Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    działka w górach z widokiem na Sudety - media

    działka w górach z widokiem na Sudety - media

    54 700 zł

    Pastewnik - 16 maja 2026

    529 m² - 103.4 zł/m²
    Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem w Krakowie, obok Zakrzówka

    Kraków, Dębniki - 28 kwietnia 2026

    56 m²
    Nowy 2-Pokojowy APARTAMENT | Klima | TV 50''| Garderoba | Ogród |Metro

    Warszawa, Targówek - 06 maja 2026

    45 m²
    Dom w sercu lasu | 70 m² | 3000 m² działki| Lasy Janowskie| Cisza, prywatność, Natura

    Lublin - Odświeżono dzisiaj o 09:42

    4 000 m² - 46.25 zł/m²
    Kraków Nowe Czyżyny 2 pokoje

    Kraków, Bieńczyce - Dzisiaj o 09:38

    35 m²
    Ogródek działkowy ROD Powstaniec Chorzów 403m2

    Chorzów - Odświeżono dzisiaj o 09:43

    403 m² - 196.03 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Mieszkanie do wynajęcia

    Skierniewice - Odświeżono dzisiaj o 09:32

    27 m²
    Domek Tiny House na działce Kaszuby

    Domek Tiny House na działce Kaszuby

    109 000 złdo negocjacji

    Sycowa Huta - Odświeżono dzisiaj o 09:33

    900 m² - 121.11 zł/m²
    Hala magazynowa na wynajem Sanok Okulickiego

    Zabłotce - Odświeżono dzisiaj o 09:47

    500 m²
    Mieszkanie ul Mlynska

    Zamość - Odświeżono dzisiaj o 09:47

    42 m²
    2 pokojowe mieszkanie w Ursusie

    2 pokojowe mieszkanie w Ursusie

    3 400 złdo negocjacji

    Warszawa, Ursus - Odświeżono dzisiaj o 09:42

    47 m²
    Wyposażona kawalerka z garażem na ursynowie!

    Warszawa, Ursynów - Odświeżono dzisiaj o 10:08

    30 m²
    Wynajmę lokal pod magazyn lub działalność blisko Centrum Gdańska od 01.06.

    Gdańsk, Siedlce - Odświeżono dzisiaj o 10:11

    35 m²
    Sprzedam działkę ROD Sikorskiego ul. Horodelska

    Bydgoszcz - 17 maja 2026

    408 m² - 122.55 zł/m²
    Garsoniera w Starym Podgórzu, świetna lokalizacja

    Kraków, Stare Miasto - Odświeżono dnia 17 maja 2026

    18 m²
    Pokój jednoosobowy ul. Młyńska 2 (1) - PK, AWF, UR, UEK, AGH

    Kraków, Prądnik Czerwony - 12 maja 2026

    Wynajmę działający boutique hotel w Raszynie

    Raszyn - Odświeżono dzisiaj o 09:39

    555 m²
    2-pokojowe mieszkanie z balkonem

    Bolszewo - Odświeżono dzisiaj o 10:02

    33,55 m²
    2 pokoje/47m2/Starołęka

    Poznań, Starołęka - Odświeżono dzisiaj o 10:01

    47,01 m² - 7445.22 zł/m²
    OSADA ZABORÓW – siedlisko z potencjałem, 1 godz. 30 min od Warszawy

    Łysów - Odświeżono dzisiaj o 10:02

    100 m² - 3580 zł/m²
    Wynajmę mieszkanie

    Czarny Dunajec - Odświeżono dzisiaj o 10:00

    55 m²
    Pokój jednoosobowy z balkonem blisko Metra Wilanowska

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dzisiaj o 09:48

    Działka budowlana 504 m² przy ul. Młynarskiej – media | asfalt | świetna lokalizacja

    Łódź, Bałuty - Odświeżono dzisiaj o 10:04

    504 m² - 684.52 zł/m²
    Kaufland Szczecin/ Mierzyn lokal handlowy w nowym obiekcie

    Szczecin, Gumieńce - Odświeżono dzisiaj o 09:30

    52 m²
    kawalerka do wynajęcia - ul. Dubois - bezpośrednio

    Warszawa, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 09:45

    29 m²
    Wynajmę pokój w Gdyni przy ul. Warszawska 35

    Gdynia, Działki Leśne - Odświeżono dzisiaj o 09:54

    Wszędzie blisko-mieszkanie do wynajęcia idealne dla dwóch osób

    Rzeszów - 07 maja 2026

    36 m²
    Miejsca w pokojach lub pokoje do wynajęcia  Poznań Szczepankowo od 500 zł

    Poznań, Szczepankowo - Odświeżono dzisiaj o 06:52

    Do wynajęcia Pokój  jednoosobowy w Super Lokalizacji

    Olsztyn - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    Sprzedam Mieszkanie /53m2/, 2 Duże Pokoje, Balkon, Piwnica, Kameralne Osiedle ! Bez Prowizji !

    Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dzisiaj o 09:49

    53 m² - 11882.58 zł/m²
    Działka rekreacyjna ROD

    Działka rekreacyjna ROD

    16 000 złdo negocjacji

    Piła - Odświeżono dzisiaj o 09:28

    300 m² - 53.33 zł/m²
    4 pokojowe mieszkanie, Gdańsk Przymorze, 1 km od morza

    Gdańsk, Przymorze Małe - Odświeżono dzisiaj o 09:30

    72 m²
    Lokal na wynajem  ul. Hutnicza

    Lublin - Odświeżono dzisiaj o 09:48

    16 m²
    wynajmę lokal usługowo-biurowy

    Piotrków Trybunalski - Odświeżono dzisiaj o 09:33

    12 m²
    Działka ROD Kolejarz Bielsko-Biała  lotnisko 300mkw

    Bielsko-Biała - Odświeżono dzisiaj o 09:45

    300 m² - 280 zł/m²
    Przytulny DOM w centrum Rawy Mazowieckiej

    Rawa Mazowiecka - Odświeżono dzisiaj o 09:27

    70 m² - 6142.86 zł/m²
    Dom Mieszkalny Całoroczny

    Mikołajki - Odświeżono dzisiaj o 09:37

    20,50 m² - 5365.85 zł/m²
    Mieszkanie - lokal usługowy

    Strzelno - Odświeżono dzisiaj o 10:12

    60 m²
    Mieszkanie 64 m2 na sprzedaż z widokiem na park pszczyński

    Pszczyna - Odświeżono dzisiaj o 09:54

    64 m² - 10781.25 zł/m²
    2 pokoje Centrum | balkon | 36 m² | bez prowizji| UA | ENG

    Rzeszów - Odświeżono dnia 16 maja 2026

    36 m²
    Dom kaspułowy / kapsuła mobilna całoroczna / kemping / glamping

    Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dzisiaj o 08:02

    38 m²
    Nowy narożny lokal z ogródkiem - bardzo duże młode osiedle - 2 wejścia

    Kraków, Czyżyny - 03 maja 2026

    111,32 m²
    Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie

    Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dzisiaj o 09:30

    40 m²
    dzialka rekreacyjna ROD STOKROTKA 700m2

    Zielona Góra - Odświeżono dzisiaj o 09:34

    700 m² - 107.14 zł/m²