Powierzchnia

Wymarzona działka - Koszyce Wielkie - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dzialka Rod jaskolka - sektor A

Dzialka Rod jaskolka - sektor A

23 500 zł

Zbylitowska Góra - 12 maja 2026

400 m² - 58.75 zł/m²
Piękna budowlana działka w Wożnicznej.

Woźniczna - 03 maja 2026

1 300 m² - 130 zł/m²
Wynajmę plac utwardzony betonowy o pow. 2.175 m kw.

Tarnów - 15 maja 2026

2 175 m² - 2.53 zł/m²
Wynajmę plac z budynkiem w centrum Tarnowa

Tarnów - 15 maja 2026

650 m² - 2.46 zł/m²
Sprzedam działki Tarnów krzyż wisniowa

Tarnów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

874 m² - 307.78 zł/m²
2  działki w Tarnowie

Tarnów - 10 maja 2026

1 121 m² - 160.57 zł/m²
Działka ROD Kopernik ogrodek działkowy – Tarnów

Tarnów - 08 maja 2026

4 500 m² - 5.78 zł/m²
Zadbany ogródek działkowy 5,5 ara z murowanym domkiem - Mościce

Tarnów - 07 maja 2026

550 m² - 87.27 zł/m²
Sprzedam możliwość dzierżawy dzialki ROD Tarnow Jaskółka  możliwość rat

Tarnów - 06 maja 2026

300 m² - 30 zł/m²
Ogródek działkowy działka Tarnów ROD Jaskółka Mościce

Tarnów - 03 maja 2026

520 m² - 86.54 zł/m²
Działka budowlana z warunkami i pozw. na budowę ul. Wierzbowa Tarnów

Tarnów - 03 maja 2026

1 351 m² - 429.31 zł/m²
Działka ROD Jaskółka Tarnów

Działka ROD Jaskółka Tarnów

16 000 złdo negocjacji

Tarnów - 26 kwietnia 2026

317 m² - 50.47 zł/m²
Sprzedam działkę ROD Narcyz z murowaną altaną, zadbana, dużo nasadzeń

Tarnów - 23 kwietnia 2026

300 m² - 140 zł/m²
działka budowlana 9ar,wz, ul Bursy - Bocheńskiego ogrodzona z 3 stron

Tarnów - 22 kwietnia 2026

900 m² - 410 zł/m²
Twój prywatny las blisko Tarnowa – 98 arów spokoju i natury!

Zawada - 13 maja 2026

9 800 m² - 12.24 zł/m²
Działka 3700 m² z mediami w spokojnej okolicy Tarnowa

Tarnów - 21 kwietnia 2026

3 700 m² - 310.81 zł/m²
Nowodworze budowlana.

Nowodworze - 03 maja 2026

1 400 m² - 127.86 zł/m²
Działka rekreacyjna z ogrodzeniem w mieście

Tarnów - 07 maja 2026

450 m² - 122.22 zł/m²
Działka budowlana, ul. Grabowskiego, Tarnów

Tarnów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 526 m² - 255.57 zł/m²
Działka budowlana 10,3 ar – Bogumiłowice – WZ na dom | media blisko

Bogumiłowice - 19 kwietnia 2026

1 030 m² - 131.07 zł/m²
Sprzedam ogródek działkowy nr 325 w Ogrodzie Leliwa w Tarnowie

Tarnów - 25 kwietnia 2026

386 m² - 103.63 zł/m²
Działka z PNB Rossmann i Żabka

Wierzchosławice - 17 kwietnia 2026

2 126 m² - 2469.43 zł/m²
Działka Łętowice 14 ar przy drodze

Łętowice - 13 maja 2026

1 400 m² - 65 zł/m²
Działka budowlana w świetnej lokalizacji!

Wierzchosławice - 13 maja 2026

810 m² - 101.11 zł/m²
Na sprzedaz dzialka budowlana Wierzchosławice

Wierzchosławice - 05 maja 2026

2 000 m² - 140 zł/m²
Łękawica 1 ha pod budowę.

Łękawica - 20 kwietnia 2026

10 000 m² - 18 zł/m²
Działka 12 ar na sprzedaż w Wojniczu z Wz

Wojnicz - 30 kwietnia 2026

1 200 m² - 104.17 zł/m²
Działka budowlana  w Tarnowie - Krzyż

Pawęzów - 04 maja 2026

1 198 m² - 187.81 zł/m²
działka budowlana 22 ar – Wierzchosławice (33-122)

Wierzchosławice - 14 maja 2026

2 220 m² - 148.65 zł/m²
Widokowa, uzbrojona przy asfalcie

Dąbrówka Szczepanowska - 07 maja 2026

5 700 m² - 20.88 zł/m²
Sprzedam dom i działkę

Sprzedam dom i działkę

185 000 złdo negocjacji

Trzemesna - 29 kwietnia 2026

2 100 m² - 88.1 zł/m²
Działka budowlana UZBROJONA w centrum Woli Rzędzińska

Wola Rzędzińska - 10 maja 2026

1 200 m² - 208.33 zł/m²
Piękna działka przy lasku Lipie. Wola Rzędzińska tuż obok Tarnowa.

Wola Rzędzińska - 24 kwietnia 2026

1 750 m² - 257.14 zł/m²
Działka budowwlana, uzbrojona w m. Niwka

Niwka - 23 marca 2026

3 606 m² - 59.9 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana - Wojnicz

Wojnicz - 03 kwietnia 2026

7 018 m² - 51.3 zł/m²
Działka rekracyjna 11ar. z warunkami zabudowy Lubinka

Janowice - 14 maja 2026

1 000 m² - 44 zł/m²
Działka 57arów z WZ i uzbrojeniem Łęka siedlecka od drogi do drogi!

Łęka Siedlecka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

5 700 m² - 28.07 zł/m²
Sprzedam działkę 2,49ha w Tuchowie

Tuchów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

24 900 m² - 10.04 zł/m²
Tuchów budowlana

Tuchów - 03 maja 2026

9 000 m² - 11 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Koszyce Wielkie i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon