Wiertarko-wkrętarka Erbauer ECD18-LI-2
PromujOdśwież
Prywatne
Stan: Nowe
Opis
Cechy i zalety
System jednej baterii EXT
Maksymalny moment obrotowy 50 Nm
Czas ładowania akumulatora 30 minut
Wygodny uchwyt do paska w zestawie
Wytrzymała, prosta konstrukcja
Wbudowana lampka LED oświetla miejsce pracy
Specyfikacja techniczna:
Marka Erbauer
Długość produktu 325mm
Szerokość produktu 120mm
Wysokość produktu 305mm
Typ silnika Bezszczotkowy
Liczba akumulatorów w zestawie 1
Napięcie zasilania 230V
Napięcie 18V
Prędkość bez obciążenia 1700
Maksymalny moment obrotowy w materiałach twardych 50Nm
Maksymalny rozmiar uchwytu wiertarskiego 13mm