Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Łódź - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 34 ogłoszenia
Działka na terenie ROD Przedwiośnie w Łodzi  - Widzew

Działka na terenie ROD Przedwiośnie w Łodzi - Widzew

38 000 złdo negocjacji

Łódź, Widzew - 13 maja 2026

288 m² - 131.94 zł/m²
Sprzedam działke ROD na zdrowiu

Sprzedam działke ROD na zdrowiu

52 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - 29 kwietnia 2026

375 m² - 138.67 zł/m²
ROD Pienista Retkinia dobra lokalizacja

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 12 maja 2026

350 m² - 308.57 zł/m²
Sprzedam prawa do działki ROD JANOSIKA

Łódź, Widzew - Odświeżono dzisiaj o 20:00

481 m² - 130.98 zł/m²
Sprzedam działkę ROD,,Ciżemka, Sianokosy 55 Łódz

Łódź, Bałuty - Odświeżono dzisiaj o 20:07

280 m² - 892.86 zł/m²
Sprzedam zadbaną działkę ROD Księży Młyn - Duży ogród

Łódź, Śródmieście - 10 maja 2026

260 m² - 226.92 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dzialka ROD Łódź-Stoki wejście od ul.Pieniny oraz od ul.Krokisowej

Łódź, Widzew - 12 maja 2026

395 m² - 341.77 zł/m²
Sprzedam działkę ROD "Radość" 300m2 w pobliżu Arturówka i Łagiewnik

Łódź, Bałuty - 10 maja 2026

300 m² - 146.67 zł/m²
ROD "Łagiewniki" - 2 działki (każda po 300 m2 z instalacją wody i energii elektrycznej)

Łódź, Bałuty - 06 maja 2026

300 m² - 123.33 zł/m²
Działka ROD ASTER 310m2 w Łodzi

Działka ROD ASTER 310m2 w Łodzi

79 500 złdo negocjacji

Łódź, Górna - 09 maja 2026

310 m² - 256.45 zł/m²
Urokliwa Działka ROD "Kolejarz”- Olechów- Łódź Widzew  508 m² | zadbany domek | prąd, woda | spokojna lokalizacja

Łódź, Widzew - 18 kwietnia 2026

508 m² - 96.46 zł/m²
Działka ROD 455 m² Łódź Górna ul. Romana 36 – piękna, zadbana, jak prywatny park!

Łódź, Górna - Odświeżono dnia 11 maja 2026

455 m² - 94.29 zł/m²
Działka ROD Brzezina Łódź prąd woda

Łódź, Bałuty - 25 kwietnia 2026

300 m² - 116.67 zł/m²

Łódź, Bałuty - 10 maja 2026

300 m² - 146.67 zł/m²

Łódź, Widzew - 18 kwietnia 2026

508 m² - 96.46 zł/m²
Działka ROD "Kolejarz - Stoki" 472 m² – gotowa do wypoczynku i użytkowania!

Łódź, Widzew - 19 kwietnia 2026

472 m² - 146.19 zł/m²
Działka ROD "Nowe Sady" - ul. Obywatelska

Łódź, Polesie - 03 maja 2026

362 m² - 146.41 zł/m²
Sprzedam działkę ROD 315 m2 z murowanym domkiem – Łódź, Traktorowa

Łódź, Bałuty - 04 maja 2026

315 m² - 142.86 zł/m²
Działka na terenie ROD Przedwiośnie w Łodzi  - Widzew

Łódź, Widzew - 13 maja 2026

288 m² - 131.94 zł/m²
SPRZEDAM DZIAŁKĘ RODOS ŁÓDŹ POLESIE ul. Drewnowska 191/193

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 08 maja 2026

400 m² - 122.5 zł/m²
Działka ROD im. Juliusza Słowackiego - Krecia 57 wc, prysznic, rolety, okna pcv, murowany domek

Łódź, Bałuty - 23 kwietnia 2026

300 m² - 263.33 zł/m²
Działka ROD Łódź Teofilów

Działka ROD Łódź Teofilów

38 000 złdo negocjacji

Łódź, Bałuty - 05 maja 2026

307 m² - 123.78 zł/m²
Działka ROD Konstantynów Łódzki

Łódź, Bałuty - 22 kwietnia 2026

327 m² - 116.21 zł/m²
ROD Pienista Retkinia dobra lokalizacja

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 12 maja 2026

350 m² - 308.57 zł/m²
Działka ROD „Odrodzenie” Strzeleckiego Łódź domek 25m

Łódź, Bałuty - 25 kwietnia 2026

400 m² - 172.5 zł/m²
Działka/ogródek ROD | 295 m2 | Łódź, Retkinia

Łódź, Polesie - Odświeżono dnia 08 maja 2026

295 m² - 115.25 zł/m²
Działka ROD, 300 m2, Drewnowska 181

Łódź, Bałuty - 23 kwietnia 2026

300 m² - 190 zł/m²
Sprzedam dzialkę ROD

Łódź, Polesie - 19 kwietnia 2026

367 m² - 163.49 zł/m²
Zielony Zakątek ROD - działka 250m Al. Włókniarzy

Łódź, Polesie - 05 maja 2026

250 m² - 46 zł/m²
Dzialka Rod. Milionowa

Dzialka Rod. Milionowa

55 000 złdo negocjacji

Łódź, Śródmieście - Odświeżono dnia 09 maja 2026

300 m² - 183.33 zł/m²
Działka/ogródek ROD | 356 m2 | Łódź, Retkinia

Łódź, Polesie - 02 maja 2026

356 m² - 129.21 zł/m²
Działka ROD Dalia ul. Opolska / Zjazdowa

Łódź, Widzew - 13 maja 2026

350 m² - 217.14 zł/m²
Działka ROD 315m2 – Ogród Działkowy „Kwiaty Polskie”

Łódź, Śródmieście - 15 kwietnia 2026

315 m² - 92.06 zł/m²
Działka ROD ze starodrzewiem

Działka ROD ze starodrzewiem

47 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - 11 maja 2026

300 m² - 156.67 zł/m²
Sprzedam działke ROD

Sprzedam działke ROD

25 000 złdo negocjacji

Łódź, Widzew - 21 kwietnia 2026

300 m² - 83.33 zł/m²
REZERWACJA ROD działka Piotrków Trubunalski

Łódź, Śródmieście - 05 maja 2026

191 m² - 68.06 zł/m²
Działka ROD świetne miejsce na relaks z rodziną.

Łódź, Bałuty - 11 maja 2026

200 m² - 147.5 zł/m²
Ogródek działkowy ROD

Ogródek działkowy ROD

59 000 złdo negocjacji

Łódź, Górna - 19 kwietnia 2026

300 m² - 196.67 zł/m²
Sprzedam działke ROD na zdrowiu

Sprzedam działke ROD na zdrowiu

52 000 złdo negocjacji

Łódź, Polesie - 29 kwietnia 2026

375 m² - 138.67 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka ROD Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki - Dzisiaj o 17:56

388 m² - 219.07 zł/m²
Działka ROD 500 m² z domkiem 35 m² prąd, woda, Żabiczki blisko Łodzi ROD Malwa

Konstantynów Łódzki - Odświeżono dnia 30 kwietnia 2026

500 m² - 170 zł/m²
Działka ROD Konstantynow

Działka ROD Konstantynow

102 000 złdo negocjacji

Konstantynów Łódzki - 23 kwietnia 2026

486 m² - 209.88 zł/m²
Działka ROD Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki - 02 maja 2026

500 m² - 190 zł/m²
SPRZEDAM działkę ROD Pabianice

Górka Pabianicka - 07 maja 2026

600 m² - 216.67 zł/m²
W otulinie lasu – ROD „Kalina"  Konstantynów  Łódzki (Żabiczki)

Krzywiec - 23 kwietnia 2026

493 m² - 184.58 zł/m²
Działka ROD Wierzbinka

Aleksandrów Łódzki - Odświeżono dnia 12 maja 2026

450 m² - 286.67 zł/m²
Sprzedam Działkę Rod

Zgierz - Odświeżono dnia 10 maja 2026

340 m² - 58.82 zł/m²
Działka ROD na sprzedaż

Zgierz - 09 maja 2026

400 m² - 162.5 zł/m²
Działka - ROD - 300 m2

Działka - ROD - 300 m2

57 000 złdo negocjacji

Zgierz - 29 kwietnia 2026

300 m² - 190 zł/m²
Działka rodzinna 321m2 w Zgierzu

Zgierz - 17 kwietnia 2026

321 m² - 109.03 zł/m²
Działka Rod z murowanym domkiem 35m2 Kalonka koło Łodzi RODOS

Kalonka - 28 kwietnia 2026

445 m² - 247.19 zł/m²
Duza dzialka ROD

Duza dzialka ROD

45 000 złdo negocjacji

Pabianice - 28 kwietnia 2026

600 m² - 75 zł/m²
Działka ROD Polfa-Chemik - 280mkw - z domkiem. Pabianice, ul. Piotra Skargi

Pabianice - 23 kwietnia 2026

280 m² - 210.71 zł/m²
Działka ROD „Słoneczna Polana” Wrząca 750m2 - częściowo własnościowa

Wrząca - 03 maja 2026

750 m² - 104 zł/m²
NOWA CENA. Działka Pracownicza Rodos

Bedoń Przykościelny - 04 maja 2026

530 m² - 130.19 zł/m²
Działka ROD Prawda obok Rzgowa,Tuszyna

Prawda - 05 maja 2026

500 m² - 230 zł/m²
Działka "pracownicza" na terenie ROD "Diana" - Sokolniki Las k/Łodzi

Sokolniki Las - 12 maja 2026

486 m² - 203.7 zł/m²
Działka rekreacyjna na terenie ROD "Diana" - Sokolniki Las k/Łodzi

Sokolniki Las - 09 maja 2026

531 m² - 282.49 zł/m²
Ogródek działkowy

Ogródek działkowy

40 900 złdo negocjacji

Ozorków - 19 kwietnia 2026

400 m² - 102.25 zł/m²
Działka ROD Koluszki, Łódź, Brzeziny, Andrespol
Odsprzedam prawa do działki ROD

Koluszki - Odświeżono dnia 13 maja 2026

300 m² - 133.33 zł/m²
Działki rodzinne ogrodowe pierwiosnek Łask

Łask - 19 kwietnia 2026

319 m² - 78.37 zł/m²
Dzialka ROD Kolumna

Dzialka ROD Kolumna

22 000 złdo negocjacji

Łask - 25 kwietnia 2026

314 m² - 70.06 zł/m²
Działka ROD z murowanym domkiem 35 m², 625 m² – Głowno, przy lesie

Głowno - 05 maja 2026

625 m² - 191.84 zł/m²
Działkę ROD  530m. - sprzedam.

Działkę ROD 530m. - sprzedam.

51 000 złdo negocjacji

Gorczyn - 08 maja 2026

530 m² - 96.23 zł/m²
Działka Rod 300m2

Działka Rod 300m2

38 000 złdo negocjacji

Zelów - 13 maja 2026

300 m² - 126.67 zł/m²
Działka ROD za sklepem Szwed ul. Zachodnia

Łęczyca - 12 maja 2026

300 m² - 73.33 zł/m²
Działka ROD Irys Łęczyca

Działka ROD Irys Łęczyca

50 000 złdo negocjacji

Łęczyca - 05 maja 2026

400 m² - 125 zł/m²
Sprzedam działkę na ROD ,, Wolinka " w Zduńskiej Woli

Zduńska Wola - Dzisiaj o 14:18

270 m² - 70.37 zł/m²
Sprzedam działkę ROD

Sprzedam działkę ROD

30 000 złdo negocjacji

Zduńska Wola - Dzisiaj o 10:54

350 m² - 85.71 zł/m²
Działka na sprzedaż ROD Pod Herbem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski - 21 kwietnia 2026

300 m² - 163.33 zł/m²
Działka ROD Relaks Bełchatów, duża

Bełchatów - Odświeżono dzisiaj o 09:45

487 m² - 92.4 zł/m²
Sprzedam działkę ROD "Wapienniki"

Tomaszów Mazowiecki - 26 kwietnia 2026

430 m² - 132.56 zł/m²
Działka ogrodnicza rekreacyjna ROD Siedmiodomki altana szklarnia

Tomaszów Mazowiecki - 22 kwietnia 2026

300 m² - 200 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Łódź i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon