Liczba pokoi

pustki cisowskie - Gdynia - sprawdź kategorię Mieszkania

Sortuj:
Znaleźliśmy 76 ogłoszeń
Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie BEZCZYNSZOWE

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie BEZCZYNSZOWE

2 500 zł

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - Odświeżono dnia 22 maja 2026

46 m²
Wynajmę nowe, 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni | Las | Nowe budownictwo

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 09 maja 2026

30 m²
2 pokoje | cicha i zielona okolica | Gdynia Demptowo

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 15 maja 2026

46,99 m² - 9980.85 zł/m²
Bezpośrednio | Przy Parku Krajobrazowym | 2 poziomy | 2 duże tarasy

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 06 maja 2026

65,25 m² - 10099.62 zł/m²
Nowe  2-pokojowe mieszkanie na Demptowie

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 16 kwietnia 2026

39 m²
Przestronne 3 pokoje | 64m2 | przy lesie | minuta od obwodnicy

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 02 maja 2026

63,62 m² - 9886.83 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Przytulne mieszkanie Gdynia Pustki Cisowskie - biokominek

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 29 marca 2026

47 m² - 11893.62 zł/m²
Gdynia Pustki Cisowskie/ 2 pokoje/ miejsce postojowe

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 18 maja 2026

56,77 m² - 13739.65 zł/m²
wynajmę mieszkanie przy lesie Osiedle Zamek 53 m 2

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 21 maja 2026

53 m²
Kawalerka | Gdynia | Piwnica | Cisowa | Parter

Gdynia, Cisowa - Odświeżono dnia 16 maja 2026

28,08 m² - 12998.58 zł/m²
Sto10 Chylońska | 10 min do Skm | nowe budownictwo

Gdynia, Chylonia - 15 maja 2026

36,62 m² - 13899.51 zł/m²
Przestronne mieszkanie w swietnej lokalizacji

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - Odświeżono dnia 18 maja 2026

65 m²
Słoneczna kawalerka 32 m2 z balkonem + piwnica

Gdynia, Cisowa - 22 kwietnia 2026

32 m² - 12343.75 zł/m²
4 pokoje dla rodziny | 80 m² | cisza + zieleń | gotowe do wejścia

80 m² - 11375 zł/m²
2 pokoje po remoncie 1 piętro + winda Gdynia Cisowa 52.63m

Gdynia, Cisowa - 04 maja 2026

52,63 m² - 11210.34 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie

395 000 złdo negocjacji

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 17 maja 2026

32,81 m² - 12039.01 zł/m²
Nowe, dwupokojowe mieszkanie w Gdyni do wynajęcia | Las i cisza | Nowoczesny design

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 09 maja 2026

30 m²
Gotowe do wprowadzenia się 3-pokojowe mieszkanie!

Gdynia, Chylonia - 29 kwietnia 2026

59 m² - 11000 zł/m²
4-pokojowe mieszkanie 79m2 + 2 balkony

Gdynia - 13 maja 2026

79,56 m² - 9989.97 zł/m²
Wnajmię dwupokojowe mieszkanie  z garażem Pustki Cisowskie 48m2

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 08 maja 2026

48 m²
Dwa pokoje przy SKM, nowe budownictwo

Gdynia, Chylonia - 04 maja 2026

41,62 m² - 15147.16 zł/m²

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 09 maja 2026

30 m²
3-pokojowe mieszkanie 65m2 + ogródek Bezpośrednio

Gdynia - 13 maja 2026

65,49 m² - 11074.85 zł/m²
3-pokojowe mieszkanie 56m2 + 2 balkony

Gdynia - 15 maja 2026

56,46 m² - 11700 zł/m²
Gotowiec inwestycyjny 4 pokoje Gdynia Cisowa ROI Netto: 6,61%

Gdynia, Cisowa - 22 maja 2026

54,10 m² - 11072.09 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 32m2 + balkon Bezpośrednio

Gdynia - 17 maja 2026

32,14 m² - 12850 zł/m²
2-pokojowe mieszkanie 35m2 + balkon Bez Prowizji

Gdynia - 17 maja 2026

35,79 m² - 12849.99 zł/m²
Komfortowe 2- pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na las Pustki Cisowskie Gdynia

Gdynia, Pustki Cisowskie-Demptowo - 20 maja 2026

33 m²
3-pokojowe mieszkanie 49m2 + 2 balkony

Gdynia - 27 kwietnia 2026

49,52 m² - 11500 zł/m²
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni – ul. Owsiana 9, 59,96 m²

Gdynia, Cisowa - 12 kwietnia 2026