Powierzchnia

Wymarzona działka - Smulsko - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działki w miejscowości Przykona

Działki w miejscowości Przykona

123 456,78 zł

Przykona - 14 maja 2026

46 000 m² - 2.68 zł/m²
Sprzedam działke budowlaną

Przykona - 05 maja 2026

1 556 m² - 60.15 zł/m²
Działka budowlana

Przykona - 05 maja 2026

3 300 m² - 60 zł/m²
Działki budowlane | las + zalew | Młyniska | 135 zł/m²

Młyniska - 06 maja 2026

10 550 m² - 135 zł/m²
Działka  1000 m + dom 70 m

Młyniska - 03 maja 2026

1 000 m² - 52 zł/m²
Działki w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej w Przykonie od 3500 do 9400m2

Przykona - 27 kwietnia 2026

3 500 m² - 82.86 zł/m²
Działka  pod zabudowę Rogów gm. Przykona 5700 za ar z potencjałem

Rogów - 02 maja 2026

5 500 m² - 1.04 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Dobra - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 030 m² - 4.95 zł/m²
Działka budowlana blisko Term Uniejów

Ostrowsko - 25 kwietnia 2026

980 m² - 153.06 zł/m²
Działka 3712m2 z dostępem do Warty, pozwoleniem na budowę i projektem

Uniejów - 13 maja 2026

3 712 m² - 96.71 zł/m²
Działka 6400 m² z WZ na 3 domy | Kuczki k. Uniejowa

Ostrowsko - 17 kwietnia 2026

6 400 m² - 23.28 zł/m²
Działki nad jeziorem BUDOWLANE WSZYSTKIE MEDIA (Zalew Jeziorsko) 2

Rzechta - 23 kwietnia 2026

2 000 m² - 41.5 zł/m²
Działka 2600m2 Uniejów

Uniejów - 26 kwietnia 2026

2 600 m² - 119.23 zł/m²
Działka budowlana 4200 m² | las+strumyk | Kuźnica | 125 zł/m²

Kuźnica Janiszewska - 06 maja 2026

4 200 m² - 125 zł/m²
Działka budowlana 3042 m² | Kuźnica Janiszewska | 125 zł/m²

Kuźnica Janiszewska - 06 maja 2026

3 042 m² - 125 zł/m²
Sprzedam działki budowlane

Sprzedam działki budowlane

4 500 złdo negocjacji

Kowale Pańskie-Kolonia - 01 maja 2026

900 m² - 5 zł/m²
Oaza spokoju i zieleni | Leśnik, gm. Poddębice

Leśnik - 10 maja 2026

1 361 m² - 55.11 zł/m²
Działka rolna  1,44 ha    k/ Uniejowa

Działka rolna 1,44 ha k/ Uniejowa

120 000 złdo negocjacji

Brzeziny - 26 kwietnia 2026

14 400 m² - 8.33 zł/m²
Działki 5395 m² | Koźmin | naprzeciwko zalewu | 110 zł/m²

Koźmin - 06 maja 2026

5 395 m² - 110 zł/m²
Działka rekreacyjna 5200 m² z mediami

Skęczniew - 05 maja 2026

5 200 m² - 99.98 zł/m²
Sprzedam działkę z domkiem ROD

Cisew - Dzisiaj o 06:56

550 m² - 60 zł/m²
Działka 1,17 ha  – Lekaszyn, blisko Term Uniejowskich

Lekaszyn - 06 maja 2026

11 674 m² - 9.85 zł/m²
Działka budowlana Kawęczyn w powiecie turecki

Turek - 30 kwietnia 2026

899 m² - 80.09 zł/m²
Działki budowlane

Turek - 13 maja 2026

1 200 m² - 70 zł/m²
Działki na sprzedaż  z warunkami  zabudowy gmina Brudzwew

Turek - 04 maja 2026

1 000 m² - 45 zł/m²
Sprzedam dzialke budowlana Turek-Grabieniec-Obrebizna 900 m2 z WZ-kami

Cisew - 02 maja 2026

900 m² - 75.56 zł/m²
Sprzedam działkę rekreacyjną

Sprzedam działkę rekreacyjną

16 900 złdo negocjacji

Turek - 25 kwietnia 2026

200 m² - 84.5 zł/m²
Sprzedam działkę z domkiem na ROD "Włókniarz"

Turek - 19 kwietnia 2026

300 m² - 85 zł/m²
Działka rekreacyjna Łyszkowice w lesie obok zbiornika Jeziorsko

Łyszkowice - 12 maja 2026

900 m² - 211.11 zł/m²
Sprzedam działkę nad Zbiornikiem Jeziorsko

Łyszkowice - 27 kwietnia 2026

959 m² - 69.86 zł/m²
Działka, Obrębizna

Obrębizna - 14 maja 2026

1 000 m² - 60 zł/m²
Działka rolna staw dla każdego Okazja

Rzymsko - Odświeżono dnia 10 maja 2026

3 000 m² - 30 zł/m²
Las Sosnowo brzozowy ok .4 ha plus 1 ha ziemia uprawna

Dzierzbotki - Odświeżono dnia 14 maja 2026

6 034 m² - 53.86 zł/m²
Działka rekreacyjna z domem w miejscowości Kościanki gm. Dobra

Kościanki - 11 maja 2026

800 m² - 400 zł/m²
Działka budowlana 3077 m² – Biernacice koło Uniejowa | WZ | Media | Możliwość podziału

Biernacice - Odświeżono dnia 11 maja 2026

3 077 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana nad Jeziorskiem

Siedlątków - 02 maja 2026

959 m² - 100 zł/m²
Dom/Działka nad Jeziorskiem

Siedlątków - 30 kwietnia 2026

672 m² - 441.96 zł/m²
Sprzedam działkę Siedlątków nad Jeziorskiem

Siedlątków - 20 kwietnia 2026

818 m² - 482.89 zł/m²
OSTATNIE 2 działki budowlane w Turku | Cisza, przestrzeń i gotowy MPZP

Turek - 06 maja 2026

1 356 m² - 73.75 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 16

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Smulsko i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon