Cena

Nieruchomości - Łęg - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Pokój dla jedej osoby lub pary

Pokój dla jedej osoby lub pary

800 zł

Łęg - 10 maja 2026

Wynajmę garaż schowek

Łęg - 23 kwietnia 2026

15 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Przestronny lokal usługowo produkcyjny z parkingiem

Jelcz-Laskowice - 10 maja 2026

300 m²
Działka budowlana w Ratowicach

Ratowice - 20 maja 2026

1 560 m² - 176.28 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia * od zaraz * balkon * bez depozytu

Jelcz-Laskowice - Dzisiaj o 18:19

31 m²
Mieszkanie własnościowe 2 pokoje z otwartą kuchnią z oknem

Jelcz-Laskowice - Dzisiaj o 15:07

39 m² - 9230.77 zł/m²
Mieszkanie 45m2 na sprzedaż, winda, bez PCC

Jelcz-Laskowice - Dzisiaj o 11:05

45 m² - 10695.56 zł/m²
Przestronny pokój do wynajecie dla pary.

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Mieszkanie 35,5m2 Jelcz-Laskowice ul.Piastowska

Jelcz-Laskowice - 20 maja 2026

35,50 m² - 10985.92 zł/m²
Kawalerka do wynajęcia 1300zl. Jelcz-Laskowice.

Jelcz-Laskowice - 20 maja 2026

15 m²
Działka budowlana Jelcz-Laskowice

Działka budowlana Jelcz-Laskowice

200 000 złdo negocjacji

Jelcz-Laskowice - 20 maja 2026

910 m² - 219.78 zł/m²
Duży pokój 2-osobowy | Wysoki standard | Blisko PKP i szybki dojazd do Wrocławia

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 20 maja 2026

Mieszkanie z piwnicą,  garażem i ogródkiem

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 20 maja 2026

37 m² - 10783.78 zł/m²
Mieszkanie  na sprzedaż - ul. Jozefa Bożka Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice - 19 maja 2026

61 m² - 10983.61 zł/m²
Mieszkanie dla 2 osób

Jelcz-Laskowice - 19 maja 2026

Mieszkanie Wysoki standard | 63 m² | 2 duże pokoje | Cisza i zieleń + szybki dojazd do Wrocławia

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 19 maja 2026

63 m²

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 19 maja 2026

Pokój wynajmę w kamienicy

Jelcz-Laskowice - 19 maja 2026

Wynajem garaży w Jelczu Laskowicach ul.Szkolna

Jelcz-Laskowice - 18 maja 2026

15 m²
Wynajmę pokoje CENTRUM

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 18 maja 2026

OKAZJA! jasne gotowe do wprowadzenia trzypokojowe mieszkanie w bloku,  balkon, zielona okolica

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 17 maja 2026

62,30 m² - 8507.22 zł/m²
Kawalerka  lub pokoj na wynajem

Jelcz-Laskowice - 17 maja 2026

25 m²
Pokój do wynajecia

Jelcz-Laskowice - 17 maja 2026

Pierwszy najem, mieszkanie w Centrum 41,55m2

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

41,55 m²
Sprzedam garaż przy Cegielskiego

Jelcz-Laskowice - 16 maja 2026

17 m²
Wynajmę Zakład Cukierniczy Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

Pokój w Jelczu-Laskowicach