Cena/m²

chlewnia w Twojej okolicy? Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 114 ogłoszeń
Konstrukcje na kurniki, konstrukcje inwentarskie.

Konstrukcje na kurniki, konstrukcje inwentarskie.

12 300 zł

Opatówek - Odświeżono dnia 13 maja 2026

Wyjątkowa nieruchomość | Gospodarstwo rolne | 2 Domy po remoncie | W pełni przygotowane pod dalszą hodowlę i rozbudowę

Dąbrówka - Odświeżono dnia 14 maja 2026

148 131 m² - 81.01 zł/m²
Gospodarstwo rolne na sprzedaż – 4 ha – Poznowice, gm. Izbicko

Poznowice - 19 kwietnia 2026

40 000 m² - 16.25 zł/m²
Klimatyczny dom na wsi z zabudowaniami gospodarczymi w Dobkowie

Dobków - 12 maja 2026

120 m² - 4166.66 zł/m²
TEREN POD S11 !! Siedlisko dla inwestora. Dom i budynki koło Lublińca.

Łagiewniki Wielkie - 13 maja 2026

450 m² - 1022.22 zł/m²
Mieszkanie z piwnicą i ogródkiem w Chełmku

Chełmek-Osada - 03 maja 2026

60,50 m² - 1900.83 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Chylonia | 3 Pok. | Blisko Skm | Okazja | Winda

Gdynia, Chylonia - 15 kwietnia 2026

52,27 m² - 8398.7 zł/m²
Dom + 2 budynki | 3000 m² | widok | Ślizów

Ślizów - 08 maja 2026

3 000 m² - 116.67 zł/m²
Na sprzedaż dom w Chełmnie!

Chełmno - 12 maja 2026

135,69 m² - 4045.99 zł/m²
Chełm dom z potencjałem

Chełm - 08 maja 2026

130,87 m² - 4195 zł/m²
Dom mieszkalny z murowaną chlewnią i garażem-Krusze gmina Warlubie

Krusze - 20 kwietnia 2026

4 800 m² - 83.33 zł/m²
Tania kawalerka w Chełmnie!

Chełmno - 06 maja 2026

27,09 m² - 2953.12 zł/m²
Tanie mieszkanie na ulicy Młyńskiej w Chełmnie!

Chełmno - 06 maja 2026

43,56 m² - 2961.43 zł/m²
Dom z działką i budynkiem gospodarczym

Zygmuntów - 24 kwietnia 2026

147 m² - 2034.01 zł/m²
Gospodarstwo rolne MAGAZYN dom stodoła hala Biskupice duża działka 60a

Biskupice - 10 maja 2026

100 m² - 2800 zł/m²
Działki z WZ blisko Mazurskich jezior.

Rychnowo - 23 kwietnia 2026

1 026 m² - 47.76 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie w Chełmnie

Chełmno - 02 maja 2026

56,88 m² - 4729.25 zł/m²
Mieszkanie Chełmek

Mieszkanie Chełmek

159 000 złdo negocjacji

Chełmek - 18 kwietnia 2026

43 m² - 3697.67 zł/m²
Obniżka ceny o 30tyś dom w Chełmnie

Chełmno - 14 maja 2026

204,80 m² - 4150.39 zł/m²
dom z dużą dzialka i zabudowaniami gospodarczymi

Czeszewo - 27 marca 2026

112,70 m² - 3105.59 zł/m²
DOM GOSPODARSTWO Rolne k. KALISZA 6,5 ha. Magazyn-

Stropieszyn - 20 marca 2026

150 m² - 2993.33 zł/m²
Duże mieszkanie w centrum Chełmna w świetnej cenie

Chełmno - 27 kwietnia 2026

35,21 m² - 8236.3 zł/m²
Wyjątkowa nieruchomość | Gospodarstwo rolne | 2 Domy po remoncie |

Dąbrówka - 09 maja 2026

14 813 m² - 810.1 zł/m²
3- pokojowe mieszkanie na I piętrze os. Słoenczne

Chełm - 29 kwietnia 2026

58,98 m² - 6765.01 zł/m²
Jasne 3 pokoje 59 m2 balkon 2 piwnice osobne WC Chełm Wieniawskiego

Chełm - 07 maja 2026

59,04 m² - 6182.25 zł/m²
Piękne siedlisko na Sejneńszczyźnie

Berżałowce - 13 maja 2026

100 m² - 4300 zł/m²
Super Standard | 52 m2 | bez czynszu

Chełm - 18 kwietnia 2026

52 m² - 8653.85 zł/m²
3 pokoje | 56 m2 | centrum Chełma | świetny układ

Chełm - 14 maja 2026

56 m² - 6589.29 zł/m²
Ustawne M4 przy ul. Połanieckiej 64,4m2

Chełm - 06 maja 2026

64,40 m² - 5124.22 zł/m²
Dom działka siedliskowa

Dom działka siedliskowa

420 000 złdo negocjacji

Uniejowice - 20 kwietnia 2026

120 m² - 3500 zł/m²
3 pokoje, gotowe do wprowadzenia

Chełm - 08 maja 2026

48,63 m² - 8472.14 zł/m²
hala łukowa wiata garaż magazyn obora chlewnia

Rakoniewice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

216 m²
3 Pokoje | Chełm | Słoneczne

Gdańsk - 05 maja 2026

60,10 m² - 10782.03 zł/m²
2 pokoje - parter - piwnica - blisko Jeziora!

Chełmża - 21 kwietnia 2026

46,16 m² - 6477.47 zł/m²
Po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania mieszkanie w centrum otoczone zielenią 53,45m2 2 pokoje, 2 piętro

Chełm - 11 maja 2026

53,45 m² - 8231.99 zł/m²
Duże mieszkanie w centrum Chełmna w świetnej cenie

Chełmno - 27 kwietnia 2026

39,46 m² - 8236.19 zł/m²
Nieruchomość gruntowa - siedliska

Nieruchomość gruntowa - siedliska

240 000 złdo negocjacji

Józefinka - Odświeżono dnia 10 maja 2026

8 100 m² - 29.63 zł/m²
Gospodarstwo Rolne, dawny Pgr - Hale

Bagdad - 14 maja 2026

50 693 m²
Parking za szlabanem Wyposażone Blok Balkon

Toruń - 14 maja 2026

56 m²
Dom w bliźniaku z rekuperacją

Chełmiec - Odświeżono dnia 03 maja 2026

115 m² - 5913.04 zł/m²
Działka inwestycyjna 1,294 ha w Chełmie

Chełm - 21 kwietnia 2026

12 945 m² - 42.49 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy - Chlewiska k. Reymontowki

Chlewiska - 11 maja 2026

1 300 m² - 47 zł/m²
Działka na sprzedaż Mława (Parcele Łomskie)

Mława - 20 kwietnia 2026

1 237 m² - 121.26 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
search