Cena

Nieruchomości - Kędrzyno - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom z dwoma niezależnymi częściami – działka 3000 m², do zamieszkania

329 000 zł

Morowo - 02 maja 2026

100 m² - 3290 zł/m²
Działka budowlana blisko morza! Z wydanymi warunkami zabudowy! Woda w drodze wewnętrznej!

Gosław - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 195 m² - 33.39 zł/m²
Działka z wydanymi warunkami zabudowy działki budowlane

Gosław - 04 maja 2026

1 320 m² - 37.5 zł/m²
NAJTAŃSZE Mieszkanie 2 pokojowe 31m2 Sarbia k Kołobrzegu

Sarbia - 27 kwietnia 2026

31 m² - 5419.35 zł/m²
Działka z wydanymi warunkami Gołańcz PomorskaTrzebiatów NOWA CENA

Gołańcz Pomorska - 07 maja 2026

2 484 m² - 34.98 zł/m²
działka budowlana Nieżyn z warunkami zabudowy k. Kołobrzegu

Nieżyn - 04 maja 2026

999 m² - 69.07 zł/m²
Piękna parterówka z działką

Siemyśl - 23 marca 2026

96 m² - 3125 zł/m²
Sprzedam Mieszkanie

Sprzedam Mieszkanie

140 000 złdo negocjacji

Białokury - Odświeżono dnia 14 maja 2026

31,10 m² - 4501.61 zł/m²
DUŻA DZIAŁKA Budowlana 6835 m2 z projektem i pozwoleniem na budowę

Nieżyn - 09 maja 2026

6 835 m² - 54.86 zł/m²
Dom w Nowym Borku w okolicy Kołobrzegu

Nowy Borek - 11 maja 2026

208,47 m² - 3981.39 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana – Gorawino, blisko Kołobrzegu

Gorawino - 03 maja 2026

2 668 m² - 74.96 zł/m²
Działki siedliskowe nad jeziorem | blisko morza i Kołobrzegu

Stary Borek - 01 maja 2026

3 039 m² - 75.68 zł/m²
Działka niedaleko Kołobrzegu 3 ha

Głowaczewo - 21 kwietnia 2026

31 300 m² - 22.36 zł/m²
Działka siedliskowa nad jeziorem | 3188 m2 | blisko Kołobrzeg

Grzybowo - 24 kwietnia 2026

3 188 m² - 75.28 zł/m²
Gorawino domek w zabudowie szeregowej 3 pokoje

Gorawino - 15 maja 2026

52 m² - 6153.85 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 71m2

Sprzedam mieszkanie 71m2

380 000 złdo negocjacji

Gorawino - Odświeżono dnia 12 maja 2026

71 m² - 5352.11 zł/m²
Sprzedam działkę 2184m2

Sprzedam działkę 2184m2

160 000 złdo negocjacji

Charzyno - Odświeżono dnia 11 maja 2026

2 184 m² - 73.26 zł/m²
Działka przy lesie, UZBROJONA

Charzyno - 08 maja 2026

569 m² - 380 zł/m²
Działki NAD MORZEM, w pełni uzbrojone

Charzyno - 08 maja 2026

504 m² - 380 zł/m²
Działka budowlana + MEDIA

Charzyno - 25 kwietnia 2026

510 m² - 380 zł/m²
Kołobrzeg, uzbrojone działki nad morzem !

Charzyno - 24 kwietnia 2026

564 m² - 380 zł/m²
Sprzedam nowoczesny  dom parterowy wolnostojacy  Vilpark Charzyno

Charzyno - 20 kwietnia 2026

95 m² - 10705.26 zł/m²
Dom w Charzynie. K. Kołobrzegu 3300 m2 zagospodarowane wykonczone gotowiec

Charzyno - 15 maja 2026

360 m² - 9305.56 zł/m²
Działka budowlana 505 m² z med., blisko lasu (2 obok za tę samą cenę)

Charzyno - 22 marca 2026

505 m² - 386.14 zł/m²
Cudownie położona działka  -  PRZY LESIE !  (8 km  Kołobrzeg)

Charzyno - 13 maja 2026

571 m² - 285.46 zł/m²
Dom 220 m2 Korzystno Kołobrzeg 3 km od morza

Korzystno - 16 maja 2026

220 m² - 3631.82 zł/m²
Spokój, cisza, blisko morze

Grzybowo - 01 maja 2026

1 254 m² - 342.11 zł/m²
Działka Budowlana 4845m2 możliwość podzielenia na mniejsze

Drozdowo - 04 maja 2026

4 845 m² - 41.28 zł/m²
dom wolnostojący parterowy energooszczędny Kołobrzeg

Kołobrzeg - 05 maja 2026

125,05 m² - 7516.99 zł/m²
Działki budowlane pod Kołobrzegiem

Ołużna - 04 maja 2026

1 100 m² - 77 zł/m²
Grzybowo, atrakcyjna działka budowlana 1.028 m2

Grzybowo - 02 maja 2026

1 028 m² - 446.5 zł/m²
Duży pensjonat w spokojnej okolicy

Grzybowo - 11 maja 2026

692 m² - 2166.18 zł/m²
Idealny obiekt pod dom seniora z basenem - 2 km od Kołobrzegu