Powierzchnia

Wymarzona działka - Debrzno - sprawdź kategorię Działki - Strona 11

Sortuj:
Znaleźliśmy 0 ogłoszeń

Nie znaleźliśmy żadnych ogłoszeń w tej odległości.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

DOLASZEWO Atrakcyjna Działka - na osiedlu domów jednorodzinnych

210 000 złdo negocjacji

Dolaszewo - 24 kwietnia 2026

1 595 m² - 131.66 zł/m²
Działki z WZ - Zielonczyn

Zielonczyn - 27 kwietnia 2026

1 104 m² - 120 zł/m²
Zielonczyn ul.Świerkowa atrakcyjna działka budowlana

Zielonczyn - 12 maja 2026

2 005 m² - 95 zł/m²
5 działek| wydane WZ| sąsiadujące z lasem|Szczutk

Sicienko - 12 maja 2026

1 320 m² - 165 zł/m²
Osówiec Hit cenowy 7234 m2 super lokalizacja

Osówiec - 11 maja 2026

7 234 m² - 87.78 zł/m²
Działka Osówiec - 1488 m2, ściana lasu, wydane WZ

Osówiec - 29 kwietnia 2026

1 488 m² - 53.09 zł/m²
Działki Osówiec przy ulicy starowiejskiej wydane warunki zabudowy

Osówiec - 21 kwietnia 2026

900 m² - 145 zł/m²
Morzewiec 1067 m2 świetna Lokalizacja

Szczutki - 11 maja 2026

1 067 m² - 145 zł/m²
Działka w Kruszynie z Mpzp - 1303 m2

Kruszyn - 05 maja 2026

1 303 m² - 165 zł/m²
Działka Budowlana Szczutki

Szczutki - 22 kwietnia 2026

3 387 m² - 112.19 zł/m²
Działka budowlana

Abisynia - 15 maja 2026

1 253 m² - 103.75 zł/m²
Działka Abisynia Borsk

Abisynia - 08 maja 2026

2 079 m² - 132.28 zł/m²
Działka rolna, podzielona na 13, możliwość wystąpienia WZ, Wiele

Wiele - 16 maja 2026

44 576 m² - 10.32 zł/m²
Pięć Działkek Z Warunkami Zabudowy - Cel Inwestycyjny - 6260 M2

Kruszyn - 28 kwietnia 2026

6 260 m² - 166.13 zł/m²
Działka Dolaszewo

Działka Dolaszewo

190 000 złdo negocjacji

Cyk - 24 kwietnia 2026

2 042 m² - 93.05 zł/m²
Działka 854 m² Kruszyn gm. Sicienko – budowlana, MPZP

Kruszyn - 23 kwietnia 2026

854 m² - 154.57 zł/m²
Ponad 2 hektary Łąki w Kruszynie

Kruszyn - 04 maja 2026

21 100 m² - 6.07 zł/m²
Działka rolna cena promocyjna  okazja

Kruszyniec - Odświeżono dzisiaj o 12:32

3 000 m² - 8.33 zł/m²
Działka Kruszyniec pod Bydgoszczą (750-3000 m²)

Kruszyniec - 27 kwietnia 2026

750 m² - 150 zł/m²
Dzialka budowlana z gotowym projektem

Szydłowo - 27 kwietnia 2026

900 m² - 238.89 zł/m²
OKAZJA!!!Działka na sprzedaż  Szydłowo

Szydłowo - 23 kwietnia 2026

559 m² - 116.28 zł/m²
Działki na sprzedaż Szydłowo

Szydłowo - 20 kwietnia 2026

1 086 m² - 164.83 zł/m²
Działka Działki budowlane Szydłowo k. Piła piękna okolica

Szydłowo - 20 kwietnia 2026

894 m² - 182.33 zł/m²
Działka budowlana Pawłówek, Mpzp. Lasy!

Pawłówek - 05 maja 2026

2 703 m² - 140.21 zł/m²
Działka ROD Zalesie

Działka ROD Zalesie

10 000 złdo negocjacji

Jaraczewo - Dzisiaj o 11:32

400 m² - 25 zł/m²
Na sprzedaż działka budowlana – Jaraczewo k. Szydłowa – atrakcyjna cen

Jaraczewo - 08 maja 2026

1 200 m² - 79.17 zł/m²
Wyjątkowe Działki w Jaraczewie!!!

Jaraczewo - 29 kwietnia 2026

1 037 m² - 99.04 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Witaminka w Osówcu

Osówiec - 20 kwietnia 2026

298 m² - 402.68 zł/m²
Działka rekreacyjno - rolna

Pawłówek - 17 maja 2026

5 440 m² - 7.35 zł/m²
Ogrodzona i uzbrojona działka usługowo budowlana Pawłówek k/Bydgoszczy 3000m2 Gmina Sicienko Droga Prąd Woda

Pawłówek - 14 maja 2026

3 000 m² - 234.67 zł/m²