Cena

Nieruchomości - Siutkowo - sprawdź kategorię Nieruchomości - Strona 25

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem

349 000 zł

Toruń - 23 kwietnia 2026

53,20 m² - 6560.15 zł/m²
Atrakcyjna działaka z Mpzp, gm. Lubicz

Mierzynek - 05 maja 2026

2 185 m² - 120 zł/m²
Syndyk sprzeda kompleks niezabudowanych działek OBNIŻONA CENA WYWOŁAWCZA

Mursk - 08 maja 2026

36 200 m² - 2.91 zł/m²
Rudak | Strzałowa | 3 Pokoje | 67 m2 | Sosnowy Las

Toruń - 30 kwietnia 2026

67 m² - 11328.36 zł/m²
Grunty rolne w Bachorzewie

Bachorzewo - Odświeżono dnia 13 maja 2026

31 900 m² - 9.72 zł/m²
Dom na Stawkach - okolice ulicy Strzałowej.

Toruń - 29 kwietnia 2026

126,20 m² - 11093.5 zł/m²
Dom 127m2 z garażem i ogródkiem GRATISY DO KOŃCA MAJA !!

Radziejów - 21 kwietnia 2026

127 m² - 4480.31 zł/m²
Mieszkaj i zarabiaj! Gotowiec inwestycyjny

Lubicz Dolny - 27 kwietnia 2026

441 m² - 3900.23 zł/m²
Dom typu bliźniak na Stawkach Okazja

Toruń - 14 maja 2026

320 m² - 2809.38 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje, 1 piętro 60,7m² do remontu - BEZ PROWZJI!

Radziejów - 04 maja 2026

60,70 m² - 5436.57 zł/m²
Sosnowy las

Sosnowy las

3 000 zł

Toruń - 08 maja 2026

65 m²
OGRÓDEK | 2 pokoje z aneksem | strona południowa | D.00.02

Toruń - 14 maja 2026

47,93 m² - 15000 zł/m²
68  m2 mieszkaj prywatnie, jak w domu I OGRÓDEK 87 mkw | N.A.00.04

Toruń - 14 maja 2026

68,49 m² - 16000 zł/m²
3 pokojowe z aneksem kuchennym, pralnia | D.00.03

Toruń - 14 maja 2026

70,72 m² - 17000 zł/m²
Bolta- 3 pokoje - poszukiwana okolica

Toruń - 27 kwietnia 2026

63,80 m² - 8228.84 zł/m²
Gotowiec inwestycyjny | 11 pokoi + apartament | Toruń Podgórz

Toruń - 12 maja 2026

420 m² - 4761.9 zł/m²
3 Pokoje Rozkładowe! Stawki!