Cena

Nieruchomości - Suchy Bór - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 21

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Budynek Suchy Bór

Budynek Suchy Bór

275 000 złdo negocjacji

Suchy Bór - 21 kwietnia 2026

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Od zaraz Mieszkanie Gogolin

Gogolin - 16 maja 2026

40 m²
Działka Inwestycyjna

Działka Inwestycyjna

1 390 000 złdo negocjacji

Gogolin - Odświeżono dnia 16 maja 2026

9 426 m² - 147.46 zł/m²
Dom w Gogolinie.Duży potencjał Garaż pow.100m2 pow.dz.14ar

Gogolin - 15 maja 2026

270 m² - 2888.89 zł/m²
Blaszak - garaż  wynajem lub sprzedaż

Gogolin - 11 maja 2026

16,80 m²
Nowe mieszkanie w Gogolinie

Gogolin - 05 maja 2026

43,96 m²
Dom w zabudowie szeregowej na wynajem

Gogolin - 28 kwietnia 2026

130 m²
Nowe mieszkanie parter Gogolin Dębowa od zaraz

Gogolin - 20 kwietnia 2026

44 m²
Nowe mieszkanie Gogolin Dębowa parter  od zaraz

Gogolin - 20 kwietnia 2026

44 m²
Nowe mieszkanie parter Gogolin Dębowa od zaraz

Gogolin - 20 kwietnia 2026

44 m²
Od zaraz mieszkanie Gogolin

Gogolin - 17 kwietnia 2026

45 m²
OD ZARAZ duże mieszkanie Gogolin

Gogolin - 17 kwietnia 2026

78 m²
Sprzedam mieszkanie w domu 2 rodzinnym. Gaz. Bezczynszowe.

Gogolin - 14 kwietnia 2026

100 m² - 3990 zł/m²
Do wynajęcia hala magazynowa – 2 923 m², Opole - Wrzoski

Opole - 06 maja 2026

2 923 m²
Do wynajęcia lokal biurowy 430,5 m² – ul. Brzeska 1, Opole

Opole - 06 maja 2026

430,50 m²
Mieszkanie 2pkł na Osiedlu Energetyk

Dobrzeń Wielki - 08 maja 2026

53,35 m² - 6485.47 zł/m²
Lokal użytkowy na wynajem Gogolin ul. Krapkowicka

Gogolin - 05 maja 2026

12 m²
Hala z silosami magazynem i placem

Brynica - Odświeżono dnia 04 maja 2026

4 000 m²
Lokal usługowy - Krapkowice

Krapkowice - 23 kwietnia 2026

49 m²
Sprzedam działkę w Dobrzeniu Wielkim

Dobrzeń Wielki - 11 maja 2026

650 m² - 146.15 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż, Dobrzeń Wielki, Osiedle Energetyk, 65m2

Dobrzeń Wielki - 09 maja 2026

65 m² - 6615.38 zł/m²
Dom 211 m² w centrum Dobrzenia Wielkiego | ogród 980 m², 2 garaże

Dobrzeń Wielki - 08 maja 2026

211 m² - 3786.73 zł/m²
Dom do remontu na sprzedaż w Dobrzeniu Wielkim

Dobrzeń Wielki - 05 maja 2026

160 m² - 2368.75 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana Karczów

Karczów - 14 maja 2026

8,30 m² - 16987.95 zł/m²
Działka budowlana

Karczów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 640 m² - 165 zł/m²
Mieszkanie 31m2 Karczów

Karczów - 04 maja 2026

30,70 m²
działka budowlana 1127m2

działka budowlana 1127m2

165 000 złdo negocjacji

Szymiszów - 16 maja 2026

1 127 m² - 146.41 zł/m²
Dom wolnostojący 100 m² / Chobie

Dom wolnostojący 100 m² / Chobie

430 000 złdo negocjacji

Chobie - 16 maja 2026

100 m² - 4300 zł/m²
Dom w Kalinowicach (gm Strzelce Op.)

Dom w Kalinowicach (gm Strzelce Op.)

213 000 złdo negocjacji

Kalinowice - Odświeżono dnia 14 maja 2026

1 291 m² - 164.99 zł/m²
Mieszkanie do wynajencia

Krapkowice - 29 kwietnia 2026

55 m²
Komfortowe 3 pokoje z balkonem | garaż| piwnica

Bierdzany - 07 maja 2026

64,70 m² - 5999.06 zł/m²
Strategiczny teren inwestycyjny waste-to-energy, bioenergię, przemysl.

Krapkowice - 14 maja 2026

35 000 m² - 473.72 zł/m²
Wawelno, wolnostojący dom, spokojna okolica

Wawelno - 29 kwietnia 2026

153,94 m² - 4872.03 zł/m²
Działka budowlana na sprzedaż

Działka budowlana na sprzedaż

160 000 złdo negocjacji

Dąbrowa - 30 kwietnia 2026

893 m² - 179.17 zł/m²
Hala produkcyjno-magazynowa na wynajem 2100 lub 4200 m2

Krapkowice - 11 maja 2026

2 100 m²
Wynajme mieszkanie 54m2

Krapkowice - 13 maja 2026

54 m²
Dom na sprzedaż opolskie

Dom na sprzedaż opolskie

200 000 złdo negocjacji

Kujawy - Dzisiaj o 09:18

190 m² - 1052.63 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe

Krapkowice - 16 maja 2026

51,50 m² - 6893.2 zł/m²
Sprzedam działkę ROD im. Dzierżonia – Krapkowice | 375 m² | dojazd aut

Krapkowice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

375 m² - 53.33 zł/m²
Dom jednorodzinny ,doskonala lokalizacja szkola przedszkole sklepy itd

Krapkowice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

200 m² - 3995 zł/m²
KRAPKOWICE lokal użytkowy Z WITRYNĄ W Biedronce 160 m²

Krapkowice - 16 maja 2026

160 m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Suchy Bór i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon