Powierzchnia

Wymarzona działka - Koszyce Wielkie - sprawdź kategorię Działki - Strona 4

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam działki 8,76 ha

Sprzedam działki 8,76 ha

876 000 zł

Stara Jastrząbka - 21 kwietnia 2026

87 600 m² - 10 zł/m²
Działka budowlana 7 arów – Bartkowa-Posadowa

Bartkowa-Posadowa - 14 maja 2026

700 m² - 150 zł/m²
Działka budowlana Bartkowa-Posadowa | widok na jezioro | media + budynek

Bartkowa-Posadowa - Odświeżono dnia 11 maja 2026

755 m² - 357.62 zł/m²
Działka budowlano-rolna 31 ar Gosprzydowa - pow. brzeski.

Gosprzydowa - 29 kwietnia 2026

3 100 m² - 53.23 zł/m²
Działka 60 arów!!!

Działka 60 arów!!!

76 000 złdo negocjacji

Dzwonowa - Odświeżono dnia 15 maja 2026

6 040 m² - 12.58 zł/m²
Unikatowy Dwór Zabytkowy w Strzegocicach | Duża działka | Potencjał Inwestycyjny

Strzegocice - 07 maja 2026

538,70 m² - 2407.65 zł/m²
działka rolno-budowlana, widokowa, przy asfalcie,

Ołpiny - 14 maja 2026

5 446 m² - 20.2 zł/m²
Las mieszany Jodłowa 28arów

Jodłowa - 07 maja 2026

2 800 m² - 6.25 zł/m²
Działki rolne w Jodłowej

Działki rolne w Jodłowej

257 000 złdo negocjacji

Jodłowa - 19 kwietnia 2026

42 400 m² - 6.06 zł/m²
Sprzedam działkę w miejscowości Borowa pod Dębicą

Borowa - 22 kwietnia 2026

1 900 m² - 22.11 zł/m²
Działka pod budowę domu

Szczurowa - Odświeżono dnia 03 maja 2026

1 278 m² - 79.81 zł/m²
Działka z warunkami zabudowy

Jasień - 05 maja 2026

526 m² - 188.21 zł/m²
Atrakcyjna Działka Jasień/Brzesko

Jasień - 18 kwietnia 2026

1 395 m² - 272.4 zł/m²
Na sprzedaż działka z domem i gruntem rolnym – 1,57 ha

Borowa - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1,57 m² - 184713.38 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana pod Krakowem

Jodłówka - 27 kwietnia 2026

679 m² - 110.31 zł/m²
Sprzedam działki widokowe nad jeziorem Rożnowskim

Roztoka-Brzeziny - Odświeżono dnia 15 maja 2026

4 000 m² - 6.5 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Smęgorzów - 24 kwietnia 2026

4 111 m² - 21.65 zł/m²
Działka nieruchomości 60 ar

Poręba Spytkowska - 14 maja 2026

7 000 m² - 42.86 zł/m²
Działka budowlana 1h 20a – Buczków, gm. Rzezawa

Buczków - 29 kwietnia 2026

12 000 m² - 26.67 zł/m²
działka budowlana 10ar Jodłówka !REZERWACJA!

Jodłówka-Podgościniec - 17 kwietnia 2026

1 000 m² - 60 zł/m²
Działka budowlana 1600m² w spokojnej wsi

Rajsko - 14 maja 2026

1 600 m² - 75 zł/m²
Działki w zielonej okolicy - 8 km od Brzeska

Buczków - 13 maja 2026

920 m² - 86.96 zł/m²
Działka budowlana GRABINY - 8.4a - WZ!

Grabiny - 30 kwietnia 2026

840 m² - 105.95 zł/m²
Działka rolna, Gosprzydowa

Gosprzydowa - 24 kwietnia 2026

4 000 m² - 36.25 zł/m²
Działka budowlana 2x14 ar (razem lub osobno) – Borek k. Brzeska

Borek - 15 kwietnia 2026

1 441 m² - 128.38 zł/m²
Oferta Inwestycyjna - Projekt Budowy Domków Nad Jeziorem Rożnowskim

Bartkowa-Posadowa - 03 maja 2026

5 100 m² - 313.73 zł/m²
Działka budowlana Chronów ,Gm. Nowy Wiśnicz

Chronów - 06 maja 2026

5 100 m² - 57.84 zł/m²
16 ar pod dom jednorodzinny - media, spokojna okolica - Łazy (Rzezawa)

Łazy - 20 kwietnia 2026

1 608 m² - 83.33 zł/m²
Działka budowlana

Gródek nad Dunajcem - 08 maja 2026

5 500 m² - 78.18 zł/m²
Działka uslugowo przemyslowa 1ha  przy drodze wojewódzkiej

Moszczenica - 14 maja 2026

10 013 m² - 92.88 zł/m²
Działka siedliskowa 1,8 ha z domem

Działka siedliskowa 1,8 ha z domem

650 000 złdo negocjacji

Grabiny - 14 maja 2026

1,80 m² - 361111.11 zł/m²
Działka budowlana 10 ar w Grabinach koło Dębicy

Grabiny - 13 maja 2026

1 000 m² - 79 zł/m²
Działka budowlana Grabiny

Działka budowlana Grabiny

130 000 złdo negocjacji

Grabiny - 13 maja 2026

1 523 m² - 85.36 zł/m²
Działka z zabudowaniami

Działka z zabudowaniami

155 000 złdo negocjacji

Grabiny - 11 maja 2026

1 700 m² - 91.18 zł/m²
Działka budowlana Grabiny - WZ

Grabiny - 06 maja 2026

995 m² - 95.48 zł/m²
Działka budowlana Grabiny -wz

Grabiny - 06 maja 2026

1 116 m² - 100.36 zł/m²
Działka na sprzedaż

Działka na sprzedaż

1 380 000 złdo negocjacji

Grabiny - 25 kwietnia 2026

9 200 m² - 150 zł/m²
Dzialka w grabinach 12, 5 ara

Dzialka w grabinach 12, 5 ara

235 000 złdo negocjacji

Grabiny - 17 kwietnia 2026

12,50 m² - 18800 zł/m²
Domek letniskowy/działka - sprzedaż

Rożnów - Odświeżono dnia 14 maja 2026

500 m² - 740 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Koszyce Wielkie i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon