Liczba pięter

dom na wynajem długoterminowy - Warszawa - sprawdź kategorię Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 70 ogłoszeń
Nowoczesny Dom Modułowy 42,75 M² – Dostępny Od Ręki

Nowoczesny Dom Modułowy 42,75 M² – Dostępny Od Ręki

148 830 zł

Warszawa - 20 maja 2026

42,75 m² - 3481.4 zł/m²
Dom, Warszawa

Dom, Warszawa

6 750 000 zł

Warszawa, Ursynów - 15 maja 2026

300 m² - 22500 zł/m²
Dom w Wesołej – idealny dla dwóch rodzin lub pod wynajem!

Warszawa, Wesoła - 11 maja 2026

133,49 m² - 9364 zł/m²
Dom na sprzedaż! 15 minut do centrum!

Warszawa, Włochy - 19 maja 2026

249 m² - 10277.11 zł/m²
Dom, Warszawa

Dom, Warszawa

1 050 000 zł

Warszawa, Wawer - 01 maja 2026

99 m² - 10606.06 zł/m²
Parterowy dom po remoncie w Radości

Warszawa, Wawer - 11 maja 2026

43 m² - 25558.14 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom wolnostojący + budynek gospodarczy

Warszawa - 08 maja 2026

271 m² - 7376.38 zł/m²
Wyjątkowy dom z klimatem i dużą działka

Warszawa, Wawer - 07 maja 2026

92 m² - 17336.96 zł/m²
Dom Pokazowy na SPRZEDAŻ

Warszawa - 11 maja 2026

12 m² - 8250 zł/m²
Dom mieszkalny całoroczny bardzo dobrze docieplony wyposażenie w cenie

Warszawa, Bielany - 20 maja 2026

48 m² - 6187.5 zł/m²
Dom z duszą w sercu Anina

Warszawa, Wesoła - 24 kwietnia 2026

146 m² - 12321.92 zł/m²
Dom w starym Aninie

Dom w starym Aninie

3 950 000 zł

Warszawa, Wawer - 15 maja 2026

333 m² - 11861.86 zł/m²
Dom Pokazowy na SPRZEDAŻ

Warszawa - 11 maja 2026

35 m² - 4828.57 zł/m²
Dom Z Elastyczną Opcją Dodatkowego Terenu

Warszawa, Białołęka - 18 maja 2026

269 m² - 11710.04 zł/m²
Dom 170 M² | Wawer | Bezpośrednio

Warszawa, Wawer - 21 maja 2026

170 m² - 8052.94 zł/m²
Nowy dom 100 m² | ogród 300 m² | najem okazjonalny | Białołęka

Warszawa, Białołęka - 20 kwietnia 2026

100 m²
Dom zamiast mieszkania – 185 m² rodzinnego życia

Warszawa, Bielany - 14 kwietnia 2026

185 m² - 12162.16 zł/m²
Elegancki Dom Wolnostojący typu DWORKOWEGO 295m2

Warszawa, Białołęka - 06 maja 2026

295 m² - 5728.81 zł/m²
Niższa cena! Przestronny dom dla rodziny lub firmy

Warszawa, Wawer - 08 maja 2026

240 m² - 8291.67 zł/m²
Duży Dom gotowy biznes hostelowy | Warszawa Wawer, ul. Mrówcza 161

Warszawa, Wawer - 04 maja 2026

250 m²
Wawer : umeblowany dom na wynajem z basenem

Warszawa, Wawer - 12 maja 2026

485 m²
Dom na zgłoszenie całoroczny mobilny

Warszawa, Rembertów - 20 maja 2026

44 m² - 6318.18 zł/m²
Dom Budowany dla Siebie | 316 m² | Prywatność i Wy

Warszawa, Białołęka - 06 maja 2026

316 m² - 8512.66 zł/m²
hostel do wynajęcia

Warszawa, Ursynów - 13 maja 2026

410 m²
Dom dla rodziny, 4 pokoje + biuro 100m2

Warszawa, Rembertów - 05 maja 2026

275 m² - 8000 zł/m²
Dom Wolnostojący | 8 pokoi | Warszawa | Ursus

Warszawa, Ursus - 28 kwietnia 2026

333,20 m² - 7199.88 zł/m²
Dom mieszkalny mobilny szkieletowy

Warszawa, Białołęka - 20 maja 2026

48 m² - 5729.17 zł/m²
Dom wolnostojący z dużym ogrodem. Warszawa Wawer Radość