Liczba pięter

dom w stanie deweloperskim - Małopolskie - sprzedaj w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 335 ogłoszeń
Kameralna inwestycja - nowoczesne bliźniaki w Gierałtowicach

680 000 zł

Gierałtowice - 24 kwietnia 2026

123 m² - 5528.46 zł/m²
Nowa inwestycja - 3 domy jednorodzinne w Sieprawiu

Siepraw - 22 maja 2026

150,04 m² - 6284.99 zł/m²
Przestronny bliźniak w Janowicach – pełne piętro!

Janowice - Odświeżono dnia 22 maja 2026

159 m² - 6226.42 zł/m²
Dobra cena za przestronny dom na dużej działce

Kraków, Podgórze - 22 maja 2026

260 m² - 6150 zł/m²
Dom 175 m2 | Stan deweloperski i stan surowy zamknięty do wyboru !

Oświęcim - 15 maja 2026

173,16 m² - 3580.5 zł/m²
Dom do zamieszkania, 16 arów,4 km do Niepołomic , 12 km do Krakowa

Niepołomice - 20 maja 2026

100 m² - 9850 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom w Zabierzowie - po odbiorach

Zabierzów - 05 maja 2026

80 m² - 8737.5 zł/m²
Dom wolnostojący, działka 15 ar, Mników, Liszki

Mników - 12 maja 2026

151,56 m² - 5080.5 zł/m²
Parterowy, energooszczędny, superkomfortowy, 2023 r.

Siepraw - 07 maja 2026

83 m² - 14216.87 zł/m²
Nowoczesny Dom Wolnostojący Z Garażem Węgrzce Wielkie | Bez Pośrednika

Węgrzce Wielkie - Dzisiaj o 12:32

123 m² - 8780.49 zł/m²
Dom/Domek modułowy o powierzchni 32 m/2

Targowisko - 20 maja 2026

32 m² - 4556.25 zł/m²
Dom w Sławkowicach – 116 m² | 6 arów | Stan deweloperski

Sławkowice - 13 maja 2026

116 m² - 7586.2 zł/m²
Dom w cenie mieszkania – zamieszkaj 15 minut od Krakowa - Michałowice

Pielgrzymowice - 20 maja 2026

106 m² - 7066.04 zł/m²
Nowa inwestycja- dom 125 m2

Krzywaczka - 06 maja 2026

125 m² - 7992 zł/m²
Dom/Domek modułowy o powierzchni 32 m/2

Targowisko - 20 maja 2026

32 m² - 4556.25 zł/m²
Domy jednorodzinne w Krakowie- Kościelniki

Kraków, Nowa Huta - Odświeżono dzisiaj o 05:36

108,80 m² - 11000 zł/m²
Rezerwacja oferty | Modlnica | dom wolnostojący

Modlnica - 29 kwietnia 2026

129,22 m² - 5409.38 zł/m²
Nowy Dom Cholerzyn Liszki Kraków Stan Deweloperski

Cholerzyn - 11 maja 2026

145 m² - 8000 zł/m²
Gotowiec Inwestycyjny! Całoroczny dom z widokiem

Paleśnica - 30 kwietnia 2026

53 m² - 10377.36 zł/m²
Nowoczesny dom 146 m² | Dąbrowa, gm. Kłaj | garaż

Dąbrowa - 22 maja 2026

217,12 m² - 3933.31 zł/m²
Nowoczesny dom energooszczędny bezpośrednio od dewelopera

Michałowice - 28 kwietnia 2026

156 m² - 8333.33 zł/m²
Nowoczesny dom 230 m² z imponującym salonem | 24 ary w otoczeniu drzew | Dominikowice (5 min od Gorlic)

Dominikowice - Odświeżono dnia 22 maja 2026

230 m² - 4565.22 zł/m²
Nowy funkcjonalny dom jednorodzinny Masłomiąca 140m2, 5 pokoi, garaż

Masłomiąca - 12 maja 2026

140,73 m² - 5649.12 zł/m²
Dom z garażem wolnostojącym, Dąbrowa Tarnowska (stan deweloperski)

Dąbrowa Tarnowska - 13 maja 2026

198,90 m² - 3267.97 zł/m²
Dom S w Etapie 2 -z Pakietem Korzyści w Cenie-Stan Deweloperski

Kraków, Bieżanów-Prokocim - 18 maja 2026

80,57 m² - 9298.85 zł/m²
Dom 188 m² | 30 km od Krakowa | Duża działka

Słomniki - 06 maja 2026

188 m² - 4675.53 zł/m²
Kameralna inwestycja - nowoczesny dom wolnostojący  w Gierałtowicach

Gierałtowice - 24 kwietnia 2026

123 m² - 6422.76 zł/m²
Wyjątkowy dom w stylu Bawarskim w Janowicach

Janowice - Odświeżono dnia 12 maja 2026

159 m² - 6226.42 zł/m²
Dom na sprzedaż w Tomaszowicach ul.spokojna

Tomaszowice - Odświeżono dzisiaj o 07:42

117 m² - 10683.76 zł/m²
Dom w stanie deweloperskim

Wieliczka - Odświeżono dnia 21 maja 2026

143,70 m² - 8698.68 zł/m²
Dom stan deweloperski zamknięty typu bliźniak

Morawica - 12 maja 2026

110 m² - 8090.91 zł/m²
Dom w malowniczej okolicy z widokiem na góry

Leńcze - Dzisiaj o 10:31

150 m² - 7993.33 zł/m²
Stan deweloperski| 130m2| Cicha okolica

Miechów - 12 maja 2026

135 m² - 6444.44 zł/m²
Gmina Kłaj dom w zabudowie bliżniaczej w stanie deweloperskim

Targowisko - 20 maja 2026

113 m² - 7070.8 zł/m²
Stan Deweloperski przy lesie / bez prowizji i PCC / rekuperacja

Kochanów - 03 maja 2026

116 m² - 7750 zł/m²
Dom, 95.0 m², Rzezawa

Rzezawa - 04 maja 2026

95 m² - 4568.42 zł/m²
Dom Stan Deweloperski + Budynek Gosp. Luszowice

Chrzanów - 20 maja 2026

168,18 m² - 4631.94 zł/m²
Dom z widokiem, prywatnym lasem i ciszą BEZ PROWIZJI OSTATNIE DWA

Myślenice - 18 maja 2026

98 m² - 5765.31 zł/m²
Dom w stanie deweloperskim 100,75m2 ul. Podbielowska Nowy Sącz

Nowy Sącz - 21 maja 2026

100,75 m² - 6540.94 zł/m²

Dominikowice - Odświeżono dnia 22 maja 2026

230 m² - 4565.22 zł/m²
Wola Batorska-zadbany dom wolnostojący. Działka 10 arów

Wola Batorska - 20 maja 2026

174 m² - 5431.03 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący

Dom jednorodzinny wolnostojący

965 000 złdo negocjacji

Przeginia Narodowa - Odświeżono dnia 18 maja 2026

121 m² - 7975.21 zł/m²
Ostatni Dom w doskonałej lokalizacji!

Kraków, Bronowice - 22 maja 2026

91 m² - 10659.34 zł/m²
Dom do remontu w Siedliszowicach z dużą działką

Siedliszowice - 13 maja 2026

175 m² - 1365.71 zł/m²
Ostatni dom w zabudowie bliźniaczej, gotowy do odbioru

Kraków, Bieżanów-Prokocim - 25 kwietnia 2026

98 m² - 13979.59 zł/m²
Dom wolnostojący| 5 pokoi| pompa ciepła| klimatyzacja

Mników - 08 maja 2026

148,66 m² - 5912.82 zł/m²
Dom SANKA - GŁUCHÓWKI- 102,3m2, stan deweloperski

Sanka - 03 kwietnia 2026

102,30 m² - 7624.63 zł/m²
Stand deweloperski | Widokowa działka | Przy Krakowie

Kraków, Wzgórza Krzesławickie - 16 maja 2026

116 m² - 7750 zł/m²
Gmina Kłaj - dom wolnostojący o pow.146m w stanie deweloperskim

Dąbrowa - 22 maja 2026

146 m² - 5842.47 zł/m²
Nowa inwestycja- dom 125 m2

Krzywaczka - 06 maja 2026

125 m² - 7992 zł/m²
Krajobraz |ogrodzenie |media |parkingi |0% prowizj

Limanowa - 22 maja 2026

261 m² - 3256.7 zł/m²
Dom wolnostojacy 117m2 dzialka 6 arów Miechów taras poludniowy

Miechów - 12 maja 2026

117 m² - 5127.35 zł/m²
search