Cena/m²

rod retkinia w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 73 ogłoszenia
ROD Pienista Retkinia dobra lokalizacja

ROD Pienista Retkinia dobra lokalizacja

108 000 zł

Łódź, Polesie - Odświeżono dzisiaj o 08:57

350 m² - 308.57 zł/m²
2 pokoje | 42,42 m² | duża loggia | Retkinia

Łódź, Polesie - 15 maja 2026

42,42 m² - 8015.09 zł/m²
2 pokoje - Łódź Retkinia - rozkład - balkon

Łódź, Polesie - 30 kwietnia 2026

42,42 m² - 7755.78 zł/m²
Retkinia|54 m² po generalnym remoncie|3 pokoje|Gotowe do zamieszkania

Łódź, Polesie - 25 kwietnia 2026

54 m² - 9166.67 zł/m²
2 pokoje przy Ogrodzie Botanicznym | Retkinia |Gotowe do zamieszkania

Łódź, Polesie - Dzisiaj o 14:21

42,42 m² - 8698.73 zł/m²
Mieszkanie 31 m² na 10. piętrze z windą

Łódź, Polesie - 18 maja 2026

31 m² - 7741.94 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Retkinia | 2 pokoje rozkładowe | pełna własność | duży potencjał

Łódź, Polesie - 06 maja 2026

42 m² - 7119.05 zł/m²
2 pokoje, Kostki Napierskiego, 2 prywatne miejsca parkingowe

Łódź, Polesie - 17 maja 2026

42,42 m² - 8958.04 zł/m²
Kawalerka przy Parku na Zdrowiu – ul. Retkińska

Łódź, Polesie - 15 maja 2026

27 m² - 8111.11 zł/m²
4 rozkładowe pokoje z widokiem na zieleń

Łódź, Polesie - 08 maja 2026

74,82 m² - 8540.5 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Relaks Szczaki pod Warszawą 500 m²

Piaseczno - Odświeżono dnia 19 maja 2026

500 m² - 358 zł/m²
2 pokoje + osobna kuchnia | Retkinia | prywatność i zieleń

Łódź, Polesie - Dzisiaj o 09:11

43,60 m² - 12591.74 zł/m²
3 pokoje na Retkini do wprowadzenia

Łódź, Polesie - 10 maja 2026

53 m² - 8660.38 zł/m²
Łódź, Retkinia, 71m2, 3 pokoje, Klimatyzacja, Wyremontowane

Łódź, Polesie - 13 maja 2026

70,98 m² - 9143.42 zł/m²
Retkinia - kawalerka do wprowadzenia!

Łódź, Polesie - 19 maja 2026

30,94 m² - 9987.07 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż - 52,97 m² | Łódź, Retkinia

Łódź, Polesie - 31 marca 2026

52,97 m² - 7532.57 zł/m²
Przestronne 2 pokoje po kapitalnym remoncie!!

Łódź, Polesie - 14 maja 2026

51 m² - 9313.73 zł/m²
Retkinia * Nowoczesna kawalerka po remoncie * nowe AGD * bezpośrednio

Łódź, Polesie - 30 kwietnia 2026

31 m² - 10609.68 zł/m²
Działka ROD rekreacyjna ul.Gliniana ROD nr 1 im.Sikorskiego DUŻA 488m2

Lubowidz - Odświeżono dnia 16 maja 2026

488 m² - 71.72 zł/m²
ROD 1000 m² | Duży domek całoroczny i garaż | 45 min od Warszawy

Wólka Wiciejowska - 01 maja 2026

1 000 m² - 269 zł/m²
Działka/ogródek ROD | 295 m2 | Łódź, Retkinia

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 08 maja 2026

295 m² - 115.25 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Relaks Szczaki pod Warszawą 500 m²

Szczaki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

500 m² - 130 zł/m²
Przytulne 3 pokoje w budynku z cegły | Retkinia | ul. Rajdowa

Łódź, Polesie - Dzisiaj o 14:21

71,84 m² - 9312.36 zł/m²
W otulinie lasu – ROD „Kalina"  Konstantynów  Łódzki (Żabiczki)

Krzywiec - 23 kwietnia 2026

493 m² - 184.58 zł/m²
Na sprzedaż działka ROD Brus Łódź Retkinia 358m²

Łódź, Polesie - 10 maja 2026

358 m² - 97.77 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD 310 m kwadratowych

Jaworowa - 20 maja 2026

310 m² - 135.16 zł/m²
Apartament 2 pokojowy 49m2, 1 piętro -NOWE!

Łódź, Polesie - 23 kwietnia 2026

49,01 m² - 9900.02 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD - 480m2, Wasilków, Uroczysko

Wasilków - 20 maja 2026

480 m² - 177.08 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD

Działka rekreacyjna ROD

25 000 złdo negocjacji

Dębówka - Odświeżono dnia 19 maja 2026

310 m² - 80.65 zł/m²
Mieszkanie w Łodzi, na Retkini, ul. Armii Krajowej

Łódź, Polesie - 20 maja 2026

42 m²
Przytulna Kawalerka, Retkińska 18, , Park na Zdrowiu, Zoo, Retkinia

Łódź, Polesie - 28 kwietnia 2026

27 m²
Działka rekreacyjna ROD

Stargard - Odświeżono dnia 19 maja 2026

500 m² - 84 zł/m²
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie! Retkinia, garaż, osiedle zamknięte!

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 03 maja 2026

35 m²
Mieszkanie 3- pokojowe, 53m2, 2 piętro, miejsce postojowe, zadbane, Retkinia

Łódź, Polesie - 03 maja 2026

53 m²
Retkinia, 2 pokoje, 51m2

Łódź, Polesie - 23 kwietnia 2026

51 m² - 9313.73 zł/m²
Działka rekreacyna ROD jagódka

Żory - 10 maja 2026

350 m² - 180 zł/m²
Mieszkanie  na wynajem Łódź  Retkinia

Łódź, Polesie - 13 maja 2026

31 m²
Na wynajem 2pok. mieszkanie, Zielona Retkinia, ul. Kusocińskiego 115

Łódź, Polesie - 20 maja 2026

42 m²
Kawalerka / Retkinia, ul. Olimpijska 7 / bezpośrednio

Łódź, Polesie - 26 kwietnia 2026

31 m² - 9032.26 zł/m²
ROD Pienista Retkinia dobra lokalizacja

Łódź, Polesie - Odświeżono dzisiaj o 08:57

350 m² - 308.57 zł/m²
M4 - 3 pokoje + jadalnia z kuchnią | 63,58 m² | Retkinia – Piaski | ul. Retkińska 76 | 1 piętro

Łódź, Polesie - 15 maja 2026

63,58 m² - 9908.78 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! rod retkinia w Twojej okolicy - tylko w kategorii Nieruchomości na OLX!

Darmowa aplikacja na Twój telefon