Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Nowe Krąplewice - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 1 ogłoszenie
Działki budowlane na sprzedaż

Działki budowlane na sprzedaż

134 000 złdo negocjacji

Nowe Krąplewice - 20 kwietnia 2026

1 581 m² - 84.76 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka rolno-budowlana Osłowo z warunkami zabudowy WZ

Osłowo - 11 maja 2026

1 212 m² - 64.36 zł/m²
Działka Na Sprzedaż Gródek Gm. Drzycim

Gródek - 20 kwietnia 2026

1 684 m² - 55.23 zł/m²
Działka niezabudowana, Gródek, gmina Drzycim

Gródek - 17 marca 2026

1 700 m² - 44.12 zł/m²
Sprzedam ziemię rolną 1 ha + 2,93 ha

Krąplewice - 10 maja 2026

39 300 m² - 7.63 zł/m²
Działka budowlana Laskowice

Laskowice - 06 maja 2026

1 200 m² - 85 zł/m²
Działka nad jeziorem z warunkami zabudowy

Jeżewo - 11 maja 2026

4 000 m² - 105 zł/m²
Działka Budowlana - Lipienki

Lipienki - 06 maja 2026

1 700 m² - 82.35 zł/m²
Działki budowlane Skrzynki | 3000–4300 m² | MPZP | media | jezioro

Jeżewo - 14 kwietnia 2026

3 037 m² - 98.78 zł/m²
Tylko U Nas! 3 działki z pozwoleniem na budowę!

Jeżewo - 03 maja 2026

1 065 m² - 98.59 zł/m²
Działki pod zabudowę Biechówko

Biechówko - 05 maja 2026

1 000 m² - 50 zł/m²
Działka Czersk Świecki z WZ NOWA CENA !!!

Czersk Świecki - 17 kwietnia 2026

3 902 m² - 27.93 zł/m²
Działka Budowlana w Sulnowie, ul. Bratkowa (927/2)

Sulnowo - 03 maja 2026

1 074 m² - 250 zł/m²
Działka budowlana Sulnowo 1175m2

Sulnowo - 24 kwietnia 2026

1 175 m² - 178.72 zł/m²
Działki Budowlane Sulnowo Bardzo Blisko Świecia

Sulnowo - 24 kwietnia 2026

3 003 m² - 64.94 zł/m²
Domek letniskowy ROD Przylesie

Domek letniskowy ROD Przylesie

199 000 złdo negocjacji

Sulnówko - 05 maja 2026

380 m² - 523.68 zł/m²
Działka  "Przylesie"  Sulnówko

Sulnówko - 05 maja 2026

385 m² - 194.81 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w Sulnowie ul. Świerkowa 913 m.kw. uzbrojo.

Sulnowo - 11 maja 2026

913 m² - 273.82 zł/m²
Działka budowlana - Drzycim , pow. Świecki

Drzycim - 05 maja 2026

1 251 m² - 65 zł/m²
Duża działka budowlana 7600 m² z WZ - Drzycim.

Drzycim - 17 kwietnia 2026

7 600 m² - 36.84 zł/m²
Działka Budowlana w Drzycimiu

Drzycim - 31 marca 2026

1 866 m² - 59.48 zł/m²
Sprzedam 7,44ha ziemi rolnej Dąbrówka

Dąbrówka - 24 kwietnia 2026

74 400 m² - 11.83 zł/m²
Działka budowlana*pow. 1480m2*Polski Konopat - Świecie*

Polski Konopat - 07 maja 2026

1 480 m² - 110 zł/m²
Działka Inwestycyjna Na Sprzedaż 3691 M² | Świecie

Morsk - 27 kwietnia 2026

3 691 m² - 298.02 zł/m²
Działka budowlana Sieroslawek

Działka budowlana Sieroslawek

240 000 złdo negocjacji

Sierosławek - Odświeżono dnia 27 kwietnia 2026

3 000 m² - 80 zł/m²
Działki budowlane 200m od rzeki Wdy. Tylko u Nas!

Wałkowiska - 04 maja 2026

878 m² - 150 zł/m²
4 działki około 1200 m² każda w spokojnej okolicy

Wałkowiska - 07 kwietnia 2026

1 200 m² - 70 zł/m²
Działka budowlana Świecie cicha okolica w mieście

Świecie - 17 kwietnia 2026

906 m² - 342.16 zł/m²
Działka budowlana w centrum Świecia

Świecie - 25 kwietnia 2026

859 m² - 146 zł/m²
Działka budowlano-usługowa 3200m2 Przechowo

Świecie - 22 marca 2026

3 203 m² - 199.5 zł/m²
Działka ROD Cukrownik

Działka ROD Cukrownik

71 000 złdo negocjacji

Świecie - 08 maja 2026

500 m² - 142 zł/m²
Działka budowlana Świecie Stare Miasto Ogrodzona

Świecie - 03 maja 2026

460 m² - 256.52 zł/m²
Duża działka budynek ,mieszkanie hala ,zakład gotowy

Świecie - 22 kwietnia 2026

4 200 m² - 161.9 zł/m²
Działka ROD Świecie 300 m2

Działka ROD Świecie 300 m2

39 000 złdo negocjacji

Świecie - 19 kwietnia 2026

300 m² - 130 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Związkowiec

Świecie - 16 kwietnia 2026

500 m² - 200 zł/m²
Super działka Rod-kup i odpoczywaj wiosną!!!

Świecie - 14 kwietnia 2026

670 m² - 97.01 zł/m²
Działka budowlana 50 m od Jeziora Żur – Wałkowiska, Bory Tucholskie

Wałkowiska - 08 maja 2026

3 479 m² - 63.24 zł/m²
Dom w Plewnie + działki i budynki na sprzedaż.

Plewno - 17 kwietnia 2026

25 622 m² - 23.22 zł/m²
Sprzedam działkę

Sprzedam działkę

47 000 złdo negocjacji

Plewno - Odświeżono dnia 06 maja 2026

750 m² - 62.67 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Plewno

Plewno - 01 maja 2026

1 012 m² - 75.1 zł/m²
Syndyk sprzeda udział w wysokości 1/2, Sartowice

Sartowice - Dzisiaj o 14:00

500 m² - 11.1 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 22

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Nowe Krąplewice i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon