Cena

Nieruchomości - Jędrzychów - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działki budowlane Jędrzychów 12 ar

Działki budowlane Jędrzychów 12 ar

156 000 zł

Jędrzychów - Odświeżono dnia 04 maja 2026

1 200 m² - 130 zł/m²
Komfortowe mieszkanie

Jędrzychów - Odświeżono dnia 17 kwietnia 2026

107 m² - 9252.34 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana | Sobin

Sobin - 07 maja 2026

1 070 m² - 140.19 zł/m²
Dom Szklary Górne, 283m2, fotowoltaika - stare zasadach pompa ciepła

Szklary Górne - 27 kwietnia 2026

283 m² - 4929.33 zł/m²
Działki Budowlane Sobin

Działki Budowlane Sobin

165 000 złdo negocjacji

Sobin - 07 maja 2026

1 100 m² - 150 zł/m²
Skrajny szereg 116m2 z dużą działką 669m2 w stanie deweloperskim

Szklary Górne - 20 kwietnia 2026

116,37 m² - 7304.29 zł/m²
Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji

Polkowice - 08 maja 2026

52,33 m² - 6400 zł/m²
Dom z pompą ciepła | Blisko do Polkowic

Biedrzychowa - 17 kwietnia 2026

102,70 m² - 7594.94 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej 128 m2 z dużą działką i dodatkowym garażem - Polkowice Dolne

Polkowice Dolne - Odświeżono dnia 04 maja 2026

128,73 m² - 9321.84 zł/m²
Atrakcyjny wynajem

Polkowice Dolne - Odświeżono dnia 02 maja 2026

49 m²
Sprzedam działkę Rod Barbarka

Polkowice Dolne - 20 kwietnia 2026

3 000 m² - 9.67 zł/m²
Mieszkanie z własną działką parter lub piętro

Polkowice - 16 kwietnia 2026

62,33 m² - 8422.91 zł/m²
Dom wolnostojący z możliwością podziału na dwa lokale mieszkalne

Polkowice - 21 marca 2026

222 m² - 4000 zł/m²
Działka ogrodowa ROD Barbarka

Działka ogrodowa ROD Barbarka

29 000 złdo negocjacji

Polkowice - 23 kwietnia 2026

300 m² - 96.67 zł/m²
Pokój do wynajęcia

Pokój do wynajęcia

1 000 złdo negocjacji

Polkowice - 01 maja 2026

Dom wolnostojący na sprzedaż

Polkowice - 27 kwietnia 2026

162 m² - 6450.62 zł/m²
3 pokoje, taras, ogród, miejsce postojowe, Garaż

Polkowice - 15 kwietnia 2026

74,28 m² - 8871.84 zł/m²
Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze

Polkowice - 14 kwietnia 2026

40 m²
Mieszkanie na sprzedaż Polkowice 82m2

Polkowice - 19 kwietnia 2026

82 m² - 8902.44 zł/m²
Działka Jakubowo Lubińskie

Działka Jakubowo Lubińskie

100 000 złdo negocjacji

Polkowice Dolne - 07 maja 2026

1 600 m² - 62.5 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe/ 86m2/120m2/klimatyzacja, Rynek

Polkowice - 29 kwietnia 2026

86 m² - 9186.05 zł/m²
Polkowice NOWA Kolejowa 61 m² wysoki standard, Wchodzisz i mieszkasz

Polkowice - Odświeżono dnia 10 maja 2026

61 m² - 8393.44 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe 50m2 - 1 piętro

Polkowice - 10 maja 2026

50,20 m² - 7868.53 zł/m²
dom Kamilek 113m2 dom parterowy stan deweloperski system szkieletowy

Polkowice - 10 maja 2026

113 m² - 3716.81 zł/m²
Dom Kamilek 86m2  dom kanadyjski system szkieletowy

Polkowice - 10 maja 2026

86 m² - 4418.6 zł/m²
Wynajmę 2-pokojowe 55m2 ul. Dąbrowskiego - Polkowice

Polkowice - Odświeżono dnia 10 maja 2026

55 m²
Polkowice, ul. Gdańska – 2 pokoje +  garaż na 2 auta w bryle budynku

Polkowice - 10 maja 2026

55 m² - 7818.18 zł/m²
Mieszkanie 2 pokoje , 1 piętro Kmicica

Polkowice - 09 maja 2026

45 m² - 6888.89 zł/m²
Pałac/park 30 ha z folwarkiem i gorzelnią 8000m2 pod Dom Seniora

Polkowice - 08 maja 2026

8 000 m² - 575 zł/m²
Dom Polkowice oś. POLANKA, 170 m2.

Dom Polkowice oś. POLANKA, 170 m2.

1 150 000 złdo negocjacji

Polkowice - 08 maja 2026

170 m² - 6764.71 zł/m²
REZERWACJA Mieszkanie 2 pokoje , 41.3m2 , wynajem Polkowice

Polkowice - 07 maja 2026

41,30 m²
Mieszkanie dla 5 osób

Polkowice - 07 maja 2026

68 m²
2-pokojowe mieszkanie w Polkowicach, ul. Ociosowa

Polkowice - 07 maja 2026

49,79 m² - 6728.26 zł/m²
Mieszkanie ul.Sztygarska(2 piętro) + balkon.

Polkowice - 06 maja 2026

46 m²
Zamienię mieszkanie

Polkowice - Odświeżono dnia 06 maja 2026

45 m²
Wynajmę mieszkanie w polkowicach 2 pokojowe

Polkowice - 06 maja 2026

49 m²
Odstąpie Mieszkanie TBS Mieszkanie na sprzedaż Polkowice

Polkowice - 06 maja 2026

42,95 m² - 2677.53 zł/m²
Działka ogrodowa

Działka ogrodowa

55 000 złdo negocjacji

Polkowice - 06 maja 2026

500 m² - 110 zł/m²
Apartament/mieszkanie z windą: cztery pokoje, dwie łazienki, dwa balkony, klima.

Polkowice - 05 maja 2026

69 m² - 9637.68 zł/m²
Wynajmę prestiżowy salon fryzjerski / lokal beauty – Polkowice

Polkowice - 05 maja 2026

30 m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 25

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Jędrzychów i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon