Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Dom z działką 10 ar Osiedle Nad Potokiem tylko 10 min od Bronowic

1 250 000 zł

    Kraków, Bronowice - Odświeżono dnia 14 maja 2026

    125,34 m² - 9972.87 zł/m²
    Dom jednorodzinny | stan surowy | Boża Wola | 1200 m² I REZERWACJA

    Boża Wola - Odświeżono dnia 14 maja 2026

    248,72 m² - 3618.53 zł/m²
    RENTAROOM.PL ENG RUS studio centrum Piotrkowska,Politechnika ul.GDAŃSKA

    Łódź, Śródmieście - Odświeżono dnia 14 maja 2026

    25 m²
    ** Nowoczesny Dom Wolnostojący Z Garażem– DOJLIDY GÓRNE, BIAŁYSTOK ,**

    Białystok, Dojlidy Górne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    103 m² - 7757.28 zł/m²
    Piękny  nowoczesny  dom - na sprzedaż

    Tarnowo Podgórne - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    118 m² - 6516.95 zł/m²
    Mieszkanie 2-pokojowe | balkon | słoneczne

    Gdańsk, Ujeścisko - Łostowice - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    45,93 m² - 13716.53 zł/m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Dom Debova Park Łosino

    Słupsk - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    81 m² - 6296.3 zł/m²
    Całoroczna nieruchomość gotowa do zamieszkania  Stowarzyszenie  KAJKA

    Poznań, Warszawskie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    74 m² - 8648.65 zł/m²
    Nowoczesny dom bliźniak z garażem i ogrodem | 113,1 m² | wysoki standard | gotowy do zamieszkania

    Skowarcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    113,10 m² - 11936.34 zł/m²
    Ciechanów Śmiecin/Przemysłowe Dom 130 m² + lokal 38 m² + garaż z kanałem

    Ciechanów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    130 m² - 4076.92 zł/m²
    Sprzedam Mieszkanie 2 pokojowe blisko metra Trocka Warszawa

    Warszawa, Targówek - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    45,90 m² - 15642.7 zł/m²
    Magazyn Hala Stolarnia Hurtownia Biura

    Gdańsk, Olszynka - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    240 m²
    Sprzedam mieszkanie 52m, niski czynsz ,duzy balkon.

    Łuków - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    52 m² - 8442.31 zł/m²
    Duży Dom we Wrześni z Potencjałem | Lokale Użytkow

    Września - 06 maja 2026

    306,40 m² - 2934.07 zł/m²
    Działka budowlana 18 arów – Osielec | MPZP | przy DK28 | blisko: Jordanów

    Osielec - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    1 842 m² - 130.29 zł/m²
    Do wynajęcia przytulna kawalerka na ul. Konopnickiej

    Kraków, Stare Miasto - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    35 m²
    Odstąpię lokal gastronomiczny

    Odstąpię lokal gastronomiczny

    185 000 złdo negocjacji

    Bydgoszcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    140 m²
    Mieszkanie Saska Kępa, aleja Stanów Zjednoczonych | Świeżo po remoncie | Umeblowane | Księga Wieczysta

    Warszawa, Praga-Południe - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    32,26 m² - 17668.94 zł/m²
    wynajem mieszkania

    wynajem mieszkania

    1 750 złdo negocjacji

    Wejherowo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    34 m²
    Mieszkanie/ 2-pokoje/ 33m2/ klimatyzacja/ duży balkon/ Fordon/ul. Produkcyjna

    Bydgoszcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    33 m²
    Wynajmę mieszkanie

    Wynajmę mieszkanie

    3 000 złdo negocjacji

    Poznań, Piątkowo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    56 m²
    Hala do wynajęcia Legnicka 45 A 50 m2

    Wrocław, Stare Miasto - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    50 m²
    Dom na sprzedaz na osiedlu Majdan

    Dom na sprzedaz na osiedlu Majdan

    449 000 złdo negocjacji

    Zamość - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    60 m² - 7483.33 zł/m²
    2 pokoje, OS. LEŚNE, koło Szpitala Wojskowego

    Bydgoszcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    48 m²
    Lokal do wynajęcia 53,23 m2 - Praga ul. Żupnicza 27a

    Warszawa, Praga-Południe - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    53,23 m²
    Mieszkanie 32 m2 do wynajęcia osiedle Piasta II

    Białystok, Piasta II - 14 maja 2026

    32 m²
    Nowe 2 pokojowe Gliwice. Bez prowizji i notariusza. Pełne wyposażenie.

    Gliwice, Śródmieście - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    28 m²
    Promocja!!!Działki budowlane przy krajowej 50 za 79 000zł

    Kąty Czernickie - 15 maja 2026

    1 000 m² - 79 zł/m²
    Działka Liniewo uzbrojona

    Działka Liniewo uzbrojona

    240 000 złdo negocjacji

    Liniewo - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    1 085 m² - 221.2 zł/m²
    Nowoczesne i komfortowe mieszkanie na ulicy Miłej 30,5 m²

    Zwięczyca - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    30,50 m²
    Mieszkanie przy ul. Sienna Grobla NADMOTŁAWIE

    Karczemki Nynkowskie - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    30 m²
    Metro Ursynów 0 min | Balkon 12m | Klimatyzacja | Garaż | Bezpośrednio

    Warszawa, Ursynów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    56 m²
    Olsztyn mieszkanie 3 pokojowe do wynajęcia

    Olsztyn - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    50 m²
    Przestronne 2 pokojowe Chorzów Batory

    Chorzów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    49 m²
    Na wynajem Mieszkanie 3-pokojowe Poświętne zamknięte osiedle

    Wrocław, Psie Pole - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    63 m²
    Mieszkanie 3 pokoje  43,6 m Jachcice

    Mieszkanie 3 pokoje 43,6 m Jachcice

    340 000 złdo negocjacji

    Bydgoszcz - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    43,60 m² - 7798.17 zł/m²
    Tysiąclecie 2 pokoje!

    Częstochowa, Tysiąclecie - 15 maja 2026

    45,80 m² - 5000 zł/m²
    Działka budowlana Głodowo Wielkie, zorganizowane osiedle.

    Głodowo Wielkie - 15 maja 2026

    1 681 m² - 58.89 zł/m²
    Nowe, wyposażone, dla singla lub pary

    Trzciniec - 05 maja 2026

    41 m²
    Piękne w centrum, blok z cegły, duża piwnica 6m2 - wyposażone - gotowe do wprowadzenia.

    Białystok, Centrum - Odświeżono dnia 13 maja 2026

    51 m² - 9799.55 zł/m²
    Atrakcyjny bliźniak w Gościcinie k. Wejherowa

    Gościcino - 11 maja 2026

    215 m² - 3846.51 zł/m²
    Kawalerka premium nowoczena | Balkon |  Gdynia Chylonia | Po Remoncie | Idealne dla 1 osoby |

    Gdynia, Chylonia - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    20 m²
    LUBLIN pokój jednoosobowy LSM wysoki standard ul. Zana Od zaraz

    Lublin - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    Rezerwacja, ale mamy w innej wsi - coś lepszego w podobnej cenie.

    Mochnate - 15 maja 2026

    79 m² - 1481.01 zł/m²
    SPRZEDAŻ! 2-pokojowe mieszkanie, 28 m² – ul. Jana Pawła II

    Warszawa, Śródmieście - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    28 m² - 21964.29 zł/m²
    Sprzedam ogrodek dzialkowy

    Dzierżoniów - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    300 m² - 18.33 zł/m²
    Gotowy stan zero, projekt 157m2 i potencjał podziału – Choszczówka Dębska

    Choszczówka Dębska - Odświeżono dnia 15 maja 2026

    4 110 m² - 211.68 zł/m²
    Mieszkanie premium 45 metrow w domu z basenem

    Otwock - Odświeżono dnia 15 maja 2026