Dla biznesuopens in a new tab
Wynajmę działkę 5200 m2 front 120m przy ul Morasko Poznań
Wynajmę działkę 5200 m2 front 120m przy ul Morasko Poznań
Wynajmę działkę 5200 m2 front 120m przy ul Morasko Poznań
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki rolno-budowlane

Powierzchnia: 5 200 m²

Cena za m²: 0.67 zł/m²

Opis

Działka na wynajem z warunkami zabudowy 5200n2 front 120m przy głównej drodze ul Morasko 41 , Poznań Jeśli masz pytania zadzwoń chętnie udzielę informacji Zapraszam
ID: 884353383

Skontaktuj się

Przemek

Na OLX od listopad 2014

Ostatnio online w dniu 30 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 20 kwietnia 2026

Wynajmę działkę 5200 m2 front 120m przy ul Morasko Poznań

3 500 zł

Lokalizacja

Location

Poznań, Stare Miasto

Wielkopolskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon