Cena

Nieruchomości - Jarnołtówek - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń
Działki Budowlane u Podnóża Biskupiej Kopy w  Górach Opawskich

Działki Budowlane u Podnóża Biskupiej Kopy w Górach Opawskich

200 000 zł

Jarnołtówek - 15 maja 2026

1 383 m² - 144.61 zł/m²
Sprzedam siedlisko dom mieszkalny w Jarnołtówku

Jarnołtówek - 03 maja 2026

99 m² - 6818.18 zł/m²
Karczma z wyposażeniem

Jarnołtówek - 26 marca 2026

254 m²
OSTATNIA DZIAŁKA BUDOWLANA - Jarnołtówek Góry Opawskie

Jarnołtówek - 02 maja 2026

1 186 m² - 243.68 zł/m²
Działki  Jarnołtówek.  55 ary,      gm.Głuchołazy woj. Opolskie

Jarnołtówek - 22 maja 2026

5 500 m² - 3.8 zł/m²
Na sprzedaż działki budowlane – Jarnołtówek - działka budowlana

Jarnołtówek - 04 maja 2026

20 000 m² - 0.75 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka w górach z pięknym widokiem na Kopę Biskupią, NIEZALEWOWA, prąd/woda/kanalizacja/światłowód, MPZP

Konradów-Starowice - Odświeżono dnia 22 maja 2026

1 116 m² - 169.35 zł/m²
Działki Budowlane - Konradów Bocianie Wzgórze

Konradów-Starowice - 27 kwietnia 2026

1 134 m² - 185.19 zł/m²
Działka budowlana Pokrzywna woj opolskie

Pokrzywna - 22 maja 2026

1 842 m² - 127.58 zł/m²
SSZ - Domu w Pokrzywnej 140m2 - działka 20ar - bezposrednio

Pokrzywna - Odświeżono dnia 12 maja 2026

140 m² - 5678.57 zł/m²
Budynek mieszkalno-pensjonatowy w Górach Opawskich

Pokrzywna - 06 maja 2026

470 m² - 4148.94 zł/m²
Działka budowlana, Pokrzywna, województwo opolskie

Pokrzywna - 29 kwietnia 2026

710 m² - 149 zł/m²
Dzialka budowlana 9.60 - uzbrojona z droga utw Moszczanka/Pokrzywna

Pokrzywna - 28 kwietnia 2026

960 m² - 200 zł/m²
Uroczy Górski Domek w Pokrzywnej – Twój Spokojny Azyl Czeka!

Pokrzywna - 27 kwietnia 2026

54 m² - 5537.04 zł/m²
Lokal użytkowy z potencjałem mieszkalnym

Konradów - 22 maja 2026

144 m²
Domek letniskowy w Górach Opawskich

Pokrzywna - 19 maja 2026

38,34 m² - 4040.17 zł/m²
Domek w górach całoroczny na sprzedaz

Pokrzywna - 27 kwietnia 2026

52 m² - 6519.23 zł/m²
Domek w górach opawskich

Pokrzywna - 31 marca 2026

50 m² - 7380 zł/m²
Przestronne mieszkanie – osiedle 1000-lecia w Głuchołazach

Głuchołazy - Odświeżono dnia 14 maja 2026

47,50 m² - 6842.11 zł/m²
Szykowne mieszkanie w stylu retro w Głuchołazach

Głuchołazy - 30 kwietnia 2026

77,42 m² - 5554.12 zł/m²
Nowoczesne mieszkanie 60m2 po generalnym remoncie w Głuchołazach

Głuchołazy - 08 maja 2026

60 m² - 6000 zł/m²
Mieszkanie + 2 Lokale + Strych 6m h! | Centrum | Dochód | Lokalizacja

Głuchołazy - 23 maja 2026

150 m² - 2313.33 zł/m²
Wynajmę mieszkanie

Moszczanka - 19 maja 2026

54 m²
Działka budowlana Moszczanka 12 ar

Moszczanka - 30 kwietnia 2026

1 200 m² - 120 zł/m²
Hala 346 m² + działka | Głuchołazy Aleja Jana Pawła II Strefa zdrojowa

Głuchołazy - Odświeżono dnia 23 maja 2026

346 m²
Ogłoszenie sprzedaży kamienicy w Głuchołazach

Głuchołazy - Odświeżono dnia 23 maja 2026

321 m² - 3738.32 zł/m²
$$$ Hotel Na Granicy PL-CZ !! $$$ OKAZJA !!!

Głuchołazy - 23 maja 2026

1 190 m²
Mieszanie do wynajęcia

Mieszanie do wynajęcia

1 100 złdo negocjacji

Głuchołazy - 22 maja 2026

40 m²
Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 60m2

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe 60m2

269 000 złdo negocjacji

Głuchołazy - 21 maja 2026

60 m² - 4483.33 zł/m²
Mieszkanie 94,7 m² + ogród 3 ary + garaż | 4 pokoje | I p. | Głuchołazy, ul. Grunwaldzka

Głuchołazy - 18 maja 2026

94,70 m² - 4540.65 zł/m²
REZERWACJA!!! Kawalerka do wynajęcia

Głuchołazy - 18 maja 2026

42 m²
Mieszkanie do krótkoterminowego najmu

Głuchołazy - 18 maja 2026

50 m²
DO WYNAJĘCIA Kontener 40'hc - powierzchnia użytkowa 28 m2

Głuchołazy - Odświeżono dnia 18 maja 2026

28 m²
Mieszkanie do wynajęcia w Głuchołazach

Głuchołazy - 17 maja 2026

48 m²
Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w Głuchołazach

Głuchołazy - 14 maja 2026

47,60 m² - 5777.31 zł/m²
Wynajmę duże mieszkanie (76m2) Głuchołazy

Głuchołazy - 14 maja 2026

75 m²
Mieszkanie Głuchołazy Powstańców Śląskich  z parkingiem prywatnym

Głuchołazy - 12 maja 2026

48 m²
Wynajmę wynajem mieszkanie centrum 50m pełne wyposażenie

Głuchołazy - 10 maja 2026

52 m²
Dom parterowy z użytkowym poddaszem Kamilek 123m2

Głuchołazy - 10 maja 2026

123 m² - 3617.89 zł/m²
Mieszkanie Do Remontu 54m2 Balkon ul.Papiernicza

Głuchołazy - 09 maja 2026

54 m² - 3333.33 zł/m²
Przestronne mieszkanie w centrum miasta 66 m² | 3 m wysokości | 2 piętro | Do własnej aranżacji

Głuchołazy - 06 maja 2026

66 m² - 3181.82 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Głuchołazy - 05 maja 2026

36 m²
Dom do wynajęcia w Głuchołazach

Głuchołazy - 05 maja 2026

104 m²
Działka Budowlana Głuchołazy

Głuchołazy - 04 maja 2026

963 m² - 310.49 zł/m²
Mieszkanie sprzedaż

Mieszkanie sprzedaż

239 000 złdo negocjacji

Głuchołazy - 29 kwietnia 2026

49,24 m² - 4853.78 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Jarnołtówek i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon