Cena/m²

dom drewniany w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Dom szkieletowy drewniany, energooszczędny - cała Polska - pow. użytkowa 106 m2

455 000 zł

    Rzeszów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    105,78 m² - 4301.38 zł/m²
    Siedlisko w Istoku Dubicze Cerk.3700 m² dom drewniany, 3 kmREZERWACJA

    Istok - 21 maja 2026

    67 m² - 2089.55 zł/m²
    domek drewniany domki drewniane modułowe dom z drewna ocieplony WARBIT

    Olsztyn - Odświeżono dnia 20 maja 2026

    35 m² - 2428.57 zł/m²
    Pewel Wielka – drewniany dom do remontu

    Pewel Wielka - 12 maja 2026

    51 m² - 1941.18 zł/m²
    Dom, Tymowa

    Dom, Tymowa

    160 000 zł

    Tymowa - 29 kwietnia 2026

    17 m² - 9411.76 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Drewniany domek z klimatem 2 km, od rzeki Bug

    Siedliszcze - 15 maja 2026

    51 m² - 1686.27 zł/m²
    Drewniany dom z piwnicą i ogrodzeniem w wiejskiej okolicy

    Przychody - 21 maja 2026

    90 m² - 1888.89 zł/m²
    Przytulny całoroczny dom drewniany idealny na ucieczkę z miasta

    Stryszawa - 17 maja 2026

    110 m² - 5409.09 zł/m²
    ZAWOJA - NOWY DOM DREWNIANY - widok na Babią Górę

    Zawoja - 07 maja 2026

    191 m² - 4162.3 zł/m²
    Dom drewniany całoroczny w lesie nad rzeką Wkrą

    Królewo - 08 maja 2026

    60 m² - 10833.33 zł/m²
    Całoroczny dom drewniany w Sielskiej Wodzie

    Lubsza - 08 maja 2026

    70 m² - 6985.71 zł/m²
    Dom całoroczny Premium na kołach Nowy Modułowy drewniany Wyposażony

    Kiełpino - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    Dom drewniany na zgłoszenie pod klucz prywatne raty bez bik i krd

    Świnoujście - Odświeżono dnia 19 maja 2026

    70 m² - 1857.14 zł/m²
    Działka siedliskowa z domem murowanym oraz drewnianym domkiem letniskowym. Blisko Zwolenia oraz Radomia. 1h20 od Warszawy.

    Ostrownica Kolonia - 21 maja 2026

    6 689 m² - 56.06 zł/m²
    Rezerwacja!

    Rezerwacja!

    485 000 zł

    Gorzyce - 28 kwietnia 2026

    120 m² - 4041.67 zł/m²
    Dom drewniany przy Rezerwacie Przyrody

    Płomieniec - 16 maja 2026

    75 m² - 3453.33 zł/m²
    działka w cichej okolicy z drewnianym domem

    Majków - 13 maja 2026

    2 800 m² - 42.5 zł/m²
    Uroczy dom letniskowy  nad rzeką Dziwną

    Wolin - 05 maja 2026

    75 m² - 4453.33 zł/m²
    Dom, 165.0 m², Łuków

    Łuków - 21 maja 2026

    165 m² - 3751.52 zł/m²
    Dom w sercu natury | Cieklin | działka 75 ar

    Jasło - 27 kwietnia 2026

    50 m² - 3400 zł/m²
    Dom murowany w cichej okolicy | 4 pokoje | 136 m2

    Luszawa - 11 maja 2026

    136 m² - 2500 zł/m²
    Urokliwe siedlisko z duszą 3200m2| Dom, drewniana obora z bali, stodoła i łąka 0,48ha | Kopytnik (powiat bialski)

    Kopytnik - 18 maja 2026

    112 m² - 2544.64 zł/m²
    Działka z domem 13 404 m2 Koryciska, Wieniawa

    Koryciska - 19 maja 2026

    184 m² - 1956.52 zł/m²
    Drewniany dom letniskowy|Wierzbica|Rzeka, las |0%

    Wierzbica - 07 maja 2026

    78,11 m² - 5108.18 zł/m²
    domek drewniany domki drewniane dom z drewna domy letniskowy WARBIT

    Olsztyn - Odświeżono dnia 20 maja 2026

    35 m² - 1022.86 zł/m²
    Dom całoroczny Premium mobilny Nowy Modułowy drewniany Wyposażony

    Kiełpino - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    Wynajmę dom  drewniany na Mazurach

    Sajzy - 03 maja 2026

    48 m²
    Okazja Podlasie siedlisko 2200 m2 drewniany dom,

    Bielsk Podlaski - 18 maja 2026

    175 m² - 1657.14 zł/m²
    drewniany dom w pięknym miejscu STARODRZEW

    Bodzentyn - 25 kwietnia 2026