Cena

Nieruchomości - Suchy Bór - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 24

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Budynek Suchy Bór

Budynek Suchy Bór

275 000 złdo negocjacji

Suchy Bór - 21 kwietnia 2026

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Mieszkanie umeblowane do wynajęcia- Strzelce Op.

Strzelce Opolskie - Dzisiaj o 07:09

47 m²
2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie, parter ul.Dębowa

Strzelce Opolskie - Odświeżono dnia 16 maja 2026

42 m² - 8333.33 zł/m²
Działka rekreacyjna PZD Rodzinny Ogród XXX-lecia, ul. Budowlanych w Strzelcach Opolskich

Strzelce Opolskie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

300 m² - 66.33 zł/m²
Mieszkanie wraz z kawalerką (bezczynszowe) oraz garażem i ogródkiem

Strzelce Opolskie - 15 maja 2026

65 m² - 6538.46 zł/m²
Do wynajęcia powierzchnie biurowo-usługowe

Strzelce Opolskie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

104,80 m²
NOWA CENA! Teren inwestycyjny!

Strzelce Opolskie - 14 maja 2026

106 000 m²
Stacja paliw + 1 ha terenu

Strzelce Opolskie - 14 maja 2026

608 m²
Działka rekreacyjna ROD Rybaczówka+basen+całe wyposażenie

Strzelce Opolskie - 14 maja 2026

300 m² - 66.67 zł/m²
Działka budowlana 1800m ul.Miodowa Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 800 m² - 1111.11 zł/m²
Sprzedam działkę ogrodową  ROD

Strzelce Opolskie - 11 maja 2026

300 m² - 83.33 zł/m²
3 pokoje | 62,4 m² | centrum Strzelec Op. | balkon | możliwość garażu

Strzelce Opolskie - Odświeżono dnia 11 maja 2026

62,40 m² - 6394.23 zł/m²
Mieszkanie trzypokojowe z balkonem w centrum.

Strzelce Opolskie - 11 maja 2026

50 m² - 6500 zł/m²
Duża działka rekreacyjna ROD w Strzelcach Opolskich 500 m²  (17m x 30m)

Strzelce Opolskie - Odświeżono dnia 10 maja 2026

500 m² - 69 zł/m²
domek 100m2 Stan deweloperski dom parterowy dach 4-spadowy

Strzelce Opolskie - 10 maja 2026

100 m² - 4250 zł/m²
Garaż blaszany blaszak nowoczesny wygląd

Strzelce Opolskie - 09 maja 2026

35 m²
Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem

Strzelce Opolskie - 08 maja 2026

39 m² - 6461.54 zł/m²
Kawalerka do wynajęcia w Strzelcach Opolskich

Strzelce Opolskie - 07 maja 2026

32 m²
2 poziomowe Mieszkanie na sprzedaż

2 poziomowe Mieszkanie na sprzedaż

670 000 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 07 maja 2026

98 m² - 6836.73 zł/m²
Sprzedam garaż w centrum Strzelec Opolskich

Strzelce Opolskie - 07 maja 2026

18 m²
Wynajmę mieszkanie kawalerka Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie - 07 maja 2026

25 m²
Mieszkanie 2 pokojowe Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie - 07 maja 2026

49,80 m² - 6204.82 zł/m²
Wynajmę mieszkanie 52m

Strzelce Opolskie - 04 maja 2026

52 m²
Wynajmę przytulne mieszkanie 45m2 ul. Krzywoustego Strzelce

Strzelce Opolskie - 03 maja 2026

45 m²
Wynajmę 2 pokojowe mieszkanie w Strzelcach Opolskich!

Strzelce Opolskie - 30 kwietnia 2026

40 m²
Działka rekreacyjna

Działka rekreacyjna

52 000 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 30 kwietnia 2026

350 m² - 148.57 zł/m²
Lokal do wynajęcia

Lokal do wynajęcia

500 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 27 kwietnia 2026

50 m²
Działka rod Rybaczówka

Strzelce Opolskie - 26 kwietnia 2026

3 000 m² - 10 zł/m²
Mieszknie 2pkł 48m² po remoncie

Mieszknie 2pkł 48m² po remoncie

1 700 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 25 kwietnia 2026

48 m²
REZERWACJA Mieszkanie 91m² w centrum Strzelec Op. BEZ POŚREDNIKÓW

Strzelce Opolskie - 24 kwietnia 2026

91 m² - 5604.4 zł/m²
Mieszkanie czteropokojowe

Mieszkanie czteropokojowe

399 000 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 22 kwietnia 2026

72 m² - 5541.67 zł/m²
Wynajmę mieszkanie dwupokojowe  – centrum Strzelec Opolskich

Strzelce Opolskie - 22 kwietnia 2026

25 m²
Sprzedam Mieszkanie 30m2 w centrum Strzelec Op.

Strzelce Opolskie - 21 kwietnia 2026

30 m² - 6666.67 zł/m²
Aktualne .  Bezpośrednio ,mieszkanie 43m, łącznie 70m2

Strzelce Opolskie - 13 kwietnia 2026

43 m² - 7279.07 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe - 63,5 m2 z balkonem i piwnicą.

Strzelce Opolskie - 12 kwietnia 2026

63,50 m² - 6220.47 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia 32 M2.

Strzelce Opolskie - 11 kwietnia 2026

25 m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

300 000 złdo negocjacji

Strzelce Opolskie - 03 kwietnia 2026

47,20 m² - 6355.93 zł/m²
Kamienica w sercu Strzelec Opolskich

Strzelce Opolskie - 30 kwietnia 2026

270 m² - 5925.93 zł/m²
Myślina - dom do wykończenia z dużą działką

Myślina - 15 maja 2026

250,05 m² - 2159.57 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Suchy Bór i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon