Cena

Nieruchomości - Siutkowo - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Nowe Domy Energooszczędne na Działkach 1000/1500m

Nowe Domy Energooszczędne na Działkach 1000/1500m

550 000 zł

Machnacz - 29 kwietnia 2026

92,01 m² - 5977.61 zł/m²
Elegancki dom w sąsiedztwie lasu-Ciechocinek

Ciechocinek - 21 kwietnia 2026

183,19 m² - 6959.99 zł/m²
Sprzedam działkę  budowlana - Machnacz, nowe osiedle

Machnacz - Odświeżono dnia 08 maja 2026

1 050 m² - 120 zł/m²
Sprzedam działkę pod Włocławkiem

Sprzedam działkę pod Włocławkiem

377 000 złdo negocjacji

Machnacz - 20 kwietnia 2026

10 600 m² - 35.57 zł/m²
Mieszkanie/ domek na wynajem

Ośno - 16 maja 2026

50 m²
Nowoczesny obiekt produkcyjno-magazynowy z częścią socjalno-biurową.

Ośno - 11 maja 2026

664 m²
Hale magazynowe na wynajem

Hale magazynowe na wynajem

6 000 złdo negocjacji

Ośno - 22 kwietnia 2026

1 000 m²
Nieruchomość inwestycyjna

Ośno - 20 kwietnia 2026

93 079 m² - 115 zł/m²
Działka na obrzeżach Ciechocinka z widokiem na tężnie

Słońsk Dolny - Odświeżono dzisiaj o 07:04

5 360 m² - 48.13 zł/m²
Działka ROD-Zawiśle Włocławek

Włocławek - 07 maja 2026

451,30 m² - 77.55 zł/m²
Działka inwestycyjna/Aleksandrów Kujawski

Ośno - 27 kwietnia 2026

13 919 m² - 193.98 zł/m²
Działka budowlana z domkiem rekreacyjnym Stajenczynki Dominikowo .

Stajenczynki - Odświeżono dzisiaj o 06:07

1 008 m² - 168.65 zł/m²
Dzialka Stajenczynki

Dzialka Stajenczynki

86 000 złdo negocjacji

Stajenczynki - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 160 m² - 74.14 zł/m²
Dom do remontu blisko jeziora

Dom do remontu blisko jeziora

170 000 złdo negocjacji

Łochocin - Odświeżono dnia 10 maja 2026

60 m² - 2833.33 zł/m²
Działka rolna 2194 m² z mediami w spokojnej wsi

Ośno - 20 kwietnia 2026

2 194 m² - 120 zł/m²
Działka budowlana Zawiśle

Włocławek - 06 maja 2026

1 162 m² - 204.82 zł/m²
Straszewo - działka budowlana

Straszewo - 22 kwietnia 2026

820 m² - 60.98 zł/m²
2 pokoje Włocławek Zazamcze osobna kuchnia

Włocławek - 23 kwietnia 2026

38,74 m²
Dom wolnostojący - Szpetal Dolny

Włocławek - 15 maja 2026

200 m² - 3295 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Zazamcze

Włocławek - 13 maja 2026

40,50 m² - 7876.54 zł/m²
Piękne 38m kw z windą - os.Zazamcze

Włocławek - 15 maja 2026

38 m² - 6710.53 zł/m²
Garaż murowany z kanałem ul. Wieniecka

Włocławek - 15 maja 2026

18 m²
Mieszkanie, Włocławek

Włocławek - 14 maja 2026

33 m²
Mieszkanie na 1 piętrze! niski blok, os. Zazamcze!

Włocławek - 24 kwietnia 2026

32,30 m² - 5541.8 zł/m²
Bezczynszowe mieszkanie z własnym ogrodem.

Aleksandrów Kujawski - 10 maja 2026

50,14 m² - 5983.25 zł/m²
Aleksandrów Kujawski Działka nowe Osiedle

Aleksandrów Kujawski - 07 maja 2026

1 350 m² - 147.41 zł/m²
Lokal usługowy Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski - 22 kwietnia 2026

420 m²
Dom wolnostojący z działką i domkiem w Aleksandrowie Kujawskim

Aleksandrów Kujawski - 11 maja 2026

200 m² - 4750 zł/m²
Przytulne kameralne dla Rodziny z Garażem i ogródkiem piwnym

Aleksandrów Kujawski - 05 maja 2026

70 m² - 4285.71 zł/m²
3 pokoje/ogródek 100 m² | Niski czynsz 218 zł | Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski - 13 kwietnia 2026

40,14 m² - 6203.29 zł/m²
Duże powierzchnie biurowe w pobliżu Dk 91

Włocławek - 27 kwietnia 2026

1 458 m²
Sprzedam nieruchomość w pierwszej linii brzegowej

Krzyżówki - 07 maja 2026

10 900 m² - 42.2 zł/m²
Działka 39 arów Krzyżówki

Działka 39 arów Krzyżówki

150 000 złdo negocjacji

Krzyżówki - 20 kwietnia 2026

3 900 m² - 38.46 zł/m²
Przepieknie położony dom z dostępem do jeziora z dużą działką

Krzyżówki - 18 kwietnia 2026

130 m² - 8884.62 zł/m²
Dom w cenie mieszkania - las - 25 min od Torunia!

Stajenczynki - 11 maja 2026

80 m² - 5112.5 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 1pietro  48,5m

Sprzedam mieszkanie 1pietro 48,5m

340 000 złdo negocjacji

Łazieniec - 13 maja 2026

48,50 m² - 7010.31 zł/m²
33,10m2-2 pokoje,winda,balkon,ogrzewanie podłogowe

Aleksandrów Kujawski - 25 kwietnia 2026

33,10 m² - 7500 zł/m²
działka 1000 m² z WZ w Aleksandrowie Kujawskim

Aleksandrów Kujawski - 24 kwietnia 2026

1 003 m² - 81.75 zł/m²
Działka inwestycyjna-Ul.Obwodowa,Zazamcze

Włocławek - 13 maja 2026

3 211 m² - 622.86 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Siutkowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon