Powierzchnia

Wymarzona działka - Debrzno - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Tylko U Nas! Działka Z Warunkami Zabudowy, Media!

Tylko U Nas! Działka Z Warunkami Zabudowy, Media!

69 900 zł

Myśligoszcz - 06 maja 2026

1 091 m² - 64.07 zł/m²
Działki budowlane w centrum (5 szt.)- Lipka

Lipka - 16 maja 2026

809 m² - 74.04 zł/m²
Działki Budowlane w Lipce na Raty

Lipka - 05 maja 2026

1 012 m² - 69.12 zł/m²
Działki budowlane pow. 912 - 979 m2 | wydane WZ | Lipka pow. złotowski

Lipka - 29 kwietnia 2026

979 m² - 51.07 zł/m²
Działki budowlane

Działki budowlane

67 200 złdo negocjacji

Lipka - 20 kwietnia 2026

1 200 m² - 56 zł/m²
Działka inwestycyjna 1602m2 LIPKA ul. Spokojna

Lipka - 16 maja 2026

1 602 m² - 69.29 zł/m²
Ostatnia działka budowlana w Nowym Gronowie.

Nowe Gronowo - 22 kwietnia 2026

1 220 m² - 66.39 zł/m²
Działka inwestycyjna cicha okolica jezioro las

Łąkie - 14 kwietnia 2026

2 800 m² - 60.36 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną.Świetna lokalizacja.

Mały Buczek - 08 maja 2026

1 077 m² - 45.03 zł/m²
Duża działka z WZ i własnym dojazdem – Stare Gronowo

Stare Gronowo - Odświeżono dnia 13 maja 2026

2 800 m² - 51.79 zł/m²
działka budowlana stare siedlisko Barkowo

Barkowo - 27 kwietnia 2026

6 677 m² - 37.29 zł/m²
Lasy i grunty leśne, prywatne- Czyżkowo gm. Lipka

Czyżkowo - 30 kwietnia 2026

18 900 m² - 4.97 zł/m²
Działka nr 131/5 z warunkami zabudowy Osowo, gm. Lipka

Osowo - 18 maja 2026

1 657 m² - 22.93 zł/m²
Działka nr 131/6 z warunkami zabudowy Osowo, gm. Lipka

Osowo - 18 maja 2026

1 687 m² - 22.53 zł/m²
Działka nr 131/3 z warunkami zabudowy Osowo, gm. Lipka

Osowo - 18 maja 2026

1 752 m² - 22.26 zł/m²
Działki budowlane nad jeziorem Skowarnki

Skowarnki - 17 maja 2026

12 m² - 83250 zł/m²
Działki budowlane

Działki budowlane

110 000 złdo negocjacji

Dębnica - 20 kwietnia 2026

1 120 m² - 98.21 zł/m²
Sieroczyn działki budowlane uzbrojone

Sieroczyn - 15 maja 2026

1 000 m² - 100 zł/m²
Działka budowlana 1500 m2 | działka rolna  663 m2 | Sieroczyn

Sieroczyn - 30 kwietnia 2026

1 500 m² - 96.67 zł/m²
Działka 1299 m2 | wydane WZ | pozwolenie na budowę | Sieroczyn

Sieroczyn - 30 kwietnia 2026

1 299 m² - 80.83 zł/m²
Działka budowlana 1266 m² – Sieroczyn k. Człuchowa

Sieroczyn - 24 kwietnia 2026

1 266 m² - 110.58 zł/m²
Działka budowlana,  centrum Człuchowa.

Człuchów - 21 kwietnia 2026

5 611 m² - 500 zł/m²
Tylko U Nas! Działka Na Obrzeżach Miasta Z Mpzp!

Człuchów - 22 kwietnia 2026

1 970 m² - 116.75 zł/m²
Działka ROD 400m2 na sprzedaż OKAZJA

Człuchów - 18 maja 2026

400 m² - 152.5 zł/m²
Wynajmę lub wydzierżawię działkę z zabudowaniami.

Człuchów - 18 maja 2026

40 000 m² - 0.38 zł/m²
Sprzedam dzialke ROD

Sprzedam dzialke ROD

95 000 złdo negocjacji

Człuchów - Odświeżono dnia 17 maja 2026

480 m² - 197.92 zł/m²
Sprzedam działkę ROD ok.400m²

Sprzedam działkę ROD ok.400m²

65 000 złdo negocjacji

Człuchów - 16 maja 2026

400 m² - 162.5 zł/m²
Działka Rekreacyjna na Promenadzie. Świetna lokalizacja

Człuchów - 15 maja 2026

466 m² - 171.67 zł/m²
Działka Prąd,   Woda

Działka Prąd, Woda

89 000 złdo negocjacji

Człuchów - 12 maja 2026

442 m² - 201.36 zł/m²
Działka budowlana 1335 m² – Człuchów, ul. Berenta | MPZP |

Człuchów - 08 maja 2026

1 335 m² - 119.1 zł/m²
Sprzedam działkę ROD z altaną - Człuchów przy ul.Koszalińskiej

Człuchów - 07 maja 2026

300 m² - 183.33 zł/m²
*Działka*blisko centrum*nad jeziorkiem*super lokalizacja*czytaj opis*

Człuchów - 02 maja 2026

650 m² - 115.38 zł/m²
Działki budowlane w Człuchowie 99 zł m2

Człuchów - 30 kwietnia 2026

950 m² - 99 zł/m²
DZIAŁKA ROD Z DOMKIEM- Jerzego z Dąbrowy

Człuchów - 30 kwietnia 2026

400 m² - 125 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD

Działka rekreacyjna ROD

58 000 złdo negocjacji

Człuchów - 20 kwietnia 2026

360 m² - 161.11 zł/m²
Działka siedliskowa 0,38 ha z domem i budynkiem gospodarczym – Zielenica, gm. Malechowo

Człuchów - 18 maja 2026

3 558 m² - 84.32 zł/m²
Działka ROD "Nasz Ogród" z domkiem WOPR Człuchów

Człuchów - 15 maja 2026

615 m² - 104.07 zł/m²
Działka marzeń przy 3 jeziorach – Wersk | 1300 m² | uzbrojona

Wersk - Odświeżono dnia 06 maja 2026

1 300 m² - 76.92 zł/m²
Klimatyczna działka ROD z domkiem | Człuchów, ul. Koszalińska

Człuchów - 08 maja 2026

350 m² - 271.43 zł/m²

Marzysz o działce? Grunt to odpowiedni wybór! Znajdź wymarzone miejsce dla siebie w kategorii Działki na OLX - Debrzno i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon