Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica

    Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe os. Staszica

    379 000 zł

    Gorzów Wielkopolski - 21 maja 2026

    52,56 m² - 7210.81 zł/m²
    Odstąpię ogródek działkowy w Czempiniu

    Czempiń - Odświeżono dnia 22 maja 2026

    400 m² - 50 zł/m²
    Domek Mobilny modułowy Całoroczny holenderski drewnianyStodoła Premium

    Kiełpino - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    Kaszuby - Szwajcaria Kaszubska - Jezioro Ostrzyckie

    Ostrzyce - Odświeżono dzisiaj o 09:23

    708,66 m² - 704.15 zł/m²
    Nowe Osiedle - Apartamenty Żeromskiego

    Gliwice, Czechowice - Odświeżono dzisiaj o 09:56

    49,07 m² - 9068.68 zł/m²
    Nowe Osiedle - Apartamenty Żeromskiego

    Gliwice, Sośnica - Odświeżono dzisiaj o 09:42

    53,88 m² - 8314.77 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Działka ogrodowa rod

    Działka ogrodowa rod

    34 000 złdo negocjacji

    Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 10:00

    300 m² - 113.33 zł/m²
    Nowe Osiedle - Apartamenty Żeromskiego

    Gliwice, Sośnica - Odświeżono dzisiaj o 09:52

    29,92 m² - 9993.32 zł/m²
    Apartament ul. Nad Kanałem

    Zabrze - Odświeżono dzisiaj o 09:34

    85,85 m² - 7979.03 zł/m²
    Mieszkanie 2 pokojowe Niepruszewo

    Mieszkanie 2 pokojowe Niepruszewo

    469 000 złdo negocjacji

    Niepruszewo - Odświeżono dzisiaj o 09:32

    66 m² - 7106.06 zł/m²
    Dwupoziomowy apartament 105 m2 z tarasem 42 m2

    Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka - Odświeżono dzisiaj o 09:34

    105 m² - 22847.62 zł/m²
    Do wynajęcia mieszkanie 31m2 Okulickiego Kraków

    Kraków, Bieńczyce - Odświeżono dzisiaj o 10:00

    31 m²
    Przytulna kawalerka z klimatyzacją – gotowa do zamieszkania od zaraz!

    Łagiewniki - Odświeżono dzisiaj o 09:23

    31 m² - 3387.1 zł/m²
    Mieszkanie do wynajęcia

    Olsztyn - Odświeżono dnia 22 maja 2026

    48 m²
    Super klimatyczne 32m2 po remoncie przy parku zielona!!

    Dąbrowa Górnicza - 15 maja 2026

    32 m²
    Do wynajęcia Bezpośrednio, Metro Natolin, osobne 2 pokoje 50m2

    Warszawa, Ursynów - Odświeżono dnia 21 maja 2026

    50 m²
    BEZPOŚREDNIO Centrum | 2 pokoje 49 m² | Balkon | Parking |

    Białystok, Centrum - Odświeżono dzisiaj o 09:58

    49 m² - 9571.43 zł/m²
    Posiadłość na sprzedaż

    Janów - Odświeżono dzisiaj o 09:30

    19 400 m² - 20.62 zł/m²
    Mieszkanie 67 m2 z garażem ok. 18 m2 i powierzchnią gospodarczą powyżej 60 m2

    Ryki - Odświeżono dzisiaj o 09:58

    67,33 m² - 6237.93 zł/m²
    BRONOWICE | os. Maki | rodzinne | mieszkanie 4 pokoje | dostępne "od zaraz"

    Lublin - Odświeżono dzisiaj o 09:51

    57,56 m² - 8252.26 zł/m²
    Wynajmę komfortowe mieszkanie

    Wynajmę komfortowe mieszkanie

    3 600 złdo negocjacji

    Łapiguz - Odświeżono dzisiaj o 09:27

    75 m²
    Działka budowlana Anielew 1506 m2

    Działka budowlana Anielew 1506 m2

    272 000 złdo negocjacji

    Anielew - Odświeżono dzisiaj o 09:27

    1 506 m² - 180.61 zł/m²
    Новое VIP общежитие Варшава Хостел Hostel  Говорим RU PL UA

    Warszawa, Śródmieście - Odświeżono dzisiaj o 09:44

    Mieszkanie 56m²✮Po remoncie✮4pokoje✮Balkon✮Piwnica

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dzisiaj o 09:53

    56,20 m² - 16992.88 zł/m²
    Dwupokojowe mieszkanie, centrum Bytomia.

    Bytom - Odświeżono dzisiaj o 09:57

    40 m²
    Dom 69 m2 zgłoszenie / pozwolenie

    Piotrków Trybunalski - Odświeżono dnia 20 maja 2026

    69 m² - 2826.09 zł/m²
    Lokal do wynajęcia o powierzchni 69m2

    Białystok, Wysoki Stoczek - 21 maja 2026

    69 m²
    Sprzedam kolejny piękny dom z bali okrągłych świerkowych

    Kolonia Krępa - 08 maja 2026

    130 m² - 2192.31 zł/m²
    Mieszkanie 3 pokoje Zajezdnia Wrzeszcz

    Gdańsk, Wrzeszcz - Odświeżono dzisiaj o 09:22

    60 m²
    Komfortowy pokój jednoosobowy | Rechniewskiego 12, Praga Południe | BEZ PROWIZJI | od zaraz | 520

    Warszawa, Praga-Południe - Odświeżono dzisiaj o 09:49

    Kawalerka metro Świętokrzyska bezposrednio od czerwca

    Warszawa, Mokotów - Odświeżono dzisiaj o 09:48

    27 m²
    Mieszkanie 2p, Milczańska 1 , bezpośrednio

    Poznań, Łacina - Odświeżono dzisiaj o 09:38

    35,50 m²
    Mieszkanie 36m2 Św.Kingi Rzeszów

    Rzeszów - Odświeżono dzisiaj o 10:05

    36 m²
    ul. Słomiana , Oś Podwawelskie , 2 pokoje , 40m2 ,

    Kraków, Stare Miasto - Odświeżono dzisiaj o 09:39

    40 m²
    Gotowy Dom - 90m2 + Ogród

    Straszyn - Odświeżono dzisiaj o 09:26

    90 m² - 5322.22 zł/m²