Cena

Nieruchomości na OLX! Sprawdź kategorię Nieruchomości

Sortuj:
  • Pokaż wszystkie
  • Znaleźliśmy ponad 1000 ogłoszeń
    Tylko 2.780 zł m-c. Bezpośrednio, w super lokalizacji mieszkanie 2 oddzielne pokoje

2 780 zł

    Warszawa, Ochota - 28 kwietnia 2026

    37 m²
    Garaż, magazyn, schowek do wynajęcia, faktura ul. Radiowa, Bemowo

    Warszawa, Bemowo - 17 maja 2026

    16 m²
    Dom 2022 do wejścia 117 mkw. zamknięte osiedle

    Rajec Poduchowny - 18 maja 2026

    91 m² - 10934.07 zł/m²
    Na sprzedaż – 2 pokoje z kuchnią | 47,1 m² | Centrum | po generalnym remoncie

    Olsztyn - Odświeżono dzisiaj o 17:05

    48,80 m² - 8586.07 zł/m²
    Kameralne 70m2 mieszkanie z garażem, ogródkiem piwnym, tarasem grillowym

    Aleksandrów Kujawski - Odświeżono dzisiaj o 16:15

    50,14 m² - 5983.25 zł/m²
    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w centrum

    Wrocław, Fabryczna - Odświeżono dzisiaj o 16:17

    42 m²

    Zapisz to wyszukiwanie

    Damy Ci znać o nowych ogłoszeniach, które do niego pasują.

    Sprzedam mieszkanie 64,65 m2, ogródek miejsce postojowe.

    Słupsk - Odświeżono dzisiaj o 16:26

    64,65 m² - 11539.06 zł/m²
    Sprzedam prywatnie luksusowe mieszkanie oraz dwa miejsca postojowe

    Toruń - Odświeżono dzisiaj o 16:26

    72 m² - 11666.67 zł/m²
    NOWE mieszkanie 2 pokoje | Dostępne od ręki | Widok na zieleń i rzekę

    Olsztyn - Odświeżono dzisiaj o 17:12

    32,75 m² - 11572.52 zł/m²
    Pokój do wynajęcia, dla kobiety.

    Poznań, Łazarz - Odświeżono dzisiaj o 16:43

    Dzialka ROD-RELAKS ul.Szczecińska(MEDIA-MARKT)

    Gorzów Wielkopolski - Odświeżono dzisiaj o 16:45

    321 m² - 339.56 zł/m²
    Mieszkanie do wynajęcia, przy AGH

    Kraków, Krowodrza - Odświeżono dzisiaj o 16:27

    17 m²
    2 pokojowe mieszkanie z garażem przy metrze- 615000zł-okazja!

    Warszawa, Praga-Północ - Odświeżono dzisiaj o 16:19

    37 m² - 16621.62 zł/m²
    Pokój Gdańsk ul.Kochanowskiego od zaraz!

    Gdańsk, Wrzeszcz - 18 maja 2026

    OKAZJA!!! Mieszkanie z potencjałem w CENTRUM miasta

    Radom - Dzisiaj o 13:02

    40,80 m² - 3750 zł/m²
    Garaż na wynajem, Kontener, Magazynek - Wojny Magazynowe Ruda Śląska

    Świętochłowice - Odświeżono dzisiaj o 13:30

    6 m²
    Dom w zabudowie blizniaczej

    Żukowo - Odświeżono dzisiaj o 16:43

    111 m² - 7018.02 zł/m²
    Słoneczne przestronne trzypokojowe blisko centrum z garażem

    Mława - Odświeżono dzisiaj o 17:05

    50,17 m² - 7673.91 zł/m²
    NOWE mieszkanie 3 pokoje + schron 40 m² | 106 m² | parter | pełne wyposażenie

    Andrychów - Odświeżono dzisiaj o 17:05

    106 m² - 7500 zł/m²
    63m, kameralna inwestycja w prestiżowej lokalizacji - Bulwary straceńskie

    Bielsko-Biała - Odświeżono dzisiaj o 16:39

    63,05 m² - 9999 zł/m²
    Ogródek działkowy TG Osada Jana

    Ogródek działkowy TG Osada Jana

    46 000 złdo negocjacji

    Tarnowskie Góry - Odświeżono dzisiaj o 16:09

    420 m² - 109.52 zł/m²
    Mieszkanie na wynajem dla pierwszego lokatora

    Gdańsk, Jasień - Odświeżono dzisiaj o 16:17

    42,39 m²
    Dom parterowy wolnostojący 15 minut do centrum Krakowa

    Widoma - Odświeżono dzisiaj o 16:37

    100 m² - 8500 zł/m²
    Działki budowlane Wronki - ul. Piaskowa

    Wronki - Odświeżono dzisiaj o 16:05

    1 293 m² - 191.8 zł/m²
    Pokój na wynajem Kołobrzeska

    Gdańsk, Przymorze Małe - Odświeżono dzisiaj o 17:05

    OKAZJA! Bezposrednio od właściciela, super standard

    Przasnysz - Odświeżono dzisiaj o 05:55

    48,50 m² - 5257.73 zł/m²
    Mieszkanie dwupokojowe Kraków Dąbie

    Kraków, Grzegórzki - Odświeżono dzisiaj o 09:01

    42 m²
    Przestronny pokój w kameralnym mieszkaniu na Trynku

    Gliwice, Politechnika - Odświeżono dnia 18 maja 2026

    Новое общежитие VIP Хостел Варшава Pokoje Hostel Warszawa

    Warszawa, Bielany - Odświeżono dzisiaj o 16:55

    Dom w Bojmiu, Siedlisko z dostępem do rzeki

    Bojmie - Dzisiaj o 14:56

    180 m² - 2777.78 zł/m²
    Domek holenderski ATLAS TOPAZ – największy model, całoroczny, zadbany

    Szadek - Odświeżono dzisiaj o 16:12

    Mieszkanie na sprzedaż Stalowa Wola

    Stalowa Wola - Odświeżono dzisiaj o 16:10

    44,85 m² - 7781.49 zł/m²
    Dom na sprzedaż, Kamińsko

    Kamińsko - Dzisiaj o 12:28

    101 m² - 4900.99 zł/m²
    mieszkanie do wynajęcia

    mieszkanie do wynajęcia

    2 900 złdo negocjacji

    Warszawa, Ursus - Odświeżono dzisiaj o 16:04

    46 m²
    Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 35 m² 1. piętro