Cena/m²

Dla Ciebie wszystko - dom rynek wtórny - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
Dom jednorodzinny Sułów Rynek !!!

Dom jednorodzinny Sułów Rynek !!!

499 000 złdo negocjacji

Sułów - 10 maja 2026

300 m² - 1663.33 zł/m²
Dom 4 km od Rynku w Staszowie

Dom 4 km od Rynku w Staszowie

348 000 złdo negocjacji

Dobra - 30 kwietnia 2026

130 m² - 2676.92 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej, 4 pokoje, Kuźniczka

Kędzierzyn-Koźle - 08 maja 2026

162 m² - 2172.84 zł/m²
Dom na wsi z użytkowym poddaszem, do zamieszkania

Jasień - 28 kwietnia 2026

120 m² - 2458.33 zł/m²
Dom z potencjałem + budynki gospodarcze | spokojna okolica | Zamysłów

Zamysłów - 22 kwietnia 2026

120 m² - 1741.67 zł/m²
Dom Skrzyszów – cisza, zieleń i szybki dojazd

Skrzyszów - 07 maja 2026

134 m² - 1410.45 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Dom z 3 lokalami, idealny pod wynajem i dla rodzin

Bolszewo - 05 maja 2026

300 m² - 1966.67 zł/m²
Dom na widokowej działce I 120 m² I Hit cena!

Sucha Beskidzka - 07 maja 2026

150 m² - 2726.67 zł/m²
Nowoczesny parterowy dom wolnostojący Węgrzce

Węgrzce Wielkie - 30 kwietnia 2026

140 m² - 11357.14 zł/m²
Dom parterowy z 4 pokojami w centrum!

Czechowice-Dziedzice - 10 maja 2026

155,30 m² - 6439.15 zł/m²
Siedlisko z klimatem dom 80 m² działka 2091 m² Malinniki – Podlasie

Malinniki - 29 kwietnia 2026

80 m² - 3000 zł/m²
Rodzinny dom z ogrodem oraz basenem i sauną | Ruda Śląska Bielszowice

Ruda Śląska - 03 maja 2026

394,57 m² - 7598.14 zł/m²
Elegancki rodzinny dom z ogrodem | Gliwice Toszek

Toszek - 03 maja 2026

330,05 m² - 4232.69 zł/m²
Dom premium 140 m2 + niezależne biuro 60m2 I blisko urzędu i sądu I idealny pod kancelarię

Dąbrowa Górnicza - Odświeżono dnia 10 maja 2026

140 m² - 13207.14 zł/m²
Sprzedam dom wolnostojący w centrum Teresina

Teresin - Odświeżono dnia 10 maja 2026

195 m² - 4589.74 zł/m²
Poznań / 146 m2/ 5pok/ Ogród/ Garaż

Poznań, Junikowo - 03 maja 2026

146,89 m² - 8843.35 zł/m²
Uroczy domek, duża działka3700 m2 Serbinów Gmina Mniów

Serbinów - 30 kwietnia 2026

80 m² - 4987.5 zł/m²
Dom przy lesie i jeziorze | Osiek

Osiek - 22 kwietnia 2026

149 m² - 3288.59 zł/m²
Dom w cenie mieszkania+budynek letni/Konstantynów

Konstantynów Łódzki - 17 kwietnia 2026

72,96 m² - 4098.14 zł/m²
Dom 74 m2  działka 917 m2 Żyrardów

Żyrardów - 30 kwietnia 2026

74 m² - 7418.92 zł/m²
Dom poniemiecki w Krążkowie-zamiana

Krążkowo - 06 maja 2026

160 m² - 1906.25 zł/m²
dom wolnostojący, Brzoskwinia, gm. Zabierzów

Brzoskwinia - 04 maja 2026

172,40 m² - 5220.42 zł/m²
Gotowy do zamieszkania dom + bud. gosp

Iwierzyce - 07 maja 2026

180 m² - 4438.89 zł/m²
Dom Wolnostojący 4 pokoje działka, piwnica, dobry dojazd, komunikacja

Witobel - 01 maja 2026

100 m² - 5450 zł/m²
Dom na sprzedaż Woszczkowo - Dom na wsi z dużym potencjałem.

Woszczkowo - 08 maja 2026

120 m² - 3458.33 zł/m²
Komfortowy SMART DOM przy lesie-top lokalizacja!

Orzesze - 07 maja 2026

120 m² - 9583.33 zł/m²
Dom idealny dla dużej rodziny

Dom idealny dla dużej rodziny

1 450 000 złdo negocjacji

Konarzyce - 10 maja 2026

168 m² - 8630.95 zł/m²
Dom jednorodzinny w urokliwej okolicy.

Łask - 08 maja 2026

116,41 m² - 5575.12 zł/m²
Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem aranżacyjnym

Zamość - 03 maja 2026

140 m² - 2128.57 zł/m²
Dom wolnostojący/ 5 pokoi/ Kębłowo, gm. Luzino

Kębłowo - 11 kwietnia 2026

200 m² - 3995 zł/m²
Piękny dom 900m od rynku- wysoki standard, doskonała lokalizacja

Niepołomice - 28 kwietnia 2026

282 m² - 9042.55 zł/m²
Nowy dom stan surowy zamknięty 188m2 z garażem Pakosław ul.Francuska

Pakosław - 07 maja 2026

188 m² - 2925.53 zł/m²
Dom wolnostojący wśród natury, 5 pokoi, staw

Kłoniszew - 27 kwietnia 2026

210,80 m² - 3222.77 zł/m²
Dom z basenem i widokiem na las w sercu Warmii

Purda - 06 maja 2026

214 m² - 10747.66 zł/m²
TYLKO U NAS: Dom, 102m2, działka 600m2, cicha i spokojna okolica

Książ Wielki - 27 kwietnia 2026

102 m² - 2696.08 zł/m²
Twój kawałek nieba na ziemi - dom z linią brzegową jeziora

Brzezie - 07 maja 2026

60 m² - 21000 zł/m²
Dom wolnostojący duża działka garaż las Pępowo

Pępowo - 25 kwietnia 2026

143,92 m² - 7990.55 zł/m²
Dom w świetnej spokojnej okolicy!

Wodzisław Śląski - 08 maja 2026

200 m² - 2425 zł/m²
Dom 60 m2 (bliźniak) nad Jeziorem Sedraneckim

Sedranki - 08 maja 2026

60 m² - 4983.33 zł/m²
Dom 5 pokoi z ogrodem – ogrzewanie podłogowe, rekuperacja, 15 min od Krakowa

Wilków - Odświeżono dnia 10 maja 2026

98 m² - 8153.06 zł/m²
REZERWACJA Bliźniak z  dużym ogrodem

Poznań - 30 kwietnia 2026

122 m² - 12500 zł/m²
Wykończony dom z 2023r. w Wymarzonej lokalizacji dla Wymagających!