Liczba pokoi

Wymarzone mieszkanie - Jędrzychów - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji

Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji

334 912 zł

Polkowice - 08 maja 2026

52,33 m² - 6400 zł/m²
Atrakcyjny wynajem

Polkowice Dolne - Odświeżono dnia 02 maja 2026

49 m²
Mieszkanie z własną działką parter lub piętro

Polkowice - 16 kwietnia 2026

62,33 m² - 8422.91 zł/m²
3 pokoje, taras, ogród, miejsce postojowe, Garaż

Polkowice - 15 kwietnia 2026

74,28 m² - 8871.84 zł/m²
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze

Polkowice - 14 kwietnia 2026

40 m²
Mieszkanie na sprzedaż Polkowice 82m2

Polkowice - 19 kwietnia 2026

82 m² - 8902.44 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe/ 86m2/120m2/klimatyzacja, Rynek

Polkowice - 29 kwietnia 2026

86 m² - 9186.05 zł/m²
Polkowice NOWA Kolejowa 61 m² wysoki standard, Wchodzisz i mieszkasz

Polkowice - Odświeżono dnia 10 maja 2026

61 m² - 8393.44 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 50m2 - 1 piętro

Polkowice - 10 maja 2026

50,20 m² - 7868.53 zł/m²
Wynajmę 2-pokojowe 55m2 ul. Dąbrowskiego - Polkowice

Polkowice - Odświeżono dnia 10 maja 2026

55 m²
Polkowice, ul. Gdańska – 2 pokoje +  garaż na 2 auta w bryle budynku

Polkowice - 10 maja 2026

55 m² - 7818.18 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje , 1 piętro Kmicica

Polkowice - 09 maja 2026

45 m² - 6888.89 zł/m²
REZERWACJA Mieszkanie 2 pokoje , 41.3m2 , wynajem Polkowice

Polkowice - 07 maja 2026

41,30 m²
Mieszkanie dla 5 osób

Polkowice - 07 maja 2026

68 m²
2-pokojowe mieszkanie w Polkowicach, ul. Ociosowa

Polkowice - 07 maja 2026

49,79 m² - 6728.26 zł/m²
Mieszkanie ul.Sztygarska(2 piętro) + balkon.

Polkowice - 06 maja 2026

46 m²
Wynajmę mieszkanie w polkowicach 2 pokojowe

Polkowice - 06 maja 2026

49 m²
Odstąpie Mieszkanie TBS Mieszkanie na sprzedaż Polkowice

Polkowice - 06 maja 2026

42,95 m² - 2677.53 zł/m²
Apartament/mieszkanie z windą: cztery pokoje, dwie łazienki, dwa balkony, klima.

Polkowice - 05 maja 2026

69 m² - 9637.68 zł/m²
Luksusowe mieszkanie z windą i miejscem postojowym

Polkowice - 05 maja 2026

42 m²
Apartament/mieszkanie: 2 sypialni, 1 łazienka

Polkowice - Odświeżono dnia 03 maja 2026

39,50 m²
Polkowice mieszkanie 4-pokojowe Skrzetuskiego

Polkowice - 03 maja 2026

64 m² - 5453.13 zł/m²
Mieszkanie 2 pokojowe Głogowska 37m2

Polkowice - 29 kwietnia 2026

37 m²
2 pokoje • 1 piętro • 39 m2 • klimatyzacja

Polkowice - 29 kwietnia 2026

39,30 m² - 8142.49 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Polkowice - 27 kwietnia 2026

37 m²
Mieszkanie 2 pokoje Polkowice Skrzetuskiego prywatnie

Polkowice - 25 kwietnia 2026

44,30 m² - 6207.67 zł/m²
REZERWACJA 3 pokoje po remoncie 47m2 balkon Kmicica

Polkowice - 25 kwietnia 2026

47,62 m² - 8609.83 zł/m²
2 pokoje 11 lutego po remoncie

Polkowice - 25 kwietnia 2026

40,27 m² - 8691.33 zł/m²
Mieszkanie na wynajem, Polkowice, kawalerka, 29m2, 11piętro, 1500zł+media

Polkowice - 24 kwietnia 2026

29 m²
Mieszkanie do wynajęcia 2 pokoje Polkowice od czerwca

Polkowice - 22 kwietnia 2026

32 m²
Mieszkanie w samym centrum Rynek - cisza i spokój za oknem  70 m2

Polkowice - 22 kwietnia 2026

70 m² - 7128.57 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe

Polkowice - 20 kwietnia 2026

42,80 m² - 7476.64 zł/m²
Sprzedam mieszkanie, Polkowice

Polkowice - 20 kwietnia 2026

53 m² - 6603.77 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje centrum

Mieszkanie 3 pokoje centrum

405 000 złdo negocjacji

Polkowice - 20 kwietnia 2026

52 m² - 7788.46 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Polkowice - 18 kwietnia 2026

44,30 m² - 7674.94 zł/m²
mieszkanie po remoncie generalnym 1 pietro

Polkowice - 16 kwietnia 2026

46 m² - 8456.52 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na parterze

Polkowice - 16 kwietnia 2026

46 m² - 6086.96 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

Wszędzie dobrze, ale w mieszkaniu najlepiej! Kupno lub wynajem? Znajdź swoje miejsce w kategorii Mieszkania na OLX - Jędrzychów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon