Cena/m²

leszno mieszkanie w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 282 ogłoszenia
Mieszkanie premium 4 pokojowe

Mieszkanie premium 4 pokojowe

2 300 zł

Leszno - Odświeżono dnia 22 maja 2026

74 m²
Słoneczne i przestronne mieszkanie w zieleni po remoncie

Leszno - Odświeżono dnia 13 maja 2026

47,70 m² - 6981.13 zł/m²
Wynajmę mieszkanie w Lesznie, Gronowo Żółkiewskiego

Leszno - Odświeżono dnia 21 maja 2026

32 m²
Najtańsze mieszkanie 3-pokojowe w Lesznie

Leszno - 12 maja 2026

53,50 m² - 5588.79 zł/m²
3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i zabudową, Leszno Przylesie

Leszno - 21 maja 2026

56 m² - 6821.43 zł/m²
Mieszkanie w kamienicy, z bezpośrednim wejściem

Leszno - 09 maja 2026

75,47 m² - 3577.58 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Mieszkanie do remontu na pierwszym piętrze !

Leszno - 20 maja 2026

61,40 m² - 4153.09 zł/m²
Mieszkanie z balkonem | Garaż |Stare Drzewce

Stare Drzewce - 07 maja 2026

41 m² - 3658.54 zł/m²
Osiedle Leśne. Lelewela.

Bydgoszcz - 22 maja 2026

51 m² - 6960.78 zł/m²
OKAZJA. Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Leszna na sprzedaż.

Leszno - 10 maja 2026

81,50 m² - 4846.63 zł/m²
Czteropokojowe mieszkanie przy ul. Jana Ostroroga, Antoniny

Leszno - 13 maja 2026

76,87 m² - 6491.48 zł/m²
Mieszkanie z garażem, Wieniawa Leszno!

Leszno - 18 maja 2026

64,90 m² - 7087.83 zł/m²
Parkowa -Po generalnym remoncie 3 pokoje

Leszno - 20 maja 2026

46,40 m² - 8081.9 zł/m²
Przestronne bezczynszowe mieszkanie 97 m² z balkonem i garażem

Leszno - 03 maja 2026

97 m²
Osiedle Lniane–Roszarnia-Wysoki Standart-Spokojna Okolica!

Leszno - Odświeżono dnia 21 maja 2026

61,61 m² - 9400 zł/m²
Leszno Czechosłowacka 60,30m2 I PIĘTRO

Leszno - 05 maja 2026

60,30 m² - 6616.92 zł/m²
Rezerwacja | Mieszkanie Z Balkonem | 43M2 | Kościan Os. Piastowskie |

Kościan - 30 kwietnia 2026

43 m² - 4627.91 zł/m²
2 pokoje Os. Leśne 38,85m2 Gotowe - Wyposażone

Bydgoszcz - 15 maja 2026

38,85 m² - 7464.61 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe .Sikorskiego

Leszno - Odświeżono dnia 16 maja 2026

51,60 m² - 7558.14 zł/m²
Mieszkanie, Leszno

Leszno - 30 kwietnia 2026

52,10 m² - 7197.7 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie w Lesznie ul. Grunwaldzka

Leszno - Dzisiaj o 06:30

46,90 m² - 4688.7 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe , I Piętro , Miejsce parkingowe Super Lokalizacja , Leszno ul. Włodarczaka

Leszno - 22 maja 2026

52,30 m² - 7246.65 zł/m²
Piękne 3pokoje Bezpośrednio bez PCC , Gotowe do wprowadzenia

Leszno - Odświeżono dnia 15 maja 2026

46,10 m² - 8242.95 zł/m²
Przestrzeń, spokój i wygoda – wyjątkowe 82,6 m² na Rejtana

Leszno - 19 maja 2026

82,60 m² - 6658.6 zł/m²
Mieszkanie z parkingiem na wynajem - Leszno - Stara Wozownia

Leszno - 09 maja 2026

44 m²
Twój azyl tuż przy Kampinosie - ostatni lokal!

Zaborówek - 14 maja 2026

74,56 m² - 7805.79 zł/m²
3 pokoje| piękne wnętrza | do zamieszkania

Bielsko-Biała - 04 maja 2026

47,90 m² - 10125.26 zł/m²
3 pokoje | 1 piętro | balkon | po GENERALNYM remoncie!

Leszno - 10 maja 2026

53,80 m² - 8345.72 zł/m²
Nowoczesne 3-Pokojowe Mieszkanie,Leszno-Os. Przyjaźni | Ul. Niemiecka

Leszno - 12 maja 2026

46,20 m² - 9502.16 zł/m²
Parter! 2 pokoje, ul. Leśna 12

Parter! 2 pokoje, ul. Leśna 12

235 000 złdo negocjacji

Puławy - 22 maja 2026

40 m² - 5875 zł/m²
Leszno-Sułkowskiego - UMEBLOWANE II piętro

Leszno - 05 maja 2026

47,40 m² - 7151.9 zł/m²
Super Lokalizacja - Z Balkonem - Niezależny Układ

Leszno - 19 maja 2026

48 m² - 5604.17 zł/m²
Gotowe do zamieszkania, w pełni wyposażone mieszkanie w centrum

Leszno - 12 maja 2026

32,86 m² - 10925.14 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie 33.55 m² dwupokojowe w centrum - ul. Wałowa 4

Leszno - 27 kwietnia 2026

32,85 m²
Komfortowy dom z garażem Leszno Gronowo

Leszno - 03 maja 2026

145 m² - 5855.17 zł/m²
Mieszkanie o pow.43,06m2, blok, Osiedle Leśne.

Bydgoszcz - 23 kwietnia 2026

43,06 m² - 7640.5 zł/m²
Potencjał 2 pokoi, ogródek i słońce – Twoje pierwsze M w Leszczynach

Czerwionka-Leszczyny - 19 maja 2026

35 m² - 5285.71 zł/m²
3 pokoje | Osiedle Przyjaźni | Leszno | Balkon | Klimatyzacja

Leszno - 15 maja 2026

54 m² - 6629.63 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje 71,61 m2, parter ul. Leśna 14

Włocławek - 07 maja 2026

71,61 m² - 6968.3 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie na sprzedaż

450 000 złdo negocjacji

Leszno - 11 maja 2026

55,80 m² - 8064.52 zł/m²
Jasne Przestronne Mieszkanie | Duży Balkon | Gotowe Do Wprowadzenia

Kościan - 12 maja 2026

54,06 m² - 9803.92 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż ul. Sułkowskiego Leszno - DOSKONAŁA LOKALIZACJA !

Leszno - 21 maja 2026

53,30 m² - 5347.09 zł/m²
Na Sprzedaż Działka O Powierzchni 1799M2 - Nowy Lubosz, Gmina Kościan

Nowy Lubosz - 19 maja 2026

1 799 m² - 249.03 zł/m²
wynajme pokój w 4 pokojowym mieszkaniu

Leszno - 15 maja 2026

Przytulny, Wykończony Dom Z Ogródkiem | Taras |

Nochowo - 18 maja 2026

65 m² - 10384.62 zł/m²
Mieszkanie w  bloku 57.67 m2. Miejscowości Lisewo gm SKULSK

Leszno - 18 maja 2026

57 m² - 2894.74 zł/m²
search