Powierzchnia

Wymarzona działka - Siutkowo - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana

Działka budowlana

50 000 zł

Lubanie - 16 maja 2026

1 000 m² - 50 zł/m²
Działka na sprzedaż, Lubanie

Lubanie - 07 maja 2026

6 427 m² - 55.24 zł/m²
Rozpoczęta budowa domu opieki nad osobami starszym

Probostwo Dolne - 07 kwietnia 2026

4 000 m² - 250 zł/m²
Działki budowlane Przypust

Działki budowlane Przypust

150 000 złdo negocjacji

Przypust - 20 kwietnia 2026

4 900 m² - 30.61 zł/m²
Najtańsze działki w okolicach Włocławka

Mikanowo - 12 maja 2026

940 m² - 45.96 zł/m²
Działka Działki Budowlane

Działka Działki Budowlane

55 000 złdo negocjacji

Józefowo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 050 m² - 52.38 zł/m²
Pięknie położone siedlisko gmina Lubanie w Ustroniu

Ustronie - 27 kwietnia 2026

6 100 m² - 36.07 zł/m²
Działka na sprzedaż,Gąbinek

Gąbinek - 15 maja 2026

1 031 m² - 66.93 zł/m²
Sprzedaż działek budowlanych

Brzezie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 967 m² - 50 zł/m²
Działka w Brzeziu

Brzezie - 25 kwietnia 2026

1 667 m² - 44.99 zł/m²
Działka budowlana

Bądkowo - 05 maja 2026

800 m² - 1.39 zł/m²
5 działek /Winduga/Gm. Bobrowniki /WZ

Winduga - 13 maja 2026

1 849 m² - 50 zł/m²
Działki budowlane 1000m2 Winduga

Winduga - 09 maja 2026

1 030 m² - 53.4 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną niedaleko Ciechocinka

Turzno - 11 maja 2026

1 742 m² - 45.92 zł/m²
działka budowlana

Ciechocinek - Odświeżono dnia 14 maja 2026

2 117 m² - 120.45 zł/m²
Działka budowlana - świetna lokalizacja.

Ciechocinek - 13 maja 2026

1 001 m² - 38.46 zł/m²
Działka ROD z altanką - sprzedam pilnie

Ciechocinek - 10 maja 2026

350 m² - 165.71 zł/m²
Działki budowlane Ciechocinek. Osiedle domków.

Ciechocinek - 03 maja 2026

865 m² - 84.39 zł/m²
Działka przy ulicy Rolnej

Ciechocinek - 17 kwietnia 2026

1 369 m² - 197.22 zł/m²
Działka ROD Ciechocinek

Działka ROD Ciechocinek

39 000 złdo negocjacji

Ciechocinek - 08 maja 2026

300 m² - 130 zł/m²
Dzialka budowana / Wszyskie media / Droga gminna

Konradowo - Odświeżono dnia 14 maja 2026

805 m² - 105.59 zł/m²
Działki blisko Ciechocinka z WZ

Aleksandrów Kujawski - 20 kwietnia 2026

8 367 m² - 69.92 zł/m²
Hala 550 m² + budynki 300 m²,  działka do 1 ha,  blisko A1

Wieniec-Zalesie - Odświeżono dnia 10 maja 2026

10 000 m² - 180 zł/m²
Działka inwestycyjna/Odolion

Odolion - 04 maja 2026

13 271 m² - 248.66 zł/m²
Działka/Łęg Witoszyn z warunkami zabudowy

Łęg Witoszyn - 13 maja 2026

3 856 m² - 40.07 zł/m²
Działka inwestycyjna/Odolion

Odolion - 13 maja 2026

10 831 m² - 156.96 zł/m²
Działka ROD Witamina Wieniec Zalesie Włocławek

Wieniec-Zalesie - 05 maja 2026

370 m² - 105.41 zł/m²
Miejsce na wymarzony dom w otoczeniu zieleni.

Cyprianka - 07 maja 2026

1 090 m² - 56.08 zł/m²
Działka budowlana z warunkami zabudowy

Stawki - Odświeżono dnia 14 maja 2026

851 m² - 70.39 zł/m²
Działka Gmina Aleksandrów Kujawski STAWKI

Stawki - 30 kwietnia 2026

750 m² - 100 zł/m²
Domek z widokiem na rzekę

Domek z widokiem na rzekę

99 000 złdo negocjacji

Wieniec - 15 maja 2026

900 m² - 110 zł/m²
Działki z warunkami zabudowy- Plebanka

Plebanka - 24 kwietnia 2026

1 000 m² - 62 zł/m²
Sprzedam działkę  budowlana - Machnacz, nowe osiedle

Machnacz - Odświeżono dnia 08 maja 2026

1 050 m² - 120 zł/m²
Sprzedam działkę pod Włocławkiem

Sprzedam działkę pod Włocławkiem

377 000 złdo negocjacji

Machnacz - 20 kwietnia 2026

10 600 m² - 35.57 zł/m²
Nieruchomość inwestycyjna

Ośno - 20 kwietnia 2026

93 079 m² - 115 zł/m²
Działka na obrzeżach Ciechocinka z widokiem na tężnie

Słońsk Dolny - Odświeżono dzisiaj o 07:04

5 360 m² - 48.13 zł/m²
Działka ROD-Zawiśle Włocławek

Włocławek - 07 maja 2026

451,30 m² - 77.55 zł/m²
Działka inwestycyjna/Aleksandrów Kujawski

Ośno - 27 kwietnia 2026

13 919 m² - 193.98 zł/m²
Działka budowlana z domkiem rekreacyjnym Stajenczynki Dominikowo .

Stajenczynki - Odświeżono dzisiaj o 06:07

1 008 m² - 168.65 zł/m²
Dzialka Stajenczynki

Dzialka Stajenczynki

86 000 złdo negocjacji

Stajenczynki - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 160 m² - 74.14 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Siutkowo i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon