Cena

Nieruchomości - Bednary-Kolonia - sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
Znaleźliśmy 2 ogłoszenia
Działka 3300 m² z MPZP – Bednary-Kolonia, gm. Nieborów

Działka 3300 m² z MPZP – Bednary-Kolonia, gm. Nieborów

152 000 zł

Bednary-Kolonia - 10 maja 2026

3 300 m² - 46.06 zł/m²
Sprzedam  Działkę  Budowlaną  !!!

Bednary-Kolonia - 06 maja 2026

2 000 m² - 65 zł/m²

Zapisz to wyszukiwanie

Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

Sprawdź ogłoszenia w większej odległości:

Działka rolna Bednary Wieś na sprzedaż

Bednary - 15 maja 2026

2 200 m² - 8.18 zł/m²
Wynajmę domek letniskowy

Wynajmę domek letniskowy

3 200 złdo negocjacji

Bednary - 09 maja 2026

85 m²
Sprzedam ziemię w Kompinie

Kompina - 01 maja 2026

6 900 m² - 7.1 zł/m²
Działka budowlana 15 min od A2 - Cena do negocjacji

Zabostów Duży - 16 maja 2026

1 955 m² - 91.56 zł/m²
Miejsce parkingowe Warszawa Praga Saszerów 40

Jasionna - 28 kwietnia 2026

12 m²
Działki budowlane

Nowe Kęszyce - Odświeżono dnia 11 maja 2026

1 000 m² - 85 zł/m²
Działka wraz z projektem budynku mieszkalnego jednorodzinnego DOM W KOSAĆCACH 24 (G2).

Mysłaków - 19 maja 2026

1 560 m² - 160.26 zł/m²
Działki budowlane Mysłaków

Działki budowlane Mysłaków

168 000 złdo negocjacji

Mysłaków - Odświeżono dnia 13 maja 2026

1 200 m² - 140 zł/m²
Dom na sprzedaż, Kocierzew Południowy, 6 pokoi

Bednary - 28 kwietnia 2026

140 m² - 4635.71 zł/m²
Sprzedam 2 atrakcyjne działki budowlane w Nieborowie - szczegóły w opisie ogłoszenia

Nieborów - 11 maja 2026

3 362 m² - 41.64 zł/m²
Sprzedam działkę 1659 mkw w Nieborowie, Urokliwa Okolica

Nieborów - 28 kwietnia 2026

1 659 m² - 100 zł/m²
Sprzedam działkę 1296 mkw w Nieborowie, urokliwa okolica

Nieborów - 28 kwietnia 2026

1 296 m² - 129.94 zł/m²
Działka w sąsiedztwie zadrzewień

Nieborów - 27 kwietnia 2026

600 m² - 154.83 zł/m²
Działka bud-usł (MPZP) naprzeciwko Pałacu Radziwiłłów w Nieborowie

Nieborów - 25 kwietnia 2026

1 795 m² - 179.94 zł/m²
Klimatyczna  rekreacyjna z altaną i grillem !

Popów - 13 maja 2026

926 m² - 204.49 zł/m²
Działka budowlana/ rekreacyjna ze stawem

Piaski - 17 maja 2026

10 600 m² - 75.47 zł/m²
Wynajmę dom jednorodzinny..Faktura Vat 23%

Piaski - 09 kwietnia 2026

200 m²
Sprzedam działkę rolną Bolimowska Wieś (Gmina Bolimów)

Bolimowska Wieś - 11 maja 2026

3 610 m² - 30 zł/m²
Do wynajęcia hala Magazynowo-Produkcyjna o pow. 324 mkw w Nowym Dworze Mazowieckim

Bolimowska Wieś - Odświeżono dnia 05 maja 2026

324 m²
Dom jednorodzinny z działką

Dom jednorodzinny z działką

420 000 złdo negocjacji

Bobrowniki - 17 maja 2026

120 m² - 3500 zł/m²
Sprzedam działkę budowlaną

Bobrowniki - 15 maja 2026

1 018 m² - 147.35 zł/m²
Dzialka budowlana  1088m2 na sprzedaz

Dzialka budowlana 1088m2 na sprzedaz

140 000 złdo negocjacji

Bobrowniki - 08 maja 2026

1 088 m² - 128.68 zł/m²
Dzialki budowlane Osada Mlynska

Dzialki budowlane Osada Mlynska

125 000 złdo negocjacji

Bobrowniki - 20 kwietnia 2026

890 m² - 140.45 zł/m²
Działki  Budowlane z warunkami zabudowy zagrodowej

Bolimów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

1 580 m² - 53.8 zł/m²
Sprzedam dom w Bolimowie.

Sprzedam dom w Bolimowie.

435 000 złdo negocjacji

Bolimów - 10 maja 2026

87 m² - 5000 zł/m²
Dom wolnostojący z garażem w Łowiczu

Łowicz - 09 maja 2026

122 m² - 5655.74 zł/m²
Uroczy,funkcjonalny dom w spokojnym miejscu.

Zakrzew - 25 kwietnia 2026

110 m² - 7454.55 zł/m²
Dzialka budowlana 3000 m2 Bolimów osiedle

Humin-Dobra Ziemskie - 13 maja 2026

3 006 m² - 56.55 zł/m²
Lokal do wynajęcia 35m² Łowicz

Lokal do wynajęcia 35m² Łowicz

1 400 złdo negocjacji

Łowicz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

35 m²
Sprzedam mieszkanie oś. Bratkowice  Łowicz

Łowicz - 19 maja 2026

48 m² - 10000 zł/m²
Sprzedam-Garaż murowany

Sprzedam-Garaż murowany

63 500 złdo negocjacji

Łowicz - 19 maja 2026

18 m²
Hala, Magazyn do wynajęcia

Łowicz - Odświeżono dnia 19 maja 2026

500 m²
Sprzedam działkę - Ogródki działkowe RELAKS ŁOWICZ" ul. Łódzka.

Łowicz - 18 maja 2026

300 m² - 296.67 zł/m²
tanie mieszkanie

Łowicz - 18 maja 2026

45 m²
Sprzedam działkę budowlaną 2717m

Łowicz - 17 maja 2026

2 717 m² - 58.89 zł/m²
Wynajme mieszkania

Łowicz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

40 m²
Działka usługowa budowlana Łowicz

Łowicz - 15 maja 2026

4 094 m² - 366.39 zł/m²

W nieruchomościach wybór ma fundamentalne znaczenie! Znajdź wymarzony lokal w kategorii Nieruchomości na OLX - Bednary-Kolonia i okolice!

Darmowa aplikacja na Twój telefon