Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Piwniczna-Zdrój - w kategorii Domy - Strona 3

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Sprzedam Dom - Binczarowa, ok 144m2, działka 20 ar

Sprzedam Dom - Binczarowa, ok 144m2, działka 20 ar

600 000 złdo negocjacji

Binczarowa - Odświeżono dnia 11 maja 2026

144 m² - 4166.67 zł/m²
Dom 123 m2 - Paszyn k. Nowego Sącza

Paszyn - 30 kwietnia 2026

123 m² - 8008.13 zł/m²
Top Lokalizacja | Dom Z Widokiem Na Stok

Tylicz - 17 kwietnia 2026

391,47 m² - 8174.32 zł/m²
Dom, Florynka

Dom, Florynka

1 139 000 zł

Florynka - 21 kwietnia 2026

240 m² - 4745.83 zł/m²
Nowoczesny dom całkowicie umeblowany wysoki standard

Nowy Sącz - 26 marca 2026

200 m² - 9750 zł/m²
Wynajem domku pod lasem

Tylmanowa - 21 kwietnia 2026

65 m²
Dom w górach 105m2 gmina Łącko

Dom w górach 105m2 gmina Łącko

380 000 złdo negocjacji

Łącko - Odświeżono dnia 07 maja 2026

105 m² - 3619.05 zł/m²
Piękny dom w stylu alpejskim z widokiem na Pieniny i Tatry - Grywałd

Grywałd - 07 maja 2026

108 m² - 11574.07 zł/m²
Sprzedam dom z garażem

Posadowa Mogilska - Odświeżono dnia 03 maja 2026

138 m² - 5797.1 zł/m²
Ekskluzywna willa z widokiem na góry – Librantowa

Librantowa - 29 kwietnia 2026

181 m² - 12154.7 zł/m²
Luksusowy dom wolnostojący 242 m² | działka 27 ar

Librantowa - 29 kwietnia 2026

242 m² - 5780.99 zł/m²
Nowy dom w miejscowości Marcinkowice

Marcinkowice - 06 maja 2026

184 m² - 5434.78 zł/m²
Piękny dom w Krużlowa Wyżna w cenie 850000 zł

Krużlowa Wyżna - 30 kwietnia 2026

180 m² - 4722.22 zł/m²
Luksusowa Rezydencja 220m² w Grybowie!

Grybów - 01 maja 2026

440 m² - 6134.09 zł/m²
Dom  parterowy sprzedam!!!

Klimkówka - Odświeżono dnia 09 maja 2026

89,71 m² - 8025.86 zł/m²
Wyjątkowa Inwestycja W Sercu Pienin

Sromowce Wyżne - 21 kwietnia 2026

1 400 m² - 1785 zł/m²
Dom na sprzedaż

Dom na sprzedaż

539 000 zł

Przyszowa - 26 kwietnia 2026

91,50 m² - 5890.71 zł/m²
Dom w górach przy potoku , ogród, stodoła, siedlisko Pieniny - Gorce

Krośnica - 07 maja 2026

110 m² - 8636.36 zł/m²
Piękny dom pod Nowym Sączem | 182 m2 | stan do wejścia | garaż w bryle

Siedlce - 01 maja 2026

182,53 m² - 5188.19 zł/m²
Dom w Kluszkowcach, Jezioro Czorsztyńskie.

Czorsztyn - 30 kwietnia 2026

122 m² - 11065.57 zł/m²
Dom jednorodzinny w Korzennej - stan surowy zamknięty

Korzenna - 21 kwietnia 2026

190 m² - 2521.05 zł/m²
Murowany dom w Ropie z budynkiem gospodarczym...

Ropa - 11 maja 2026

107,70 m² - 2321.26 zł/m²
Agroturystyka w gorach, siedlisko,pensjonat,ośrodek  wypoczynkowy

Klimkówka - 28 kwietnia 2026

350 m² - 9971.43 zł/m²
Dom przy Zalewie Czorsztyńskim!

Mizerna - 16 maja 2026

125 m² - 4960 zł/m²
Dom wolnostojący całoroczny, beskid wyspowy

Kłodne - 02 kwietnia 2026

60 m² - 6583.33 zł/m²
Na sprzedaż dom w Kluszkowcach

Kluszkowce - 07 maja 2026

155 m² - 12806.45 zł/m²
Dom w Kluszkowcach

Dom w Kluszkowcach

2 450 000 zł

Kluszkowce - 07 maja 2026

170 m² - 14411.76 zł/m²
Domek letniskowy nad j. roznowskim w miejscowosci Tegoborze

Tęgoborze - 03 maja 2026

50 m² - 2000 zł/m²
Działka 92 ary w tym 43 budowlane z domem i pomieszczeniem gospodarczy

Wilczyska - 19 kwietnia 2026

100 m² - 9850 zł/m²
Na sprzedaż dom, Uście Gorlickie

Na sprzedaż dom, Uście Gorlickie

479 900 złdo negocjacji

Uście Gorlickie - 01 maja 2026

144 m² - 3332.64 zł/m²
Rezydencja nad Jeziorem Rożnowskim | basen, sauna, wellness | 641 m²

Znamirowice - 29 kwietnia 2026

641,86 m² - 15578.16 zł/m²
Wynajmę dom jednorodzinny 90m

Wynajmę dom jednorodzinny 90m

2 200 złdo negocjacji

Polna - 05 maja 2026

90 m²
Nowoczesna stodoła premium w Wysowej-Zdrój!

Wysowa-Zdrój - 29 kwietnia 2026

99,54 m² - 7735.58 zł/m²
domek z widokiem na Jezioro Rożnowskie

Tabaszowa - Odświeżono dnia 09 maja 2026

90 m²
Wysowa-Zdrój - dom z ogrodem i widokiem!

Tylicz - 29 kwietnia 2026

337,89 m² - 4794.46 zł/m²
Nowoczesny bliźniak z widokiem na Jabłoniec i Miejską Górę

Mordarka - 04 maja 2026

160 m² - 4687.5 zł/m²
Wynajem domu w Rożnowie  ( Jezioro Rożnowskie)

Rożnów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

80 m²
Dom z 2022 r. na 3,9 ha działce – cisza, spokój – gmina Korzenna

Lipnica Wielka - 30 kwietnia 2026

70 m² - 13571.43 zł/m²
Domek Letniskowy 100m od Jeziora Roznowskiego - Gródek nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem - 28 kwietnia 2026

35 m² - 4571.43 zł/m²
Dom z panoramą na Jezioro Rożnowskie 300m²

Gródek nad Dunajcem - 17 kwietnia 2026

300 m² - 6500 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Piwniczna-Zdrój i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon