Cena

Nieruchomości - Białogard - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 96 ogłoszeń
Sprzedam działkę budowlaną,pod laskiem brzozowym,dojazd z głównej

62 000 zł

Białogard - 02 maja 2026

750 m² - 82.67 zł/m²
Dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny

1 100 000 złdo negocjacji

Białogard - Odświeżono dnia 13 maja 2026

120 m² - 9166.67 zł/m²
Dom z potencjałem w spokojnej okolicy, Białogard

Białogard - 05 maja 2026

130 m² - 3838.46 zł/m²
Mieszkanie na sprzedaż-70,3 m,Białogard ul.Kołobrzeska

Białogard - 13 maja 2026

70,30 m² - 5618.78 zł/m²
Działka budowlana z WZ w miejscowości Trzebiele k. Białogardu

Białogard - Odświeżono dnia 13 maja 2026

948 m² - 100.21 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprzedam piękne słoneczne działki budowlane przy ul 1 Maja

Białogard - 12 maja 2026

1 011 m² - 99.9 zł/m²
Przestronne mieszkanie w kamienicy. W części umeblowane.

Białogard - 13 maja 2026

102 m² - 4705.88 zł/m²
Białogard - mieszkanie 2-pokojowe

Białogard - 27 kwietnia 2026

36,40 m² - 6043.96 zł/m²
Piękny dom 260 m², działka 3500 m² – Żelimucha

Białogard - 01 maja 2026

260 m² - 3750 zł/m²
Mieszkanie na Sprzedaż Białogard ul. Polna

Białogard - Odświeżono dnia 08 maja 2026

64,60 m² - 4256.97 zł/m²
Dom z ogrodem w spokojniej okolicy     ul. Obotrytów

Białogard - 27 kwietnia 2026

100,69 m² - 10924.62 zł/m²
Gotowe do zamieszkania mieszkanie po kapitalnym remoncie – centrum

Białogard - 16 kwietnia 2026

63,59 m² - 4560.47 zł/m²
REZERWACJA !!! 4 pokoje, duża loggia, TYLKO u NAS !

Białogard - 29 kwietnia 2026

74,60 m² - 5348.53 zł/m²
Bardzo ładne mieszkanie na I piętrze w centrum

Białogard - 24 marca 2026

46 m² - 4673.91 zł/m²
Mieszkanie sprzedam

Białogard - 11 maja 2026

37,40 m² - 5334.22 zł/m²
Atrakcyjna działka budowlana 8 min od centrum Białogardu

Białogard - 15 marca 2026

1 601 m² - 87 zł/m²
Zadbane 3 pokoje przy ul. Bolesława Śmiałego

Białogard - Odświeżono dnia 03 maja 2026

64,64 m² - 4950.5 zł/m²
Białogard mieszkanie własnościowe w centrum na sprzedaż .

Białogard - 21 kwietnia 2026

60 m² - 3983.33 zł/m²
Sprzedam mieszkanie 52m 2 pokoje

Białogard - 21 kwietnia 2026

52 m² - 4788.46 zł/m²
Mieszkanie do wynajęcia

Białogard - 13 maja 2026

33 m²
Rozpoczęta budowa sali bankietowo-weselnej wraz z pokojami dla gości.

Białogard - Odświeżono dnia 05 maja 2026

650 m²
Kawalerka w bloku na 2 piętrze

Białogard - 24 kwietnia 2026

35 m² - 5685.71 zł/m²
Nowoczesny apartament w samym sercu miasta Białogard

Białogard - 10 maja 2026

38 m²
Mieszkanie dwupokojowe w dobrej lokalizacji

Białogard - 21 kwietnia 2026

47 m² - 6148.94 zł/m²
Kawalerka wysoki parter ul. Nowowiejskiego

Białogard - 18 kwietnia 2026

28 m² - 6425 zł/m²
Zaułek Drzewny, Mieszkanie 4 pokojowe Ip.

Białogard - 20 marca 2026

72,27 m² - 7181.4 zł/m²
3 pokoje | 44 m² | centrum | ul. Kopernika | parter | inwestycja / cena do negocjacji

Białogard - 22 kwietnia 2026

44 m² - 4068.18 zł/m²
Mieszkanie 58,55 m2, 3 pokoje, CENTRUM-STARÓWKA, OKAZJA!!!

Białogard - 29 kwietnia 2026

58,55 m² - 1740.39 zł/m²
Hala wraz z biurami -murowana

Hala wraz z biurami -murowana

6 500 000 złdo negocjacji

Białogard - 06 maja 2026

1 776 m²
Nowe mieszkanie 3 pokojowe 51,34 m2 IV piętro 23 - klatka A

Białogard - 02 maja 2026

51,34 m² - 7600 zł/m²
Hala 720m2 + Działka 5217m2, Białogard ul.Bogusława X

Białogard - 10 maja 2026

5 217 m²
Mieszkanie na sprzedaż bez pośredników

Białogard - Odświeżono dnia 28 kwietnia 2026

36 m² - 5250 zł/m²
Mieszkanie w centrum Białogardu

Mieszkanie w centrum Białogardu

376 000 złdo negocjacji

Białogard - 20 kwietnia 2026

70 m² - 5371.43 zł/m²
Kawalerka idealna na start/inwestycję| po gen. remoncie | niski czynsz

Białogard - 26 kwietnia 2026

19,30 m² - 7253.89 zł/m²
Mieszkanie 3-pokojowe, 64,60 m², ul. Polna, osiedle Olimpijczyków – Białogard

Białogard - Odświeżono dnia 10 maja 2026

64,60 m² - 5712.07 zł/m²
mieszkanie w bloku, ulica Piastów,  2 pokoje  31m²

Białogard - 12 maja 2026

31 m² - 6451.61 zł/m²
Białogard-lokal uż.pow.sprzedaży 330 m2+socjal - ul Wojska Pol.8

Białogard - 14 kwietnia 2026

330 m²
Sprzedam mieszkanie 75 m,  Białogard ul. Wyszyńskiego

Białogard - 15 kwietnia 2026

75 m² - 5733.33 zł/m²
Wynajmę mieszkanie Białogard

Białogard - 10 maja 2026

34 m²
Lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji

Białogard - 07 maja 2026

76,40 m²
  • 1
  • 2
  • 3

• dom

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Białogard i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon