Powierzchnia

Wymarzona działka - Kędrzyno - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka budowlana blisko morza! Z wydanymi warunkami zabudowy! Woda w drodze wewnętrznej!

39 900 zł

Gosław - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 195 m² - 33.39 zł/m²
Działka z wydanymi warunkami zabudowy działki budowlane

Gosław - 04 maja 2026

1 320 m² - 37.5 zł/m²
Działka z wydanymi warunkami Gołańcz PomorskaTrzebiatów NOWA CENA

Gołańcz Pomorska - 07 maja 2026

2 484 m² - 34.98 zł/m²
Działki budowlane Nieżyn

Nieżyn - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
działka budowlana Nieżyn z warunkami zabudowy k. Kołobrzegu

Nieżyn - 04 maja 2026

999 m² - 69.07 zł/m²
DUŻA DZIAŁKA Budowlana 6835 m2 z projektem i pozwoleniem na budowę

Nieżyn - 09 maja 2026

6 835 m² - 54.86 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana – Gorawino, blisko Kołobrzegu

Gorawino - 03 maja 2026

2 668 m² - 74.96 zł/m²
Działki siedliskowe nad jeziorem | blisko morza i Kołobrzegu

Stary Borek - 01 maja 2026

3 039 m² - 75.68 zł/m²
Działka niedaleko Kołobrzegu 3 ha

Głowaczewo - 21 kwietnia 2026

31 300 m² - 22.04 zł/m²
Działka siedliskowa nad jeziorem | 3188 m2 | blisko Kołobrzeg

Grzybowo - 24 kwietnia 2026

3 188 m² - 75.28 zł/m²
Sprzedam działkę 2184m2

Sprzedam działkę 2184m2

160 000 złdo negocjacji

Charzyno - Odświeżono dnia 11 maja 2026

2 184 m² - 73.26 zł/m²
Działka przy lesie, UZBROJONA

Charzyno - 08 maja 2026

569 m² - 380 zł/m²
Działki NAD MORZEM, w pełni uzbrojone

Charzyno - 08 maja 2026

504 m² - 380 zł/m²
Działka budowlana + MEDIA

Charzyno - 25 kwietnia 2026

510 m² - 380 zł/m²
Kołobrzeg, uzbrojone działki nad morzem !

Charzyno - 24 kwietnia 2026

564 m² - 380 zł/m²
Działka budowlana 505 m² z med., blisko lasu (2 obok za tę samą cenę)

Charzyno - 22 marca 2026

505 m² - 386.14 zł/m²
Cudownie położona działka  -  PRZY LESIE !  (8 km  Kołobrzeg)

Charzyno - 13 maja 2026

571 m² - 285.46 zł/m²
Spokój, cisza, blisko morze

Grzybowo - 01 maja 2026

1 254 m² - 342.11 zł/m²
Działka Budowlana 4845m2 możliwość podzielenia na mniejsze

Drozdowo - 04 maja 2026

4 845 m² - 41.28 zł/m²
Działki budowlane pod Kołobrzegiem

Ołużna - 04 maja 2026

1 100 m² - 77 zł/m²
Grzybowo, atrakcyjna działka budowlana 1.028 m2

Grzybowo - 02 maja 2026

1 028 m² - 446.5 zł/m²
Działka Budowlana 700 M Od Morza W Dźwirzynie , Mpzp, Fv Vat

Dźwirzyno - 19 kwietnia 2026

1 497 m² - 250 zł/m²
Działka rekreacyjna - MPZP - 700 m od morza, media pełne, droga

Dźwirzyno - 16 maja 2026

1 500 m² - 220 zł/m²
Działka budowlana 800m od plaży, 3km od Kołobrzegu

Grzybowo - 05 maja 2026

1 016 m² - 540.35 zł/m²
Duża działka nad samą Starą Regą, przy jeziorze i morzu

Rogowo - 15 maja 2026

3 527 m² - 99.23 zł/m²
Działka nad morzem 1501m2 Grzybowo

Grzybowo - Dzisiaj o 09:00

1 501 m² - 666.22 zł/m²
Zamieszkaj blisko morza, odpoczywaj w ciszy lasu

Dźwirzyno - 20 kwietnia 2026

851 m² - 97.41 zł/m²
Dźwirzyno NAJTAŃSZA Działka nad Morzem - Bezpośrednio od Właściciela

Dźwirzyno - 09 kwietnia 2026

350 m² - 170 zł/m²
Twoja oaza spokoju blisko nadmorskiego kurortu

Grzybowo - 20 kwietnia 2026

1 232 m² - 89.2 zł/m²
Działka pod dom lub bliźniaka - 3548m2

Kołobrzeg - 02 maja 2026

3 548 m² - 222.38 zł/m²
Piękna działka budowlana 1998 m² - Zieleniewo, ul. Gęsia | blisko Kołobrzegu i morza

Zieleniewo - Odświeżono dzisiaj o 07:40

1 998 m² - 329.83 zł/m²
ATRAKCYJNE działki budowlane nad morzem Kołobrzeg

Zieleniewo - 13 maja 2026

1 063 m² - 329.26 zł/m²
Działka 900m2 budowlana Mirosławice , Trzebiatów warunki zabudowy las

Mirosławice - 24 marca 2026

900 m² - 133.33 zł/m²
Działka Zieleniewo blisko miasta Kołobrzeg

Zieleniewo - 13 maja 2026

1 576 m² - 392.39 zł/m²
Duża działka, w pełni uzbrojona, świetna lokalizacja!

Kołobrzeg - 26 kwietnia 2026

6 324 m² - 237.03 zł/m²
Działka rekreacyjna nad morzem w Trzebiatowie 450m2

Trzebiatów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

450 m² - 122.22 zł/m²
Sprzedam działkę Trzebiatów, Zachodniopomorskie

Trzebiatów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 092 m² - 145.6 zł/m²
Działka ROD 10km od morza.

Działka ROD 10km od morza.

79 900 złdo negocjacji

Trzebiatów - 12 maja 2026

372 m² - 214.78 zł/m²
Sprzedam działkę Rod ok 1000 m

Trzebiatów - 05 maja 2026

980 m² - 40.82 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Kędrzyno i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon