Liczba pięter

Dla Ciebie wszystko - Piwniczna-Zdrój - w kategorii Domy

Sortuj:
Znaleźliśmy 3 ogłoszenia
Dom z widokiem na góry +1,8h łąki i lasy-Piwniczna Zdrój

Dom z widokiem na góry +1,8h łąki i lasy-Piwniczna Zdrój

299 900 zł

Piwniczna-Zdrój - 15 maja 2026

80 m² - 3748.75 zł/m²
Dom inwestycyjny pensjonat obiekt noclegowy | 200 m2 | Piwniczna-Zdrój | 4 łazienki | potencjał pod wynajem

Piwniczna-Zdrój - 10 maja 2026

200 m² - 2845 zł/m²
Domek drewniany wynajem Piwniczna dla maks.8 osób

Piwniczna-Zdrój - Odświeżono dnia 04 maja 2026

70 m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Domek Letniskowy w Łomnicy-Zdroju – 35,85 m² | 150 000 zł  OKAZJA

Łomnica Zdrój - Odświeżono dzisiaj o 10:20

35,85 m² - 4184.1 zł/m²
RYTRO Energooszczędny Dom - Fotowoltaika , Pompa Ciepła - Atrakcyjny !

Rytro - 10 maja 2026

200 m² - 3495 zł/m²
Dom | 130 m² | Działka 7 Arów | Żegiestów

Żegiestów - 11 maja 2026

130 m² - 4230.77 zł/m²
Sprzedam Dom z działką Barcice

Barcice - 17 kwietnia 2026

110 m² - 2609.09 zł/m²
Domy W Sercu Starego Sącza / Projekt  Starosądecka Przystań

Stary Sącz - 23 kwietnia 2026

76,69 m² - 7693.31 zł/m²
Nowa Cena! Bliźniak 122m2, Nowy Sącz

Nowy Sącz - 11 maja 2026

122 m² - 7868.85 zł/m²
Dom jednorodzinny gotowy do wejścia, działka 12 ar

Łabowa - 17 kwietnia 2026

180 m² - 7166.67 zł/m²
Apartament na zamkniętym osiedlu   Szczawnica

Szlachtowa - 09 maja 2026

70 m² - 12842.86 zł/m²
Nowoczesne domy w prestiżowej dzielnicy Nowego Sącza- Enklawa Sołecka

Nowy Sącz - 07 kwietnia 2026

115,15 m² - 7616.15 zł/m²
Sprzedam działkę z domem

Stary Sącz - Odświeżono dnia 13 maja 2026

45 m² - 4422.22 zł/m²
Dom wolnostojący Stary Sącz

Stary Sącz - 07 maja 2026

98 m² - 10714.29 zł/m²
Dom z widokiem na góry – sauna, jacuzzi | Szlachtowa, Pieniny

Szlachtowa - 03 kwietnia 2026

235 m² - 8468.09 zł/m²
Wyjątkowa kamienica w sercu Starego Sącza – ul. 11 Listopada 5

Stary Sącz - 23 kwietnia 2026

200 m² - 4750 zł/m²
Nowy Dom pasywny 88 m² z ogrodem, tarasem /garazem i parkingiem x2

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

88 m² - 7647.73 zł/m²
NOWY DOM wolnostojący z pełnym wyposażeniem DO ZAMIESZKANIA

Nowy Sącz - 21 marca 2026

132 m² - 9469.7 zł/m²
Dom Stary Sącz os. Słoneczne 115m2

Stary Sącz - 28 kwietnia 2026

115 m² - 5043.48 zł/m²
Dom jednorodzinny z basenem| Nowy Sącz ul. Kręta

Nowy Sącz - 13 maja 2026

140 m² - 11135.71 zł/m²
NOWY dom z ogrodem + wiata 50 m2  na dwa samochody w pełni wyposażony.

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

90 m² - 10944.44 zł/m²
Ostatnie 2 domy w zabudowie bliźniaczej 132m2 .

Nowy Sącz - 27 kwietnia 2026

132 m² - 6553.03 zł/m²
Gotowy Dom 132 m2 z dużym ogrodem  CENTRUM ZAWADA.

Nowy Sącz - 22 kwietnia 2026

132 m² - 9015.15 zł/m²
Atrakcyjny, komfortowy dom bliźniak - Poręba Mała, Zawada

Nowy Sącz - 30 kwietnia 2026

145 m² - 5862.07 zł/m²
Nieruchomość w Muszynie obok OGRODÓW ZMYSŁÓW

Muszyna - 24 kwietnia 2026

440 m² - 3181.82 zł/m²
"Zamieszkaj od razu | dom 130 m² | ogród 10,5a | Nowy Sącz"

Nowy Sącz - 29 kwietnia 2026

130,30 m² - 8050.65 zł/m²
Syndyk sprzeda udział 1/2 w domu w miejscowości Jamnica

Jamnica - 14 maja 2026

136 m² - 1589.29 zł/m²
Dom z widokiem na góry – Szczawnica, ul. Połoniny | Do remontu

Szczawnica - 04 maja 2026

165 m² - 3630.3 zł/m²
Muszyna | Dwa pensjonaty | Bezpośrednio

Muszyna - 07 maja 2026

482,89 m² - 2588.58 zł/m²
Luksusowa willa w górskim uzdrowisku, blisko stoków narciarskich.

Krynica-Zdrój - 05 maja 2026

198,50 m² - 8463.48 zł/m²
Dom | 138 m² | Królowa Polska | 10 Km Nowy Sącz

Królowa Polska - 07 maja 2026

137,65 m² - 3261.9 zł/m²
Dom jednorodzinny przy ulicy Ceglanej Nowy Sącz

Nowy Sącz - 28 kwietnia 2026

75 m² - 5733.33 zł/m²
Dom jednorodzinny wolnostojący 107m2 !! Działka 6 arów msc. Podegrodzie koło Nowego Sącza

Podegrodzie - 17 kwietnia 2026

107 m² - 6186.92 zł/m²
Krynica-Zdrój | aktywny najem | widok na Jaworzynę

Krynica-Zdrój - 12 maja 2026

197,25 m² - 13688.21 zł/m²
Dom 295m2 ul. Ludowa

Dom 295m2 ul. Ludowa

1 590 000 złdo negocjacji

Krynica-Zdrój - 10 maja 2026

295 m² - 5389.83 zł/m²
Pensjonat w samym sercu Krynicy Zdrój

Krynica-Zdrój - 04 maja 2026

400 m² - 4500 zł/m²
Krynica Zdrój, ul. Źródlana, na zboczu Góry Parkowej, dom 108m2

Krynica-Zdrój - 25 kwietnia 2026

108 m² - 11018.52 zł/m²
Willa Krynica Zdrój.Zamiana na Warszawę Kraków Gdańsk Sopot Krynica Zd

Krynica-Zdrój - 18 kwietnia 2026

400 m² - 5750 zł/m²
Wynajem domku letniskowego na Przełęczy Przysłop

Obidza - 27 kwietnia 2026

100 m²
Dom z potencjałem – 3 mieszkania lub firma, Nowy Sącz

Nowy Sącz - 06 maja 2026

143 m² - 4398.6 zł/m²
Komfortowy dom w górach podzielony na 2 mieszkania

Powroźnik - 12 maja 2026

190,60 m² - 4979.01 zł/m²
Dom + działka budowlana

Brzezna - 23 kwietnia 2026

117 m² - 10769.23 zł/m²
search

Popularne wyszukiwania

  • gietrz

Skorzystaj z największego serwisu ogłoszeniowego - Piwniczna-Zdrój i okolice! - kupuj lub sprzedawaj jeszcze wygodniej w kategorii Domy!

Darmowa aplikacja na Twój telefon