Rodzaj: Działki budowlane

Powierzchnia: 1 095 m²

Cena za m²: 269.41 zł/m²

Opis

Witam. Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 1095 mkw.

Działka z pozwoleniem na budowę i projektem domu ; dom w kokoryczkach (G2)

Działka uzbrojona, przy drodze gminnej, utwardzony wjazd na działkę. Na działce domek gospodarczy.

Idealna lokalizacja, cisza i spokój a jednocześnie blisko centrum Kóz oraz granicy z Bielskiem.
Polecam
ID: 1057648493

Skontaktuj się

User avatar
Facebook connected icon

Aneta

Na OLX od maj 2017

Ostatnio online w dniu 07 maja 2026

xxx xxx xxx

Dodane 29 kwietnia 2026

Widokowa działka Kozy

295 000 zł

Lokalizacja

Location

Małe Kozy

Śląskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon