Rodzaj: Działki leśne

Powierzchnia: 5 000 m²

Cena za m²: 6.4 zł/m²

Opis

Sprzedam 60 letni las sosnowy o powierzchni 0.50 ha. położony w Potoczyźnie gm. Mońki
ID: 1041588468

Skontaktuj się

Facebook connected icon

Aga

Na OLX od lipiec 2013

Ostatnio online w dniu 09 maja 2026

xxx xxx xxx

Odświeżono dnia 01 maja 2026

Sprzedam Las - Potoczyzna gm. Mońki

32 000 zł

Lokalizacja

Location

Potoczyzna

Podlaskie

Darmowa aplikacja na Twój telefon