Cena/m²

Sprzedaj z OLX - Guty Rożyńskie - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działka blisko jeziora

Działka blisko jeziora

74 900 złdo negocjacji

Guty Rożyńskie - 07 maja 2026

1 000 m² - 74.9 zł/m²
Działka nad jeziorem letniskowa

Działka nad jeziorem letniskowa

375 000 złdo negocjacji

Guty Rożyńskie - 04 maja 2026

1 700 m² - 220.59 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka Mazury linia brzegowa prywatna plaża jedyna taka okazja

Dybowo - 11 maja 2026

803 m² - 870.49 zł/m²
4996 m2 z linią brzegową- wyjątkowa działka nad jeziorem Dybowskim

Rożyńsk Wielki - 23 marca 2026

4 996 m² - 120 zł/m²
Dzialka z lasem i linia brzegowa i 8 dzialkamii ok 8,6 ha Mazury

Rożyńsk Wielki - 09 maja 2026

60 000 m² - 14.33 zł/m²
Sprzedam dzialke na Mazurach blisko wody

Rożyńsk Wielki - 08 maja 2026

1 100 m² - 59.09 zł/m²
działka budowlana  13 ar | WZ | media | 7 km do miasta

Gorczyce - 25 kwietnia 2026

1 300 m² - 65.38 zł/m²
Sprzedam działki z warunkami zabudowy

Szczuczyn - 01 maja 2026

915 m² - 109.29 zł/m²
Działka budowlana w miejscowości Bobry, gmina Prostki

Bobry - 05 maja 2026

900 m² - 114.44 zł/m²
Mazury Ełk okolice działka budynek na sprzedaż przedszkole dom weselny

Bobry - 25 kwietnia 2026

4 800 m² - 110.42 zł/m²
Działki budowlane w Grajewie. Słoneczna 9

Grajewo - 04 maja 2026

900 m² - 200 zł/m²
Działka budowlana z projektem

Grajewo - 02 maja 2026

1 136 m² - 233.27 zł/m²
Działka budowlana Grajewo ul. Dąbrowskiego

Grajewo - 16 maja 2026

1 000 m² - 200 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie ul. Sportowa

Grajewo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 454 m² - 220.08 zł/m²
Syndyk sprzeda udział 4/12 w nieurchomości (Grajewo).

Grajewo - 07 maja 2026

10 958 m² - 31.07 zł/m²
Działka ROD Oaza 420 m2

Działka ROD Oaza 420 m2

20 000 złdo negocjacji

Grajewo - 05 maja 2026

420 m² - 47.62 zł/m²
Działka budowlana Toczyłowo

Działka budowlana Toczyłowo

200 001 złdo negocjacji

Grajewo - 23 kwietnia 2026

1 060 m² - 188.68 zł/m²
Działka inwestycyjna 1,29 ha Grajewo Media 100 m frontu Duży potencjał

Grajewo - 21 kwietnia 2026

12 916 m² - 99.88 zł/m²
Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana – Prostki, ul. Ogrodowa

Prostki - 16 maja 2026

944 m² - 195.97 zł/m²
Sprzedam działkę z WZ

Prostki - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 212 m² - 82.51 zł/m²
Działka przy plaży i rzece, WZ, media, Prostki

Prostki - 17 kwietnia 2026

1 538 m² - 100.78 zł/m²
Działka budowlana z WZ - Bogusze

Bogusze - 29 kwietnia 2026

1 431 m² - 111.81 zł/m²
Działka Grajewo  z warunkami zabudowy pod budowę wielorodzinną

Grajewo - 14 kwietnia 2026

8 051 m² - 745.25 zł/m²
Urokliwa działka rolno-leśna (Mazury) - 16527 m² – Lipińskie Małe (gm. Prostki)

Lipińskie Małe - 13 maja 2026

16 527 m² - 11.98 zł/m²
Działka budowlana w Nowej Wsi Ełckiej

Nowa Wieś Ełcka - 08 maja 2026

855 m² - 233.92 zł/m²
Działka budowlana Nowa Wieś Ełcka

Nowa Wieś Ełcka - 19 kwietnia 2026

4 598 m² - 119.62 zł/m²
Super najlepsza działka budowlana ,promocja do 20,05. 26 c.108000 zł

Toczyłowo - 26 kwietnia 2026

1 200 m² - 90 zł/m²
Działka budowlana, 1200 m² - Toczyłowo

Toczyłowo - 29 kwietnia 2026

1 200 m² - 108.33 zł/m²
Działka Budowlana-3km OD Jeziora Toczyłowo

Toczyłowo - 30 kwietnia 2026

1 600 m² - 125 zł/m²
działka budowlana

Kosówka - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 300 m² - 103.85 zł/m²
Działka budowlana w okazyjnej cenie 4km od Grajewa

Szymany - 15 maja 2026

1 000 m² - 125 zł/m²
Ziemia rolna do uprawy

Ziemia rolna do uprawy

95 000 złdo negocjacji

Długosze - 06 maja 2026

130 000 m² - 0.73 zł/m²
Działka budowlana Długosze - uzbrojenie - droga

Długosze - 28 kwietnia 2026

1 109 m² - 70 zł/m²
Działka budowlana w Baranach - 5 min od Ełku

Barany - 03 maja 2026

1 094 m² - 273.31 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy na sprzedaż Szarejki k. Ełku

Szarejki - 07 maja 2026

3 000 m² - 33 zł/m²
Działka Chruściele k. Ełku – warunki zabudowy, media, widok na jeziora

Chruściele - 14 maja 2026

2 550 m² - 275 zł/m²
Działka budowlana

Chruściele - 18 kwietnia 2026

670 m² - 171.64 zł/m²
Działka rolna 3000m2 gmina Biała Piska

Giętkie - Odświeżono dnia 16 maja 2026

3 000 m² - 33.33 zł/m²
Działka budowlana MPZP domek holenderski nad jeziorem dostęp do plaży Ełk Olecko

Ełk - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 480 m² - 199.32 zł/m²
Atrakcyjna ostatnia działka na sprzedaż w Reglu.

Regiel - 28 kwietnia 2026

1 537 m² - 120.62 zł/m²
Uzbrojona działka budowlana 3068 m2.

Ełk - Odświeżono dnia 14 maja 2026

3 068 m² - 195 zł/m²

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Guty Rożyńskie i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon