Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    pokój Leszczyńskiego 25, UMCS,KUL,UM Active residence

    pokój Leszczyńskiego 25, UMCS,KUL,UM Active residence

    1 350 zł

    Lublin - 08 maja 2026

    Do wynajęcia garaż – ul. Sołtysowska (os. Symbioza)

    Kraków, Czyżyny - Odświeżono dnia 13 maja 2026

    16,30 m²
    Dom Pelikan Slim II w stanie deweloperskim

    Busko-Zdrój - 05 maja 2026

    100 m² - 7790 zł/m²
    METRO 4-pok.po gen. Remoncie, Bliska Wola-centrum

    Warszawa, Wola - Odświeżono dzisiaj o 09:51

    73 m² - 17671.23 zł/m²
    Zadbana Działka Rekreacyjna ROD na Kole w Warszawie

    Warszawa, Wola - Odświeżono dzisiaj o 09:39

    400 m² - 272.5 zł/m²
    Sprzedam dom Kraków - Mogiła

    Sprzedam dom Kraków - Mogiła

    1 650 000 złdo negocjacji

    Kraków, Nowa Huta - Odświeżono dzisiaj o 09:46

    138 m² - 11956.52 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Wyposażone mieszkanie na Kołobrzeskiej do zamieszkania

    Szczecinek - Odświeżono dzisiaj o 09:43

    64,50 m² - 6976.74 zł/m²
    Prądnik- ul. Białoprądnicka - 2-pokojowe z osobną kuchnią

    Kraków, Prądnik Biały - Odświeżono dzisiaj o 09:46

    45 m²
    Duży pokój obok metra Imielin

    Warszawa, Ursynów - Odświeżono dzisiaj o 09:33

    Mieszkanie ul Mlynska

    Zamość - Odświeżono dzisiaj o 09:47

    42 m²
    Konstrukcja stalowa hali 12x40x5 PROMOCJA Hala Magazynowa Stalowa

    Kamień - Odświeżono dzisiaj o 09:43

    480 m²
    Kawalerka bezpośrednio

    Poznań, Winogrady - Odświeżono dzisiaj o 09:25

    27 m²
    Mieszkanie 56m²✮Po remoncie✮4pokoje✮Balkon✮Piwnica

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dzisiaj o 09:53

    56,20 m² - 16992.88 zł/m²
    Pawilon 700x300 -leasing- usługowy, biuro, sklep, kawiarnia, fryzjer.

    Poznań, Stare Miasto - Odświeżono dnia 13 maja 2026

    Dom Modułowy Całoroczny 76m2

    Lublin - Odświeżono dnia 11 maja 2026

    2 Pokoje|Winda|Balkon|Wszystko nowe

    Bydgoszcz - Dzisiaj o 04:35

    37,90 m² - 10527.7 zł/m²
    mieszkanie na wynajem, ul. Chodkiewicza, Rzeszów

    Rzeszów - Odświeżono dzisiaj o 09:58

    24 m²
    Mieszkanie z ogródkiem

    Starachowice - Odświeżono dzisiaj o 09:51

    52,66 m² - 6266.62 zł/m²
    Sprzedam Mieszkanie /53m2/, 2 Duże Pokoje, Balkon, Piwnica, Kameralne Osiedle ! Bez Prowizji !

    Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dzisiaj o 09:49

    53 m² - 11882.58 zł/m²
    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, Naramowice

    Poznań, Naramowice - Odświeżono dzisiaj o 09:58

    50 m² - 11500 zł/m²
    Sprzedaż mieszkania 330 tyś do negocjacji

    Głubczyce - Odświeżono dzisiaj o 09:28

    46 m²
    Kraków sprzedaż /zamiana mieszkanie dwupokojowe ul Jaremy

    Kraków, Prądnik Biały - Odświeżono dzisiaj o 09:51

    36 m² - 13805.56 zł/m²
    Komfortowe mieszkanie 30m2 do wynajęcia

    Rybnik - Odświeżono dzisiaj o 09:48

    30 m²
    Sprzedam dzialkę nad Świdrem ok 50 km od Warszawy

    Borówek - Odświeżono dzisiaj o 09:51

    1 300 m² - 138.46 zł/m²
    Magazyn na wynajem, garaż,  12 m² kontener samoobsługowy

    Warszawa, Białołęka - Odświeżono dnia 11 maja 2026

    12 m²
    Wynajmę lokal biurowy 47,5 m2- bezpośrednio

    Warszawa, Białołęka - Odświeżono dzisiaj o 08:48

    47,50 m²
    Atrakcyjne mieszkanie 3pok. środa Wielkopolska 58,6 m2

    Środa Wielkopolska - 12 maja 2026

    59 m² - 12542.37 zł/m²
    Działka budowlana Dys

    Dys - Dzisiaj o 06:48

    1 000 m² - 200 zł/m²
    Kawalerka do wynajęcia

    Lublin - Odświeżono dzisiaj o 09:42

    16 m²
    mieszkanie na wynajem

    Wrocław, Krzyki - Odświeżono dzisiaj o 09:32

    48 m²
    Zamiana mieszkania komunalnego 86 m/kw2 na mniejsze

    Chorzów - Odświeżono dzisiaj o 09:33

    86 m²
    Pokój- Stancja dla Studentek

    Olsztyn - Odświeżono dzisiaj o 09:46

    Działka 1700m2 DębeWielkie/Olesin

    Dębe Wielkie - Odświeżono dzisiaj o 09:48

    1 700 m² - 260 zł/m²
    Nowe Osiedle - Apartamenty Żeromskiego

    Gliwice, Sośnica - Odświeżono dzisiaj o 09:42

    53,88 m² - 8314.77 zł/m²
    Mieszkanie na sprzedaż

    Mieszkanie na sprzedaż

    340 000 złdo negocjacji

    Wałcz - Odświeżono dzisiaj o 09:27

    61,96 m² - 5487.41 zł/m²
    4 pokojowe mieszkanie, Gdańsk Przymorze, 1 km od morza

    Gdańsk, Przymorze Małe - Odświeżono dzisiaj o 09:30

    72 m²
    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 45m2 w Kielcach przy ul. Jagiellońskiej.

    Kielce - Odświeżono dzisiaj o 09:58

    49 m²
    54 m przy CH M1. Gotowe do zamieszkania! Bezpośrednio. Do negocjacji

    Warszawa, Białołęka - 27 kwietnia 2026

    53,76 m² - 15625 zł/m²
    Domek hol.o wym 3.70mx9.70 wys 2.30mTransport do 100km gratis!

    Ostrów Wielkopolski - 11 maja 2026

    Działaka rekreacyjna 544m2 całoroczna ROD Zurczyn ,Las, Jezioro, Wieś

    Olek - 12 maja 2026

    554 m² - 411.55 zł/m²
    Zapraszam do współwynajmu

    Jabłonna - Odświeżono dzisiaj o 09:31

    70 m²
    Mieszkanie dwupokojowe ul. Na Ostatnim Groszu

    Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dzisiaj o 09:29

    44 m²
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje 51m2 Julianów Kochanowskiego - bezpośrednio

    Łódź, Bałuty - Odświeżono dzisiaj o 09:53

    51 m²
    Mieszkanie dwupoziomowe 52 m2 ul. Sambora

    Tczew - Odświeżono dzisiaj o 09:57

    52 m²
    Syndyk Sprzeda Atrakcyjne Mieszkanie 3-Pokojowe W Rybniku

    Rybnik - Dzisiaj o 07:22

    60,60 m² - 4603.96 zł/m²
    Mieszkanie 3 pokojowe ( kazdy osobny + osobna kuchnia ) do wynajecia - Anielewicza 15, Warszawa Środmieście

    Warszawa, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 09:22

    56 m²
    Kawalerka do wynajęcia

    Sucha - Odświeżono dzisiaj o 09:23

    45 m²
    Apartament na wynajem ul.Kopernika Tobaco Park