Powierzchnia

grunty rolne ziemia - Rzeszów - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Działka z WZ i Własnym Lasem Rzeszów 16 arów

Działka z WZ i Własnym Lasem Rzeszów 16 arów

199 000 zł

Rzeszów - 11 maja 2026

1 600 m² - 124.38 zł/m²
Działka pod lasem 16,80 ar z warunkami zabudowy

Rzeszów - 20 maja 2026

1 680 m² - 124.4 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana 7,74ar Zwięczyca

Rzeszów - 12 maja 2026

774 m² - 335.92 zł/m²
2.6 Ha duża działka 5 działek media sad siedlisko Wola Rafalowska

Rzeszów - Odświeżono dzisiaj o 06:53

26 000 m² - 17.65 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana 10,32ar Rzeszów

Rzeszów - 08 maja 2026

1 032 m² - 260 zł/m²
Działka z domem przy ul. Dębickiej

Rzeszów - 04 maja 2026

632 m² - 599.68 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Przy Granicy I Widokowa I Wz

Rzeszów - 12 maja 2026

2 455 m² - 203.26 zł/m²
świetna lokalizacja, pobitno, 2.5 km od rynku, tereny zielone,widokowa

Rzeszów - 15 kwietnia 2026

553 m² - 632.91 zł/m²
Działki na sprzedaż 8-10ar, Rzeszów ul. Budziwojska

Rzeszów - 17 maja 2026

800 m² - 334.13 zł/m²
Działka z pozwoleniem na budowę, 100 M od Rzeszowa

Rzeszów - 30 kwietnia 2026

769 m² - 513 zł/m²
Działki na sprzedaż, WZ na do jednorodzinny - ul. Polnych Kwiatów

Rzeszów - 05 maja 2026

891 m² - 550 zł/m²
Działka 11,49 ar z Wz, mediami ul. Rodziny Kąkolów

Rzeszów - 17 maja 2026

1 149 m² - 299.39 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana 7,93ar Zwięczyca

Rzeszów - 12 maja 2026

793 m² - 403.53 zł/m²
Ustawne, płaskie działki (WZ + media)

Rzeszów - 22 maja 2026

830 m² - 245 zł/m²
1,48 ha gruntów z potencjałem inwestycyjnym / Rzeszów, os. Przybyszówka

Rzeszów - 03 maja 2026

14 800 m² - 168.92 zł/m²
Na sprzedaż Rzeszów ul. Warszawska działka inwestycyjna 6500 m² z MPZP

Rzeszów - 08 maja 2026

6 500 m² - 800 zł/m²