Cena

Nieruchomości - Guty Rożyńskie - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działka blisko jeziora

Działka blisko jeziora

74 900 złdo negocjacji

Guty Rożyńskie - 07 maja 2026

1 000 m² - 74.9 zł/m²
Działka nad jeziorem letniskowa

Działka nad jeziorem letniskowa

375 000 złdo negocjacji

Guty Rożyńskie - 04 maja 2026

1 700 m² - 220.59 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

NOWA CENA! Dom na Mazurach Sokoły Jeziorne

Szczuczyn - 13 maja 2026

178,30 m² - 1682.55 zł/m²
Działka Mazury linia brzegowa prywatna plaża jedyna taka okazja

Dybowo - 11 maja 2026

803 m² - 870.49 zł/m²
4996 m2 z linią brzegową- wyjątkowa działka nad jeziorem Dybowskim

Rożyńsk Wielki - 23 marca 2026

4 996 m² - 120 zł/m²
Dzialka z lasem i linia brzegowa i 8 dzialkamii ok 8,6 ha Mazury

Rożyńsk Wielki - 09 maja 2026

60 000 m² - 14.33 zł/m²
Sprzedam dzialke na Mazurach blisko wody

Rożyńsk Wielki - 08 maja 2026

1 100 m² - 59.09 zł/m²
działka budowlana  13 ar | WZ | media | 7 km do miasta

Gorczyce - 25 kwietnia 2026

1 300 m² - 65.38 zł/m²
Sprzedam działki z warunkami zabudowy

Szczuczyn - 01 maja 2026

915 m² - 109.29 zł/m²
Mieszkanie z działką

Zalesie - 02 maja 2026

154,57 m² - 1293.91 zł/m²
Mieszkanie 3 pokoje , garaż, piwnica

Świdry Kościelne - 28 kwietnia 2026

66,90 m² - 3423.02 zł/m²
Urokliwy dom z klimatem w spokojnej części Grajewa

Grajewo - 15 maja 2026

75 m² - 4266.67 zł/m²
Działka budowlana w miejscowości Bobry, gmina Prostki

Bobry - 05 maja 2026

900 m² - 114.44 zł/m²
Mazury Ełk okolice działka budynek na sprzedaż przedszkole dom weselny

Bobry - 25 kwietnia 2026

4 800 m² - 110.42 zł/m²
Działki budowlane w Grajewie. Słoneczna 9

Grajewo - 04 maja 2026

900 m² - 200 zł/m²
Działka budowlana z projektem

Grajewo - 02 maja 2026

1 136 m² - 233.27 zł/m²
Działka budowlana Grajewo ul. Dąbrowskiego

Grajewo - 16 maja 2026

1 000 m² - 200 zł/m²
Nowe domy jednorodzinne w spokojnej i zielonej części Grajewa.

Grajewo - 18 marca 2026

137,50 m² - 4072 zł/m²
Sala bankietowo-konferencyjna na 80-160 osób | GRAJEWO |

Grajewo - 06 maja 2026

140 m²
Lokal handlowo-usługowy | 273m2 | Grajewo |

Grajewo - 06 maja 2026

273 m²
Lokal handlowo-usługowy | 68m2 | Grajewo |

Grajewo - 06 maja 2026

68 m²
Lokal handlowo-usługowy | 108m2 | Grajewo | PARTER

Grajewo - 06 maja 2026

113 m²
Lokal handlowo-usługowy | 182m2 | Grajewo |

Grajewo - 06 maja 2026

182 m²
Lokal handlowo-usługowy | 260m2 | Grajewo |

Grajewo - 06 maja 2026

260 m²
Lokal handlowo-usługowy | 28m2 | Grajewo |

Grajewo - 06 maja 2026

28 m²
Lokal handlowo-usługowy | 88m2 | Grajewo |

Grajewo - 06 maja 2026

88 m²
Lokal biurowo-usługowy | Grajewo | PODLASKIE | 26m2 |

Grajewo - 06 maja 2026

26 m²
Lokal handlowo-usługowy | 14m2 | Grajewo |

Grajewo - 06 maja 2026

14 m²
2 pokoje, 49 m², osiedle Centrum, Grajewo | bezpośrednio, bez prowizji

Grajewo - 28 kwietnia 2026

49 m² - 5285.71 zł/m²
Przytulne 3 pokoje | Gotowe do zamieszkania | 62m²

Grajewo - 16 maja 2026

61,82 m² - 4788.09 zł/m²
3 pokoje po remoncie | parter | 2 duże piwnice | 53,7 m²

Niećkowo - Odświeżono dnia 06 maja 2026

53,75 m² - 4651.16 zł/m²
Mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze w Grajewie

Grajewo - Odświeżono dzisiaj o 09:44

58,20 m² - 6443.3 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną w Grajewie ul. Sportowa

Grajewo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

1 454 m² - 220.08 zł/m²
Domek Holenderski Angielski Carnaby Roxburgh Całoroczny DOMKI PODLASIE

Grajewo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

Mieszkanie Osiedle 1000 lecia 4/7

Grajewo - 15 maja 2026

25 m² - 5200 zł/m²
Na sprzedaż mieszkanie 56,91 m² – Grajewo, os. Tysiąclecia

Grajewo - 14 maja 2026

56,91 m² - 3953.61 zł/m²
Lokal Handlowo-Usługowo-Biurowy 120m2 Wysoki Standard Zaplecze WC

Grajewo - 12 maja 2026

120 m²
Sprzedam dom 80m2 z małym podwórkiem

Grajewo - Odświeżono dnia 12 maja 2026

80 m² - 5875 zł/m²
Sprzedam mieszkanie

Grajewo - 11 maja 2026

55 m² - 10000 zł/m²
Sprzedam słoneczne mieszkanie 73m2

Sprzedam słoneczne mieszkanie 73m2

449 000 złdo negocjacji

Grajewo - 11 maja 2026

72,97 m² - 6153.21 zł/m²
Mieszkanie os. Centrum

Mieszkanie os. Centrum

380 000 złdo negocjacji

Grajewo - Odświeżono dnia 11 maja 2026

60 m² - 6333.33 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Guty Rożyńskie i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon