Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Piwniczna-Zdrój - w kategorii Domy - Strona 2

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Dom wolnostojący Królowa Górna

Dom wolnostojący Królowa Górna

550 000 zł

Łabowa - 12 maja 2026

160 m² - 3437.5 zł/m²
Nowy Sącz | Bliźniak z kominkiem, widokiem na góry i garażem

Nowy Sącz - 29 kwietnia 2026

217 m² - 4101.38 zł/m²
Dom w zabudowie szeregowej w Świniarsku

Świniarsko - 14 maja 2026

105,31 m² - 5593.01 zł/m²
Połowa bliźniaka w centrum Nowego Sącza po generalnym remoncie

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 12 maja 2026

133 m² - 4661.65 zł/m²
Dom 109,8 m2 | Wólki Nowy Sącz | Gotowy do zamieszkania

Nowy Sącz - Odświeżono dnia 04 maja 2026

109,80 m² - 7823.32 zł/m²
Sprzedam dom Szczereż gmina Łącko

Sprzedam dom Szczereż gmina Łącko

749 000 złdo negocjacji

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

210 m² - 3566.67 zł/m²
Wynajmę bliźniak 4 pokojowy

Nowy Sącz - 29 kwietnia 2026

120 m²
Dom z działalnością

Dom z działalnością

1 100 000 złdo negocjacji

Nowy Sącz - 26 kwietnia 2026

450 m² - 2444.44 zł/m²
Dom wolnostajacy 160m2, Do wejścia

Dom wolnostajacy 160m2, Do wejścia

1 100 000 złdo negocjacji

Nowy Sącz - 26 kwietnia 2026

160 m² - 6875 zł/m²
Sprzedam dom Nowy Sącz

Nowy Sącz - 22 kwietnia 2026

180 m² - 2938.89 zł/m²
Dom i budynek produkcyjny

Dom i budynek produkcyjny

2 000 000 złdo negocjacji

Nowy Sącz - 18 kwietnia 2026

200 m² - 10000 zł/m²
Energooszczędny dom, fotowoltaika | Możliwe 2 mieszkania | Nowy Sącz

Nowy Sącz - 07 maja 2026

180 m² - 6383.33 zł/m²
Dom wielorodzinny / pensjonat / Powroźnik

Powroźnik - 13 maja 2026

380 m² - 2868.42 zł/m²
Klimatyczny ogródek działkowy z domkiem - Działka ROD

Niskowa - 10 maja 2026

35 m² - 2828.57 zł/m²
Domy w zabudowie bliźniaczej Chełmiec Małowiejska

Chełmiec - 25 kwietnia 2026

80 m² - 6237.5 zł/m²
Dom wolno stojący z dużą działką Chełmiec, ul.Małowiejska

Mała Wieś - 06 maja 2026

140 m² - 10642.86 zł/m²
Dom w Chochorowicach

Dom w Chochorowicach

530 000 złdo negocjacji

Chochorowice - 03 maja 2026

132 m² - 4015.15 zł/m²
Posiadłość 45 arów+ 2 budynki pod Nowym Sączem

Mała Wieś - 12 maja 2026

535 m² - 4110.28 zł/m²
Domy w zabudowie szeregowej

Nowy Sącz - 24 kwietnia 2026

107,85 m² - 6165.97 zł/m²
dom mieszkalno - uzytkowy

Paszyn - 24 kwietnia 2026

161 m² - 3099.38 zł/m²
Dom w bliźniaku z rekuperacją

Chełmiec - Odświeżono dnia 03 maja 2026

115 m² - 5913.04 zł/m²
Do sprzedaży dom + budynek 150m2

Nowy Sącz - 12 maja 2026

180 m² - 6388.89 zł/m²
Nowy Sącz dom + lokal

Nowy Sącz - 12 maja 2026

250 m² - 6400 zł/m²
Dom stan deweloperski Kamilek z 4 spadowym dachem

Nowy Sącz - 10 maja 2026

100 m² - 4250 zł/m²
Kompleks 5 mieszkań + 2 lokale usługowe

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

257 m² - 12645.91 zł/m²
Dom z najpiękniejszym widokiem na panoramę Nowego Sącza

Nowy Sącz - 28 kwietnia 2026

209 m² - 5980.86 zł/m²
*Nowy Dom w zabudowie szeregowej 74m2 Budynek 1*

Nowy Sącz - 25 kwietnia 2026

74,24 m² - 7004.31 zł/m²
Wyjątkowa posiadłość w samym sercu Nowego Sącza

Nowy Sącz - 24 kwietnia 2026

250 m² - 7520 zł/m²
Nowoczesny dom jednorodzinny pod Nowym Sączem

Nowy Sącz - 24 kwietnia 2026

180 m² - 7166.67 zł/m²
Wynajmę lokal 18m2 w centrum Podegrodzia!! Atrakcyjna okolica!!

Nowy Sącz - 23 kwietnia 2026

50 m²
Sprzedam Dom Nowy Sącz-Zawada

Sprzedam Dom Nowy Sącz-Zawada

1 199 000 złdo negocjacji

Nowy Sącz - 17 kwietnia 2026

246 m² - 4873.98 zł/m²
Nowoczesny energooszczędny dom 4 km od granicy Nowego Sącza - Mystków

Nowy Sącz - 15 kwietnia 2026

196,46 m² - 8245.95 zł/m²
Dom pod lasem z widokiem na Nowy Sącz

Nowy Sącz - 31 marca 2026

210 m² - 4042.86 zł/m²
Dom W Beskidzie Wyspowym , Sauna, Bania Ruska I Widok Na Góry!

Nowy Sącz - 26 marca 2026

170 m² - 7352.94 zł/m²
Energooszczędny bliźniak z pompą ciepła na 10arach

Nowy Sącz - 27 kwietnia 2026

106 m² - 7075.47 zł/m²
Dom W Cenie Mieszkania + Najnowsza Pompa Ciepły Ferroli Omnia Life M

Chełmiec - 05 maja 2026

76,50 m² - 7254.9 zł/m²
Dom szeregowy na sprzedaż

Chełmiec - 28 kwietnia 2026

99,63 m² - 7527.85 zł/m²
DOM na sprzedaż CHEŁMIEC - gotowy do zamieszkania

Chełmiec - 17 kwietnia 2026

163,73 m² - 6406.89 zł/m²
Dom Ptaszkowa, Osiedle pod Świnką

Ptaszkowa - 04 maja 2026

66,58 m² - 7044.16 zł/m²

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Piwniczna-Zdrój i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon