Cena/m²

ciechanowiec dom w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 78 ogłoszeń
Dom do wejścia, gmina Cyców, Janowica.

Dom do wejścia, gmina Cyców, Janowica.

419 000 zł

Cyców - 07 maja 2026

160 m² - 2618.75 zł/m²
Dom Jaworzno-Ciężkowice, cicha spokojna okolica

Jaworzno - 06 maja 2026

70 m² - 9071.43 zł/m²
Dom .Ogród naturalistyczny. Czyżkówko

Bydgoszcz - 09 maja 2026

150 m² - 5726.67 zł/m²
Dom drewniany do przewiezienia

Dom drewniany do przewiezienia

23 000 złdo negocjacji

Ciechanowiec - 11 maja 2026

72 m² - 319.44 zł/m²
Dom  piętrowy ~110 m2 | Sprzedaż | Ciechanów

Ciechanów - 15 maja 2026

110 m² - 4081.82 zł/m²
Nowoczesny parterowy dom w cichej okolicy

Aleksandria - 04 maja 2026

96 m² - 3281.25 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Nowy dom pod klucz

Cyganka - Odświeżono dnia 05 maja 2026

92 m² - 6086.96 zł/m²
Dom 121m2, działka 3085m2 + dodatkowy budynek

Czyżowice - 24 kwietnia 2026

121 m² - 4537.19 zł/m²
Na sprzedaż dom z garażem !!! Ciezkowice !!!

Ciężkowice - 22 kwietnia 2026

168 m² - 4732.14 zł/m²
Dom z potencjałem w niskiej cenie, Ciosaniec

Ciosaniec - 27 kwietnia 2026

56 m² - 2482.14 zł/m²
Dom 130m² + Garaż 26m² | Ciechanów Kargoszyn | Pełne media

Ciechanów - 16 maja 2026

130 m² - 4807.69 zł/m²
Dom – bliźniak | Sprzedaż | 70 m2 | Ciechanów

Ciechanów - 05 maja 2026

80 m² - 5612.5 zł/m²
Wyjątkowa oferta, indywidualne warunki zakupu

Imielno - 23 kwietnia 2026

68,09 m² - 7341.75 zł/m²
Nowoczesny Dom Wolnostojący Pod Ciechanowem – Działka 900M2

Nużewo - 09 maja 2026

219,31 m² - 2507.87 zł/m²
Gotowy dom w Ciechocinku - Wprowadź się od zaraz!

Ciechocinek - 29 kwietnia 2026

65 m² - 9984.62 zł/m²
Dom w Ciechocinku 300 m od Parku Zdrojowego

Ciechocinek - 04 maja 2026

60 m² - 6650 zł/m²
Dom w miejscowości Nowe Kiejkuty

Nowe Kiejkuty - 20 kwietnia 2026

244 m² - 2540.98 zł/m²
Sprzedam Dom w atrakcyjnej okolicy

Reda - 07 maja 2026

135 m² - 8074.07 zł/m²
Dom wolnostojący - super lokalizacja

Ciechocinek - 11 maja 2026

220 m² - 3495.45 zł/m²
Dom w cichej okolicy

Bielsko-Biała - 08 maja 2026

233,29 m² - 4715.16 zł/m²
Dom wolnostojący /Ciechów

Ciechów - 04 maja 2026

220 m² - 6090.91 zł/m²
Domy w Cichej i spokojnej Okolicy !

Łańcut - 06 maja 2026

122 m² - 4090.16 zł/m²
Wyjątkowy dom jednorodzinny w cichej okolicy.

Brzeg - 17 kwietnia 2026

202 m² - 3712.87 zł/m²
DOM 2025 ROK Wykończony Gotowy do zamieszkania Teren Zamknięty 88 m2

Ciechocinek - 10 maja 2026

88 m² - 9089.77 zł/m²
Dom 138,5 m² z tarasem i fotowoltaiką

Sulęcin - 30 kwietnia 2026

123,50 m² - 7935.22 zł/m²
W Cichej Nasłonecznionej Okolicy - Centrum Miasta Dla Rodziny + Garaż

Sosnowiec - 01 maja 2026

185 m² - 4972.43 zł/m²
Dom dwurodzinny | Sprzedaż | Ciechanów - Śmiecin

Ciechanów - 06 maja 2026

334,70 m² - 2240.81 zł/m²
DOM 60m na działce 300m CIECHOCINEK

Ciechocinek - 13 maja 2026

60 m² - 3000 zł/m²
Dom całoroczny w cichej okolicy

Dom całoroczny w cichej okolicy

550 000 złdo negocjacji

Budziska - 18 maja 2026

80 m² - 6875 zł/m²
Dom na sprzedaż Reda Ciechocino

Reda - 08 maja 2026

225,88 m² - 8765.72 zł/m²
Idealny pod działalność: dom, mieszkanie, budynki

Ciechocin - 29 kwietnia 2026

180 m² - 4944.44 zł/m²
Ciechocinek na sprzedaż dom wraz z działką w spokojnej okolicy

Ciechocinek - 31 marca 2026

130 m² - 4369.23 zł/m²
W otoczniu natury, z dala od zgiełku.

Wielkie Budziska - 21 kwietnia 2026

327,70 m² - 2133.05 zł/m²
Dom z działką 700m Ciechocinek- dobra lokalizacja - bezpośrednio

Ciechocinek - 19 kwietnia 2026

62 m² - 5306.45 zł/m²
Sprzedam dom wolnostojący 158 m2 - blisko szkoły i przedszkola

Nowogród Bobrzański - 12 maja 2026

158 m² - 5246.84 zł/m²
Elegancki dom w sąsiedztwie lasu-Ciechocinek

Ciechocinek - 21 kwietnia 2026

183,19 m² - 6959.99 zł/m²
Przestronny dom w Ciechocinku - spokojna okolica  CENA DO NEGOCJACJI

Ciechocinek - Odświeżono dnia 07 maja 2026

228,10 m² - 3266.11 zł/m²
Wolnostojący dom Ciechocinek

Ciechocinek - Odświeżono dnia 06 maja 2026

180 m² - 4166.67 zł/m²
Świetna cena! Dom z piękną działką

Syców - 29 kwietnia 2026

135 m² - 10733.33 zł/m²
Ciechanów Śmiecin/Przemysłowe Dom 130 m² + lokal 38 m² + garaż z kanałem

Ciechanów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

130 m² - 3307.69 zł/m²
search