Liczba pięter

dom w stanie deweloperskim do sprzedania? Dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Os. Pyskowice - Ogród - Stan deweloperski

Os. Pyskowice - Ogród - Stan deweloperski

609 000 zł

Pyskowice - 20 maja 2026

97,78 m² - 6228.27 zł/m²
Dom Pelikan Slim II w stanie deweloperskim

Busko-Zdrój - 05 maja 2026

100 m² - 7790 zł/m²
Ostrów WLKP. dom nowy stan surowy lub deweloperski na działce klienta!

Ostrów Wielkopolski - 08 maja 2026

140 m² - 1913.57 zł/m²
ForteDOM 112m2, stan deweloperski wraz z Pompą Ciepła

Kąck - 17 maja 2026

112 m² - 6651.79 zł/m²
Dom z garażem 138 m2 SS0, działka 1200 m2 w Kuźniakach

Kuźniaki - 20 maja 2026

138 m² - 2166.67 zł/m²
Parterowy dom|stan deweloperski| pod Żyrardowem

Benenard - 07 maja 2026

128,96 m² - 7366.63 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Adolfowo gm. Margonin dom w stanie deweloperskim 130m2 działka 1099m2

Adolfowo - 09 maja 2026

132,03 m² - 4922.37 zł/m²
Dom inwestycyjny w Straconce top lokalizacja działka 9 ar

Bielsko-Biała - 14 maja 2026

180 m² - 3605.56 zł/m²
ForteDOM 112, Stan deweloperski, budowa jeszcze w tym roku.

Nowy Dwór Mazowiecki - 17 maja 2026

112 m² - 5937.5 zł/m²
ForteDOM 112m2, Stan Deweloperski wraz z POMPĄ CIEPŁA

Serock - 17 maja 2026

112 m² - 6562.5 zł/m²
ATRAKCYJNA OFERTA! Dom 90m2 + ogród - Energooszczędny

Barniewice - 18 maja 2026

90 m² - 4988.89 zł/m²
Nowoczesny dom parterowy w Ignatkach

Ignatki - 18 maja 2026

169 m² - 6621.3 zł/m²
Dom PO Remoncie W Urokliwej Okolicy Jezior

Szymanowo - 09 maja 2026

127 m² - 3141.73 zł/m²
Dom wolnostojący 168 m2 w stanie deweloperskim Nadarzyn - Projekt Doskonały 2

Nadarzyn - 12 maja 2026

168 m² - 4755.95 zł/m²
Dom w zabudowie blizniaczej