Powierzchnia

Wymarzona działka - Burkatów - sprawdź kategorię Działki

Sortuj:
Znaleźliśmy 6 ogłoszeń
DZIAŁKA INWESTYCYJNA 7400 m²  - media, dojazd, możliwość podziału

DZIAŁKA INWESTYCYJNA 7400 m² - media, dojazd, możliwość podziału

1 990 000 złdo negocjacji

Burkatów - 10 maja 2026

7 400 m² - 268.92 zł/m²
Zjawiskowa panorama, sąsiedztwo gór. Działka budowlana – Burkatów

Burkatów - 06 maja 2026

1 025 m² - 175.61 zł/m²
Gotowa Działka Budowlana

Burkatów - 01 maja 2026

963 m² - 196.26 zł/m²
Na sprzedaż dwie działki rolne - łąka

Burkatów - 23 kwietnia 2026

13 500 m² - 6.67 zł/m²
Piękna, duża działka budowlana na malowniczym osiedlu w Burkatowie

Burkatów - 06 kwietnia 2026

2 876 m² - 163.07 zł/m²
Działka budowlana Burkatów

Burkatów - 13 kwietnia 2026

2 351 m² - 140.37 zł/m²

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka widokowa, budowlana-  Lubachów.

Lubachów - 17 kwietnia 2026

1 975 m² - 96.2 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną 1629 m² – Witoszów Dolny, MPZP

Witoszów Dolny - 28 kwietnia 2026

1 629 m² - 239.41 zł/m²
działka budowlana

Witoszów Dolny - 27 kwietnia 2026

1 200 m² - 158.33 zł/m²
Działka budowlano - uslugowa

Działka budowlano - uslugowa

190 000 złdo negocjacji

Witoszów Dolny - 18 kwietnia 2026

13,50 m² - 14074.07 zł/m²
Działka budowlana 1501 m² – piekny widok na  Śleżę i Góry Sowie – MPZP

Witoszów Dolny - 14 kwietnia 2026

1 501 m² - 243.17 zł/m²
Działka budowlana Boleścin

Działka budowlana Boleścin

230 000 złdo negocjacji

Boleścin - 20 kwietnia 2026

1 480 m² - 155.41 zł/m²
Działka Rekreacyjna RODO

Działka Rekreacyjna RODO

10 500 złdo negocjacji

Słotwina - 05 maja 2026

400 m² - 26.25 zł/m²
Odstąpię ogródek działkowy rod

Świdnica - Dzisiaj o 06:57

300 m² - 26.67 zł/m²
Działka na sprzedaż – Świdnica, ul. Daleka – 51 m²

Świdnica - 09 maja 2026

51 m² - 2921.57 zł/m²
Sprzedam działki

Świdnica - 09 maja 2026

1 102 m² - 136.12 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Świdnica ul. Kanonierska

Świdnica - 06 maja 2026

300 m² - 21.67 zł/m²
Działka rekreacyjna  ROD "Relax" Świdnica

Świdnica - 06 maja 2026

290 m² - 43.79 zł/m²
Odstąpię Działkę RODO, Działka Rekreacyjna ,Świdnica 3,6a

Świdnica - Odświeżono dnia 05 maja 2026

3 600 m² - 3.89 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD KOLEJARZ Świdnica

Świdnica - 03 maja 2026

240 m² - 35.42 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD Kolejarz w Świdnicy, ul. Esperantystów

Świdnica - 01 maja 2026

380 m² - 11.84 zł/m²
Sprzedam dzialke z zaczeta budowa domek letniskowy zagorze sl

Świdnica - 01 maja 2026

61 m² - 4098.36 zł/m²
Działka ROD ul. Sztasica

Świdnica - 28 kwietnia 2026

300 m² - 13.33 zł/m²
Działka rekreacyjna ROD

Działka rekreacyjna ROD

15 000 złdo negocjacji

Świdnica - 26 kwietnia 2026

460 m² - 32.61 zł/m²
BEZPOŚREDNIO Działka budowlana Świdnica, FV

Świdnica - 13 kwietnia 2026

822 m² - 523.11 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną 1370 m² z mediami, Witoszów Górny

Witoszów Górny - 16 marca 2026

1 370 m² - 226.28 zł/m²
Działka budowlana Lutomia Górna

Działka budowlana Lutomia Górna

355 000 złdo negocjacji

Lutomia Górna - 05 maja 2026

2 300 m² - 154.35 zł/m²
Działka budowlana 10 Arów uzbrojona Lutomia Górna

Lutomia Górna - 18 kwietnia 2026

1 000 m² - 175 zł/m²
Odstąpię działkę

Jagodnik - 01 maja 2026

4 m² - 1500 zł/m²
Działki budowlane Zagórze Śląskie

Zagórze Śląskie - 20 kwietnia 2026

1 800 m² - 95 zł/m²
Działka budowlana w Zagórzu Śląskim - Okazja

Zagórze Śląskie - 29 kwietnia 2026

3 929 m² - 61.08 zł/m²
Działka budowlana 0,31 ha

Jagodnik - 22 kwietnia 2026

3 100 m² - 153.23 zł/m²
Grunt rolny 10,51 ha z wierzbą energetyczną i 1 ha terer zadrzewiony.

Lutomia Dolna - 09 maja 2026

105 100 m² - 6.5 zł/m²
Działka budowlana 1000m² las, góry

Lutomia Górna - 05 maja 2026

1 000 m² - 239 zł/m²
Działki budowlane w Zagórzu Śląskim - WZ

Zagórze Śląskie - 21 kwietnia 2026

1 393 m² - 89.73 zł/m²
Pole 28 Hektarow w Pogorzale

Pogorzała - 10 maja 2026

280 000 m² - 6.43 zł/m²
Działka, Dziećmorowice

Dziećmorowice - 17 marca 2026

39 000 m² - 89.74 zł/m²
działka rolna krzczonów sprzedaż - blisko domów - dla każdego

Krzczonów - Odświeżono dnia 10 maja 2026

8 987 m² - 9.9 zł/m²
10,68 grunty rolne, Walim, powiat wałbrzyski, przetarg

Niedźwiedzica - 14 kwietnia 2026

106 800 m² - 2.42 zł/m²
Promocja - dotyczy tylko jednej działki

Pszenno - 13 kwietnia 2026

642 m² - 185.36 zł/m²
Atracyjna działka - Góry Sowie - Glinno

Glinno - 27 kwietnia 2026

24 000 m² - 32.38 zł/m²
Osiedle Pod Gwiazdami – domy i działki budowlane, malownicza okolica

Dziećmorowice - 26 marca 2026

1 529 m² - 173.32 zł/m²
Masz dość ludzi? Kup kawałek gór i zniknij - Walim, Góry Sowie, 1247m²