Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Wynajmę mieszkanie w Centrum ul. Sienna 67 róg ul. Złotej przy Varso Place

2 499 zł

    Warszawa, Śródmieście - 15 maja 2026

    20 m²
    Wynajmę pokój w nowym mieszkaniu, Żupnicza 21C, Metro Art 8, Warszawa

    Warszawa, Praga-Południe - 14 maja 2026

    Dom jednorodzinny z garażem w Bierzglinku

    Bierzglinek - 24 kwietnia 2026

    113,65 m² - 5100 zł/m²
    Atrakcyjna lokalizacja - 48 mkw bez dodatkowych kosztów

    Zielona Góra - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    48 m² - 8581.25 zł/m²
    Hotel i restauracja "Przepióreczka" w Nałęczowie

    Nałęczów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    Mieszkanie wysoki standart bardzo dobra lokalizacja prywatnie

    Bolszewo - Odświeżono dzisiaj o 02:41

    32 m² - 11875 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Mieszkanie wynajem

    Łódź, Śródmieście - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    27 m²
    Mieszkanie 2-pokojowe | balkon | słoneczne

    Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    45,93 m² - 13716.53 zł/m²
    Piękne mieszkanie na sprzedaż

    Piękne mieszkanie na sprzedaż

    631 300 złdo negocjacji

    Poznań, Chartowo - Odświeżono dzisiaj o 00:10

    59 m² - 10700 zł/m²
    Nowy Dom APS 114L w Żukowie

    Żuków - Odświeżono dzisiaj o 03:24

    139 m² - 7050.36 zł/m²
    Ciechanów Śmiecin/Przemysłowe Dom 130 m² + lokal 38 m² + garaż z kanałem

    Ciechanów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    130 m² - 3307.69 zł/m²
    Podwójna działka ROD

    Podwójna działka ROD

    199 000 złdo negocjacji

    Zielona Góra - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    900 m² - 221.11 zł/m²
    Wroczyńskiego 1 M3 62m2 BEZPOŚREDNIO

    Biała Podlaska - Odświeżono dzisiaj o 03:51

    62 m² - 8837.1 zł/m²
    Dom jednorodzinny wolnostojący w Szpęgawie

    Szpęgawa - 16 maja 2026

    134 m² - 11932.84 zł/m²
    dom z keramzytu 110 m2 na działce klienta

    Baszkówka - Odświeżono dnia 14 maja 2026

    110 m² - 3990.91 zł/m²
    REZERWACJA Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 57m2. Gotowe do wprowadzenia od zaraz. Oddzielna kuchnia + balkon + piwnica.

    Łódź, Widzew - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    57,30 m² - 7661.43 zł/m²
    Hala do wynajęcia Legnicka 45 A 50 m2

    Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    50 m²
    Świetnie skomunikowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Głowackiego

    Kraków, Bronowice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    33 m²
    PIĘKNE I Do wprowadzenia I BEZ PROWIZJI I  1 Piętro I BALKON I Wysoki standard I

    Łódź, Górna - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    39 m² - 9974.36 zł/m²
    GRUNWALD Jeleniogórska nowe, typu premium, klimatyzacja

    Poznań, Junikowo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    43 m²
    Na sprzedaż lokal inwestycyjny 6 pok. pracujący od dnia zakupu, przychód 7000 zł miesięcznie, 10% ROI

    Poznań, Grunwald - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    76 m² - 8815.79 zł/m²
    3 pokoje 73m² | loggia 7m² | parking | Mokotów

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dzisiaj o 04:39

    73 m² - 15054.79 zł/m²
    2,2 ha MPZP/ 61 zł m2/Leoncin S7/ Modlin/ W-wa/ bezp. DW 575/ 4 km KPN

    Nowy Dwór Mazowiecki - 16 maja 2026

    22 000 m² - 55 zł/m²
    Niesamowity dom z prywatnym lasem

    Śrem - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    200 m² - 4800 zł/m²
    Kawalerka 15,4 m2 w kamienicy w Centrum Wołomina

    Wołomin - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    15,40 m² - 7792.21 zł/m²
    Lokal nr 11. Ścisłe centrum Tomaszowa.Wejście prosto z ulicy P.O.W. 17

    Tomaszów Mazowiecki - 15 maja 2026

    70 m²
    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe

    Ostrzeszów - 07 maja 2026

    50 m²
    Gabinet w nowym centrum terapeutycznym (wynajem na godziny / dni) - TheraSpace Poznań Jeżyce

    Poznań, Jeżyce - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    10 m²
    Sprzedam mieszkanie

    Sprzedam mieszkanie

    300 000 złdo negocjacji

    Zgorzelec - Odświeżono dzisiaj o 04:15

    34,42 m² - 8715.86 zł/m²
    Dom Marzeń 99 m² z Ogrodem | Nowoczesne Wykończenie | Huta Nowa Bieliny

    Huta Nowa - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    131,20 m² - 7012.2 zł/m²
    Nowoczesny dom parterowy ok 180 m² – wysoki standard, piękny ogród i niskie koszty utrzymania, Osiedle Poznańskie , w pełni wyposażony!!

    Czechów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    180 m² - 8888.89 zł/m²
    2-pokojowe mieszkanie do wynajęcie

    Radomierzyce - Odświeżono dzisiaj o 03:54

    36 m²
    Lokal handlowy 722,94 m2 Bytom ul. Strzelców Bytomskich 1

    Bytom - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    722,94 m²
    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Europejskie Kraków -Ruczaj

    Kraków, Dębniki - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    65 m²
    mieszkanie w centrum z miejscem parkingowym

    Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    42 m² - 8214.29 zł/m²
    Pokój przy Galerii Krakowskiej dla Kobiety lub dla Matki z dzieckiem

    Kraków, Stare Miasto - Odświeżono dzisiaj o 04:41

    Wynajem Mieszkania Skierniewice

    Skierniewice - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    32 m²
    Działka na sprzedaż w atrakcyjnej cenie, ZŁOTNO!

    Łódź, Polesie - 16 maja 2026

    1 008 m² - 327.38 zł/m²
    Garaże, Magazyny, Schowki, Boxy

    Bytom - Odświeżono dnia 14 maja 2026

    12 m²
    Dom i zabudowania - siedlisko spokojnej okolicy

    Żydowo - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    120 m² - 3083.33 zł/m²
    Domek całoroczny drewniany prywatne raty bez bik i krd styl norweski