Liczba pięter

Sprzedaj z OLX - Leszno - dodaj ofertę w kategorii Sprzedaż

Sortuj:
Znaleźliśmy 44 ogłoszenia
Bliźniak parterowy z ogrodem | 4 pokoje | Zaborowo - Leszno

Bliźniak parterowy z ogrodem | 4 pokoje | Zaborowo - Leszno

539 000 zł

Leszno - 20 maja 2026

78 m² - 6910.26 zł/m²
Komfortowy dom z garażem Leszno Gronowo

Leszno - 03 maja 2026

145 m² - 5855.17 zł/m²
Domek z ogrodem oraz miejscem parkingowym

Leszno - 18 maja 2026

74 m² - 8851.35 zł/m²
Dom bliźniak z garażem  - Ostatnie wolne !

Leszno - 25 kwietnia 2026

111 m² - 5306.31 zł/m²
Komfortowy dom Leszno Gronowo

Leszno - 14 maja 2026

145 m² - 4758.62 zł/m²
Parter domu z ogrodem w Lesznie – idealny do własnej aranżacji!

Leszno - 28 kwietnia 2026

65,38 m² - 5429.8 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom wolnostojący Zatorze!

Leszno - 15 maja 2026

199,72 m² - 6258.76 zł/m²
Domek letniskowy z linią brzegową Osieczna

Leszno - Odświeżono dnia 17 maja 2026

35 m² - 5714.29 zł/m²
Centrum Wilkowic 2 poziomowy apartament 78m2, 4 pokoje ogródek parking

Leszno - 22 kwietnia 2026

78 m² - 8961.54 zł/m²
Ostatni lokal w tej cenie - dom w cenie mieszkania

Leszno - 04 maja 2026

80,29 m² - 5417.86 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący w stylu wiejskim z garażem w Lesznie

Leszno - 11 maja 2026

162 m² - 16604.94 zł/m²
Komfortowy, przestronny dom z potencjałem inwestycyjnym-Centrum Leszna

Leszno - 07 maja 2026

190 m² - 4999 zł/m²
DOM NA SPRZEDAŻ bliźniak Leszno/Zaborowo/Henrykowo. Bez prowizji !!!

Leszno - Odświeżono dnia 07 maja 2026

105 m² - 5476.19 zł/m²
Sprawdzony projekt - 4 sypialnie - ZATORZE - Nowa Oferta !

Leszno - 30 kwietnia 2026

119 m² - 5873.95 zł/m²
Wolnostojący dom parterowy, wykończony pod klucz

Leszno - 15 maja 2026

103,63 m² - 7719.77 zł/m²
Piękny dom z garażem Zatorze

Leszno - 26 kwietnia 2026

181,82 m² - 6594.43 zł/m²
Sprzedam dom w spokojnej okolicy Wilkowic

Leszno - 28 kwietnia 2026

90,54 m² - 8603.93 zł/m²
Bliźniak z garażem - Zaborowo-bez prowizji

Leszno - 04 maja 2026

111,51 m² - 5282.04 zł/m²
Dom, pół bliźniaka, Centrum, prestiżowa dzielnica, bezpośrednio

Leszno - 16 maja 2026

256 m² - 3261.72 zł/m²
Dom jak z Katalogu | 180 m² I Pomiędzy Poznaniem a Wrocławiem I Zalew

Leszno - 02 maja 2026

180 m² - 6944.44 zł/m²
Dom wolnostojący, gotowy do wprowadzenia, Leszno, Podwale.

Leszno - 06 maja 2026

249 m² - 3975.9 zł/m²
NOWA NIŻSZA CENA ! Dom z potencjałem w spokojnej okolicy

Leszno - 01 maja 2026

186,90 m² - 4681.65 zł/m²
Dom z ogrodem oraz garażem Leszno Gronowo

Leszno - 27 marca 2026

130 m² - 6915.38 zł/m²
Luksusowy na działce z garażem, spokoj, cisza

Leszno - 08 maja 2026

212 m² - 11787.74 zł/m²
Domek z ogrodem oraz miejscem parkingowym

Leszno - 11 maja 2026

75 m² - 6653.33 zł/m²
Dom bliźniaczy Mórkowo Leszno

Leszno - 25 kwietnia 2026

120 m² - 4908.33 zł/m²
Parterowe domy w zabudowie bliźniaczej – kierunek Boszkowo

Leszno - 27 kwietnia 2026

97 m² - 5865.98 zł/m²
DO NEGOCJACJI | Dom Wolnostojący | Leszno - Zaborowo | działka 517 m²

Leszno - 24 kwietnia 2026

198,55 m² - 4281.04 zł/m²
Nowoczesne domy z ogródkiem – Zatorze, Leszno

Leszno - 15 maja 2026

98,33 m² - 5786.64 zł/m²
Dom, Leszno

Dom, Leszno

890 000 zł

Leszno - 24 kwietnia 2026

138 m² - 6449.28 zł/m²
Kup kamienicę i przejmij stabilnych najemców!

Leszno - 12 maja 2026

323 m² - 3560.37 zł/m²
OKAZJA.Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w Lesznie – Gronowo.

Leszno - 10 maja 2026

194 m² - 5087.63 zł/m²
Domek z ogrodem oraz miejscem parkingowym

Leszno - 29 kwietnia 2026

74 m² - 7013.51 zł/m²
Domek z ogrodem oraz miejscem parkingowym

Leszno - 13 maja 2026

75 m² - 9200 zł/m²
Zatorze – domy z ogrodem, spokojna okolica, super lokalizacja!!

Leszno - 15 maja 2026

98,33 m² - 5786.64 zł/m²
Zatorze, ul. Grottgera – nowe domy z ogródkiem!

Leszno - 15 maja 2026

98,33 m² - 5786.64 zł/m²
Dom w stanie surowym Krzycko Małe

Leszno - 09 maja 2026

126 m² - 3928.57 zł/m²
Na sprzedaż dom w Lesznie – Gronowo. Świetna lokalizacja.

Leszno - 16 maja 2026

169 m² - 5023.67 zł/m²
Gronowo ul. Myśliwska POMPA CIEPŁA i PODŁOGÓWKA!!

Leszno - 15 maja 2026

98,22 m² - 5589.49 zł/m²
Wolnostojący Z Garażem 122M2, Gronowo Leszno!

Leszno - 01 maja 2026

122,69 m² - 6023.31 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • dom wolnostojący leszno

  • dom wilkowice

  • dom wolnostojacy

  • mieszkanie leszno

  • nieruchomości

Masz coś do sprzedania? Chętnie pomożemy! Wejdź na OLX, dodaj ofertę i sprzedaj w kategorii Sprzedaż - Leszno i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon