Powierzchnia

Wymarzona działka - Łekno - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Łąka w Rgielsku gm. Wągrowiec

Łąka w Rgielsku gm. Wągrowiec

59 000 zł

Rgielsko - 06 maja 2026

10 900 m² - 5.41 zł/m²
Piękna duża działka pod zabudowę Brzeźno Stare

Brzeźno Stare - 15 kwietnia 2026

6 338 m² - 31.56 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana w Wągrowcu

Wągrowiec - Odświeżono dnia 04 maja 2026

654 m² - 319.42 zł/m²
Działała budowlana w Wągrowcu ul. Przemysłowa

Wągrowiec - 05 maja 2026

886 m² - 450 zł/m²
Działki budowlane Kobylec - uzbrojone

Kobylec - 22 kwietnia 2026

1 037 m² - 140 zł/m²
Działka budowlana nad jeziorem niedaleko plaży

Kozielsko - 06 maja 2026

568 m² - 209.51 zł/m²
Działka ROD 255m²Wągrowiec ul. Gnieźnieńska

Wągrowiec - 10 maja 2026

280 m² - 203.57 zł/m²
Działka letniskowa

Działka letniskowa

3 400 złdo negocjacji

Wągrowiec - 09 maja 2026

400 m² - 8.5 zł/m²
Działka ROD Nad Nielbą

Działka ROD Nad Nielbą

53 000 złdo negocjacji

Wągrowiec - Odświeżono dnia 09 maja 2026

300 m² - 176.67 zł/m²
Działka ROD na ul. Gnieźnienskiej. 410m2!!! NOWA CENA!!

Wągrowiec - 04 maja 2026

410 m² - 107.32 zł/m²
*media*decyzja o warunkach zabudowy*dobra lokalizacja

Wągrowiec - 29 kwietnia 2026

621 m² - 481.48 zł/m²
Działka RODO nad Nielbą, Wągrowiec

Wągrowiec - 19 kwietnia 2026

300 m² - 206.67 zł/m²
Działka ROD Wągrowiec ul. Jankowska

Wągrowiec - 12 kwietnia 2026

237 m² - 202.53 zł/m²
Sprzedam grunt rolny 6,5 ha

Sprzedam grunt rolny 6,5 ha

1 000 000 złdo negocjacji

Żelice - 28 kwietnia 2026

65 000 m² - 15.38 zł/m²
działka usługowa | miasto | ul. Berdychowska | plan miejscowy

Wągrowiec - 16 kwietnia 2026

2 860 m² - 90.91 zł/m²
działki budowlane Bartodzieje koło Wągrowca

Bartodzieje - 04 maja 2026

2 991 m² - 123.7 zł/m²
Działki Bartodzieje

Działki Bartodzieje

100 000 złdo negocjacji

Bartodzieje - 30 kwietnia 2026

910 m² - 109.89 zł/m²
Działka budowlana Zbietka

Działka budowlana Zbietka

105 000 złdo negocjacji

Zbietka - 22 kwietnia 2026

980 m² - 107.14 zł/m²
Działka budowlana Zbietka 100 zł/m2 !!! 923 m !!!

Zbietka - Odświeżono dnia 10 maja 2026

923 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana Zbietka gm. Mieścisko 65 zł/m2

Zbietka - 12 kwietnia 2026

2 242 m² - 64.67 zł/m²
Działki budowlane 900 m2 Wiela gm. Mieścisko

Wiela - 12 kwietnia 2026

900 m² - 88.89 zł/m²
Atrakcyjna działka niedaleko od Jeziora Kaliszańskiego

Kaliszany - Odświeżono dnia 10 maja 2026

1 695 m² - 77.29 zł/m²
Stwórz Swój Azyl nad jeziorem przy linii brzegowej.

Kaliszany - 06 maja 2026

180 m² - 38.89 zł/m²
Sprzedam działkę w Wieli gm. Mieścisko

Wiela - 07 maja 2026

1 680 m² - 74.4 zł/m²
Działki na sprzedaż

Budziejewko - 08 maja 2026

1 195 m² - 95 zł/m²
Gorzewo działka pod lasem wydane WZ

Gorzewo działka pod lasem wydane WZ

110 000 złdo negocjacji

Gorzewo - 13 kwietnia 2026

850 m² - 129.41 zł/m²
Działka rekreacyjna z warunkami zabudowy

Kamienica - Odświeżono dnia 03 maja 2026

800 m² - 325 zł/m²
Działka/domek holenderski - sprzedam/odstapie

Kamienica - 19 kwietnia 2026

350 m² - 192.86 zł/m²
Działka budowlana w lesie 779 m²- Wiatrowo Las

Wiatrowo - 19 kwietnia 2026

779 m² - 192.55 zł/m²
Działka budowlana pod miastem z mediami i lasem

Wągrowiec - 02 maja 2026

600 m² - 191.67 zł/m²
Działki na sprzedaż - Łosiniec

Łosiniec - 15 kwietnia 2026

1 204 m² - 87.21 zł/m²
Działka 2500m2 z mediami

Wapno - 05 maja 2026

2 466 m² - 50.69 zł/m²
Działka budowlana 1122m2 media przy działce

Wapno - 05 maja 2026

1 122 m² - 57.93 zł/m²
Działka Budowlana

Podlesie Wysokie - 24 kwietnia 2026

1 987 m² - 60 zł/m²
Na sprzedaż działka rekreacyjno-budowlana 630 m²- Wiatrowo k. Wągrowca

Wiatrowo - 14 kwietnia 2026

630 m² - 199.21 zł/m²
Działka rekreacyjna nad jeziorem z wydanymi WZ - 200 metrów do jeziora

Wiatrowo - 04 maja 2026

353 m² - 280.45 zł/m²
Sprzedam grunt rolny.

Sprzedam grunt rolny.

1 010 000 złdo negocjacji

Sarbka - 01 maja 2026

122 000 m² - 8.28 zł/m²
Działka pod zabudowę

Działka pod zabudowę

60 000 złdo negocjacji

Zrazim - 09 maja 2026

1 068 m² - 56.18 zł/m²
Działka ROD - Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski - 06 maja 2026

400 m² - 64.75 zł/m²
  • 1
  • 2
  • 3
  • ...
  • 23

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Łekno i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon