Dla biznesuopens in a new tab
Sprzedam  ziemię  8,2ha ||| klasa  okolice Drohiczyna/Siemiatycz
PromujOdśwież

Prywatne

Rodzaj: Działki rolne

Powierzchnia: 82 000 m²

Cena za m²: 7.93 zł/m²

Opis

Witam. Mam do sprzedania 6 ha ziemi ornej 3 klasa oraz 2,2 ha lasu. Działki znajdują sie w okolicy miejscowosci Miłkowice Maćki. Blisko drogi Drohiczyn - Miłkowice.
Więcej informacji pod numerem tel. 5*1*0*5*1*5*4*1*4
ID: 1069519723

Skontaktuj się

xxx

Na OLX od maj 2013

Ostatnio online w dniu 26 kwietnia 2026

xxx xxx xxx

Dodane 26 kwietnia 2026

Sprzedam ziemię 8,2ha ||| klasa okolice Drohiczyna/Siemiatycz

650 000 zł

Lokalizacja

Location

Miłkowice-Maćki

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon